Реальне Знищення мишей у Дніпрі

Безкоштовна консультація

Введіть телефон, і ми передзвонимо через 5 хвилин та відповімо на запитання:

  або зателефонуйте:

  Наші переваги

  Консультації та робота 24/7

  Консультації, рекомендації, реагування у форматі 24/7

  Європейська гарантія якості

  Ми цінуємо свою репутацію, тому надаємо реальну гарантію

  Безпечно для всіх

  Ми використовуємо Євпропейські препарати, рекомендовані МОЗ України, внесені до Реєстру дезінфікуючих засобів

  Спеціальна пропозиція для наших клієнтів

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від 10 до 25%

  10 до 25%

  До закінчення акції залишилось:

  • 00днів
  • 00годин
  • 00хвилин
  • 00секунд
  Отримати знижку

  Введіть телефон та зафіксуйте знижку на дезінфекцію

   Дізнайтесь подробиці, це вас ні до чого не зобов'язує

   Вартість обробки від мишей у Дніпрі

   Дезинсекція приміщень від мишей Вартість у Дніпрі
   Гуртожиток, 1 кімната
   700 грн
   Гуртожиток, 2 кімнати один вхід
   900 грн
   1 кімнатна квартира
   800 грн
   2 кімнатна квартира
   900 грн
   3 кімнатна квартира
   1000 грн
   4 кімнатна квартира
   1100 грн
   Житловий будинок: до 70 м2
   1000 грн
   Житловий будинок: від 70 до 200 м2
   від 1000 грн
   Дератизація відкритої території від мишей Вартість у Дніпрі
   1 сотка
   350 грн
   Понад 10 соток
   від 200 грн/сотка

   Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

    або зателефонуйте:

    Використовуємо безпечні європейські препарати Bayer та Syngenta

    Висновки СЕС

    Безпечна на вигляд маленька миша – шкідливий гризун, здатний завдавати непоправної шкоди сільському господарству, підприємствам харчової промисловості, продуктам харчування, предметам побуту. Також вона може бути джерелом небезпечних інфекційних захворювань (лептоспіроз, геморагічна лихоманка, туляремія та інші).

    Домовий різновид гризунів мешкає поблизу або безпосередньо в людському житлі, заселяючи всі поверхи будівель, включаючи підвали та горища. Відзначено, що деякі приміщення характеризуються стійкістю до появи неприємних сусідів, що живуть на антресолі, лоджії, балконах, у ванних кімнатах та на кухні.

    Спочатку полюючи за горіхами, насінням, для гризунів приємними ласощами стали продукти тваринного та харчового походження. Влітку та восени вони роблять найчастіше набіги на поля, а в холодну пору року повертаються в теплі приміщення.

    Розмножуються гризуни дуже швидко, починаючи з тримісячного віку. Тому боротьба з мишами – одне з нагальних завдань, вирішення якого слід довіряти професіоналам. Замовити послуги дератизації приміщень буде набагато економніше та вигідніше в компанії «ЕДС Плюс», яка проведе обробку максимально якісно, швидко та ефективно.

    Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

     або зателефонуйте:

     Від чого залежить вартість обробки?

     Вартість обробки розраховується індивідуально і залежить від площі приміщення, кількості кімнат, типу шкідників, віддаленості від міста та інших факторів. Зверніться до нашого спеціаліста, щоб дізнатися точну вартість. Працюємо за договором!

     Ви гарантуєте результат 100%?

     Ми гарантуємо результат у разі дотримання рекомендацій щодо підготовки до обробки та мінімальної експозиції.

     Скільки часу займає обробка?

     Час обробки залежить від заставленості приміщень меблями. В середньому обробка однокімнатної квартири займає 30 хвилин, обробка двокімнатної квартири — 45 хвилин, трикімнатної квартири — 60 хвилин.

     Якими засобами проводиться обробка?

     Обробка виробляється безпечними для людини та тварин препаратами, які дають високий результат, не мають запаху та не залишають видимих слідів на поверхнях. Усі кошти схвалено МОЗ України.

     Як довго після обробки не можна перебувати у приміщенні?

     Після завершення обробки приміщення необхідно залишити закритим протягом 4-х годин, а потім ретельно провітрити.

     Як підготуватись до обробки приміщення?

     Все залежить від виду шкідників, із якими боремося. Основні моменти: До приходу фахівців необхідно відсунути меблі від стін та плінтусів, зняти постільну білизну, упакувати в пакети дитячі іграшки. Посуд, кухонне та гігієнічне приладдя прибрати або обмотати плівкою. Під час процедури обробки у приміщенні не повинні перебувати люди та домашні тварини.

     Особливості процедур: боротьба з мишами у домі

     Санітарна обробка приміщень та територій, спрямована на знищення дрібних гризунів, складається з кількох етапів. У роботі застосовуються хімічні методи знищення, як одні з високоефективних та недорогих, із застосуванням отрутохімікатів та спеціального обладнання холодного або гарячого туману. У деяких випадках, при великих колоніях, проводиться комбінована боротьба з гризунами у приватному будинку та інших об'єктах у поєднанні кількох способів. 

     Цікаво, що одна миша здатна виробляти до 60 особин потомства щорічно. Тому за сприятливих умов колонії гризунів збільшуються в десятки та більше разів. А самостійні заходи боротьби з ними не призводять до успішних результатів, для чого потрібний професійний підхід у кілька етапів:

     Вивести мишей у приватному будинку, квартирі або на дачі можна двома основними заходами як повним винищенням, так і профілактичними методами. В останньому випадку вони повинні проводитися в обов'язковому порядку у місцях із підвищеними вимогами до санітарних умов.

     У свою чергу, за планом один раз на квартал проводиться обробка територій на м'ясопереробному підприємстві, тваринницьких фермах, зерносховищах, складах з продуктами харчування та інших.

     Методи винищення паразитів

     Багатьох замовників цікавить питання, які методи застосовують наші фахівці зі знищення мишей. Зазначимо, що співробітники, які мають багаторічний досвід роботи в даній сфері, в залежності від чисельності популяції застосовують найефективніші сертифіковані засоби європейських виробників з професійним обладнанням.

     Їм під силу вирішувати найскладніші завдання, що дозволяє проводити обробку будинку від мишей та інших гризунів у найкоротші терміни, не створюючи інших проблем:

     В результаті проведення дератизації, спрямовану на травлення мишей, буде дуже вигідним варіантом, що забезпечує спокій на тривалий час від шкідливих сусідів. У кожному окремому випадку ми індивідуально підходимо до вирішення проблем, забезпечуючи найбільш сприятливими методами обробки.

     Замовити послуги зі знищення мишей у приватному будинку, на підприємстві та в будь-якому місці можна за вказаними телефонами компанії на сайті або написати повідомлення.

     Як ми провадимо знищення мишей?

     Послуги дератизації здійснюються з наданням гарантії, тривалість якої залежить від методів та дотримання рекомендацій спеціалістів після оброблених територій та приміщень.

     Два види дератизації

     Винищувальна дератизація

     Винищувальний спосіб застосовується за наявності великої кількості гризунів, але не завдає шкоди здоров'ю людей та тварин.

     Профілактична дератизація

     Профілактичний метод застосовується з метою захисту від появи мишей і є актуальним для великих об'єктів, як фермерські господарства, промислові комплекси, великі торгові центри та інші.

     І щоб забути про шкідників назавжди, вам слід звернутися до нашої компанії. Ми підберемо лише найкращі програми зі знищення популяції шкідників. Але перед обробкою потрібно підготувати приміщення до дератизації.

     Відгуки про боротьба з мишами та іншими гризунами у Дніпрі

     Довго ми боролися з тарганами, всіма силами нічого не могли з ними поробити, вони їли кульки з отрутою які ми катали, багато разів труївся сам тим отрутою яким намагався цькувати їх .... Результат був нульовим. Знайшов контакти ЄДС – домовилися, померло Все! І так по всій квартирі! Більше ніхто не бігає на кухні, по стінах, що вижили, не залишилося 🙂

     Михайло Євстратенко

     Звернувся до компанії ЄДС плюс у грудні минулого року. У мене вже були проблеми раніше з комарами у підвалі власного будинку. Не міг нічим їх знищити, але в помічники до них приєдналися мурахи та ще й блохи з'явилися. Культурно висловлюватись не можу від цього сусідства). Довго шукав надійну компанію і зупинився на "ЄДС плюс". Швидко, злагоджено, оперативно було проведено роботу!!! Відмінно – цього мало, тому що мені сподобався професійний підхід, унікальні засоби обробки та максимальна відповідальність до поставленого завдання. Я рекомендую всім звертатися у Кривому Розі, та й за містом до цих хлопців! А вам успіхів та процвітання в такій не простій роботі! І більше вдячних клієнтів! Велике спасибі від усієї родини!

     Володимир Федоров

     Все супер! Хлопці молодці! Моя проблема в тому, що на балконі постійно були бджоли, а ще долали мухи восени та взимку в теплі дні. Гидке дзижчання з пілотуванням по квартирі дратувало жахливо, відкрити балкон неможливо. Ні стрічки не допомагали, ні інші засоби. Але навіть не підозрювала, що можна впоратися з проблемою назавжди, якщо користуватися послугами фахівців. Професійні засоби - супер як і сама робота, все чітко за часом без зволікань. Якщо у Вас проблеми з комахами, гризунами та іншою живністю, набирайте номер телефону лише ЕРС Плюс. Всім рекомендую звертатися до цієї компанії.

     Юлія Ломенко

     Професіонали своєї справи! Фахівці, які знають і найважливіше – розуміють, що роблять і чим займаються. Дякуємо величезним хлопцям за якісну та результативну обробку. Удачі вам!

     Тетяна Нагірна

     Review TextПрацюють швидко та якісно. Претензій жодних немає, лише подяка за професіоналізм. Усім залишилися задоволені.

     Євген

     Мені допомогли позбутися гризунів на дачі, всі сусіди тепер просять контакти, дякую хлопцям за відмінну роботу!

     Вікторія

     Вітаю! Я рекомендую звертатися до цієї компанії всім. Знаю, як складно боротися з гризунами у власному будинку. І вже не вперше користувалася послугами санітарних служб, але компанія "ЕДС Плюс" перевершила мої очікування. Це супер сучасні професійні засоби, це професійна консультація – безкоштовно), це оперативна та злагоджена робота фахівців. Обробка проводилася у вересні. Так ось досі ми живемо в будинку спокійно (без дрібних, але неприємних сусідів) всі задоволені. Спасибі вам! Процвітання та успіхів!

     Галина Яковлєва

      Реквізити

      Час роботи: