Газація незавантажених складів

Шкідники, що літають і не літають, у складських приміщеннях, на елеваторах здатні завдати серйозної шкоди наявної продукції і значно зіпсувати репутацію підприємства.

Щоб уникнути серйозних проблем, багато власників регулярно проводять профілактичні заходи і замовляють послуги у професіоналів. газація складських приміщень, комор, елеваторів.

Отже, газація - це процедура, спрямована на знищення комах інсектицидами у вигляді газоподібної хмари аерозолю із застосуванням генераторів гарячого туману, що проводиться в порожніх ангарах, зерносховищах, елеваторах перед завантаженням зерна.

Особливості проведення газації

Процедура газації проводитися із застосуванням інсектициду К-Obiol EC25 виробництва компанії BAYER.

К-Обіоль ЕС25 концентрована емульсія з діючою речовиною дельтаметрин та піперонілбутоксид, що надає контактно-кишкову дію на всі типи шкідників запасів, у тому числі на зернову моль, коморного чорного довгоносика, зерновика китайського, точильника зернового та інших.

K-Obiol ЕС25

ЄДС ПЛЮС компанія-дистриб'ютор «БАЙЄР» в Україні, що унеможливлює використання фальсифікованого препарату К-Обіоль ЕС25. І це в свою чергу забезпечує бездоганну якість газації з ефективністю в 100% випадках.

Перед проведенням процедур необхідно досягти максимальної герметизації приміщення. На час обробки та експозиції препарату потрібно звільнити приміщення від людей та тварин. Час експозиції препарату становить 48 годин.

Якщо вам потрібно газація незавантажених складів, елеваторів, скористайтесь вигідною пропозицією від нашої компанії. В нас вигідно замовити газацію для таких об'єктів.

Професійна газація порожніх складських приміщень від "ЕДС ПЛЮС"

5/5

Для безпечного знезараження різних об'єктів знадобиться володіння спеціальними знаннями, досвід проведення робіт та дозвільна документація. Наша компанія з багаторічним досвідом у наданні послуг санітарного профілю готова виконати процедури газації як у порожніх приміщеннях у найкоротші терміни з дотриманням санітарно-гігієнічних норм та вимог.

Нашим клієнтам надається повний спектр послуг із гарантією термінів виконання, повної безпеки для здоров'я людей, тварин та навколишнього середовища. Вас приємно порадіє якість виконаних заходів за розумними цінами.

Телефонуйте у зручний час та замовляйте послуги від професіоналів!

Замовити послуги газації незавантажених складів у нашій компанії можна у будь-який зручний час. Ви можете проконсультуватися з усіх питань та отримати швидке вирішення проблеми.

Реквізити

Час роботи:

© Copyright 2022 Edsplus