Реальне Знищення кліщів у Києві

Безкоштовна консультація

Введіть телефон, і ми передзвонимо через 5 хвилин та відповімо на запитання:

  або зателефонуйте:

  Наші переваги

  Консультації та робота 24/7

  Консультації, рекомендації, реагування у форматі 24/7

  Європейська гарантія якості

  Ми цінуємо свою репутацію, тому надаємо реальну гарантію

  Безпечно для всіх

  Ми використовуємо Євпропейські препарати, рекомендовані МОЗ України, внесені до Реєстру дезінфікуючих засобів

  Спеціальна пропозиція для наших клієнтів

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від 10 до 25%

  10 до 25%

  До закінчення акції залишилось:

  • 00днів
  • 00годин
  • 00хвилин
  • 00секунд
  Отримати знижку

  Введіть телефон та зафіксуйте знижку на дезінфекцію

   Дізнайтесь подробиці, це вас ні до чого не зобов'язує

   Вартість обробки від кліщів у Києві

   Дезінсекція відкритої території від кліщів Вартість у Києві
   1 сотка
   350 грн
   Понад 10 соток
   від 200 грн/сотка

   Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

    або зателефонуйте:

    Використовуємо безпечні європейські препарати Bayer та Syngenta

    Висновки СЕС

    Якщо виникла потреба у видаленні кліща на зелених територіях, пропонуємо скористатися послугами професіоналів компанії «ЕДС Плюс». Ми проводимо акарицидну обробку приватних та виробничих територій, а також на ділянках будь-якої складності. Наша організація працює з професійними сертифікованими препаратами та спеціальним обладнанням, що дозволяє отримати миттєвий локдаун ефект знищення комах будь-якого виду. Сертифіковані засоби, що використовуються, характеризуються високим ефектом дії, безпекою для людей і тварин.

    Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

     або зателефонуйте:

     Від чого залежить вартість обробки?

     Вартість обробки розраховується індивідуально і залежить від площі приміщення, кількості кімнат, типу шкідників, віддаленості від міста та інших факторів. Зверніться до нашого спеціаліста, щоб дізнатися точну вартість. Працюємо за договором!

     Ви гарантуєте результат 100%?

     Ми гарантуємо результат у разі дотримання рекомендацій щодо підготовки до обробки та мінімальної експозиції.

     Скільки часу займає обробка?

     Час обробки залежить від заставленості приміщень меблями. В середньому обробка однокімнатної квартири займає 30 хвилин, обробка двокімнатної квартири — 45 хвилин, трикімнатної квартири — 60 хвилин.

     Якими засобами проводиться обробка?

     Обробка виробляється безпечними для людини та тварин препаратами, які дають високий результат, не мають запаху та не залишають видимих слідів на поверхнях. Усі кошти схвалено МОЗ України.

     Як довго після обробки не можна перебувати у приміщенні?

     Після завершення обробки приміщення необхідно залишити закритим протягом 4-х годин, а потім ретельно провітрити.

     Як підготуватись до обробки приміщення?

     Все залежить від виду шкідників, із якими боремося. Основні моменти: До приходу фахівців необхідно відсунути меблі від стін та плінтусів, зняти постільну білизну, упакувати в пакети дитячі іграшки. Посуд, кухонне та гігієнічне приладдя прибрати або обмотати плівкою. Під час процедури обробки у приміщенні не повинні перебувати люди та домашні тварини.

     Необхідність обробки дачі та будинку від кліщів

     Крихітні комахи – кліщі розмірами не більше 1 мм проживають у місцях, недоступних для багатьох членистоногих. Найчастіше вони мешкають на суті та рідше у воді. Окремі види кліщів становлять загрозу здоров'ю людини, інші з них небезпечні для сільськогосподарських продуктів.

     Цей вид комах здатний переносити безліч небезпечних захворювань, у тому числі кліщовий енцефаліт, від якого людина може залишитися інвалідом або померти. Вірус вражає нервову систему і призводить до паралічу, не рідко до смерті. Тому боротьба з паразитами актуальна скрізь та за всіх часів.

     Варто зазначити, що один кліщ здатний передавати людині та тваринам понад шість небезпечних інфекцій. Відповідно до лабораторних досліджень у кліщі можуть бути бореллії, для чого людині при укусі необхідно проводити хіміопрофілактику антибіотиками від бореліозу.

     Це захворювання вражає шкірний покрив, серце та нервову систему, а після укусу може розвиватися аритмія протягом місяця. Також можлива лихоманка, блювання та головний біль, для чого застосовують противірусні препарати. Експерти рекомендують не сподіватися на авось, і проводити щовесни обробку від небезпечних шкідників на будь-якій ділянці.

     Як відбувається обробка території від кліщів професіоналами?

     При зверненні до компанії вам слід залишити заявку та повідомити день, час можливого приїзду фахівців для обстеження ділянки. При огляді території нашим співробітником буде визначено її особливість, близькість до житлових об'єктів, призначення, ступінь зараження кліщами та посадки. На підставі цих даних будуть підбиратися хімічні препарати та методи проведення обробки.

     Перш ніж знищувати комах, власникам ділянок слід виконати кілька дій:

     Також необхідно залишити територію людям та тваринам, або перебувати в індивідуальних засобах захисту. Після обробки на ділянці можна бути через 2 та більше годин, про що попередять наші співробітники.

     Дезінфекційні заходи виконуються при теплій сухій безвітряній погоді. У разі невеликого дощу виконуються лише екстрені процедури із застосуванням спеціальних препаратів, дія яких можлива у вологому середовищі. Робочі розчини розпорошують дрібнодисперсною сумішшю генератором холодного або гарячого туману. 

     Це забезпечує легке проникнення речовин у густу траву, сміттєві купи та інші важкодоступні місця. Замовити послуги дезінсекторів нашої компанії можна за телефонами у зручний для вас час! Ми допоможемо швидко усунути проблему та убезпечити вас та близьких у найкоротші терміни!

     Відгуки про цькування кліщів та інших комах у Києві.

     Довго ми боролися з тарганами, всіма силами нічого не могли з ними поробити, вони їли кульки з отрутою які ми катали, багато разів труївся сам тим отрутою яким намагався цькувати їх .... Результат був нульовим. Знайшов контакти ЄДС – домовилися, померло Все! І так по всій квартирі! Більше ніхто не бігає на кухні, по стінах, що вижили, не залишилося 🙂

     Михайло Євстратенко

     Звернувся до компанії ЄДС плюс у грудні минулого року. У мене вже були проблеми раніше з комарами у підвалі власного будинку. Не міг нічим їх знищити, але в помічники до них приєдналися мурахи та ще й блохи з'явилися. Культурно висловлюватись не можу від цього сусідства). Довго шукав надійну компанію і зупинився на "ЄДС плюс". Швидко, злагоджено, оперативно було проведено роботу!!! Відмінно – цього мало, тому що мені сподобався професійний підхід, унікальні засоби обробки та максимальна відповідальність до поставленого завдання. Я рекомендую всім звертатися у Кривому Розі, та й за містом до цих хлопців! А вам успіхів та процвітання в такій не простій роботі! І більше вдячних клієнтів! Велике спасибі від усієї родини!

     Володимир Федоров

     Все супер! Хлопці молодці! Моя проблема в тому, що на балконі постійно були бджоли, а ще долали мухи восени та взимку в теплі дні. Гидке дзижчання з пілотуванням по квартирі дратувало жахливо, відкрити балкон неможливо. Ні стрічки не допомагали, ні інші засоби. Але навіть не підозрювала, що можна впоратися з проблемою назавжди, якщо користуватися послугами фахівців. Професійні засоби - супер як і сама робота, все чітко за часом без зволікань. Якщо у Вас проблеми з комахами, гризунами та іншою живністю, набирайте номер телефону лише ЕРС Плюс. Всім рекомендую звертатися до цієї компанії.

     Юлія Ломенко

     Професіонали своєї справи! Фахівці, які знають і найважливіше – розуміють, що роблять і чим займаються. Дякуємо величезним хлопцям за якісну та результативну обробку. Удачі вам!

     Тетяна Нагірна

     Review TextПрацюють швидко та якісно. Претензій жодних немає, лише подяка за професіоналізм. Усім залишилися задоволені.

     Євген

     Мені допомогли позбутися гризунів на дачі, всі сусіди тепер просять контакти, дякую хлопцям за відмінну роботу!

     Вікторія

     Вітаю! Я рекомендую звертатися до цієї компанії всім. Знаю, як складно боротися з гризунами у власному будинку. І вже не вперше користувалася послугами санітарних служб, але компанія "ЕДС Плюс" перевершила мої очікування. Це супер сучасні професійні засоби, це професійна консультація – безкоштовно), це оперативна та злагоджена робота фахівців. Обробка проводилася у вересні. Так ось досі ми живемо в будинку спокійно (без дрібних, але неприємних сусідів) всі задоволені. Спасибі вам! Процвітання та успіхів!

     Галина Яковлєва

      Реквізити

      Час роботи: