У чому різниця між мишами та щурами?

У чому різниця між мишами та щурами?

На перший погляд може здатися, що між мишами і щурами не так багато відмінностей. Обидва гризуни, обидва антисанітарні, і обидва не вітаються у вашому домі. Вміння розрізняти різницю між пацюками та мишами може бути корисним для виключення зараження житла гризунами. Дізнатися про прості способи виявити різницю між цими двома поширеними гризунами Ви дізнаєтесь нже в цій статті

Розмір та зовнішній вигляд

Зазвичай щури більші за миші, так як щури виростають приблизно до 25см в довжину, а миші виростають до 4-10см. В цілому, щур більший і масивний. Миша має меншу статуру з трикутним обличчям та загостреним носом. У більшості мишей світло-коричневе або сіре хутро, м'яке на дотик. У щурів є коричневе хутро різних відтінків, грубе на дотик. Хвіст миші здається довшим за тіло, а хвіст щура товщий і коротший.

Послід

Оскільки щури більші за розміром, їх послід також більший. У щурячого посліду також є закруглені краї. Мишачий послід загостреної форми і менше за розміром. І миші, і щури мають темний послід. Якщо він висох і починає кришитися, значить, послід був залишений тривалий час тому. Свіжа послід здається вологою.

Збитки

Якщо не боротися з гризунами протягом тривалого періоду часу, обидва гризуни можуть завдати дорогої шкоди будинку. Оскільки щури більші, можна неправильно витлумачити, що вони завдають більших збитків, оскільки у них великі зуби. Однак, це не так. Миші можуть прогризати стіни, плінтуси, стелі і навіть проводку завдаючи більших збитків. Майте на увазі, що щури можуть прогризти те, що не можуть миші, наприклад, алюміній, колючий дріт і навіть бетон!

Обстеження

Регулярно перевіряйте свій будинок на предмет дірок діаметром понад 1 см, ділянок зі слідами зубів або пошкодженої проводки. Будь-яка з цих речей може вказувати на проникнення щурів або мишей у вашу оселю. Чим швидше ви виявите пошкодження, тим швидше ви зможете вирішити проблему і, сподіваюся, уникнути небезпечної та дорогої шкоди для вашого будинку.

Якщо ви не хочете вирішувати цю проблему поодинці, ЕДС ПЛЮС допоможе вам позбутися зараження гризунами. передзвоніть нам для отримання додаткової інформації.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *