Реальне Знищення кліщів у Дніпрі

Безкоштовна консультація

Введіть телефон, і ми передзвонимо через 5 хвилин та відповімо на запитання:

  або зателефонуйте:

  Наші переваги

  Консультації та робота 24/7

  Консультації, рекомендації, реагування у форматі 24/7

  Європейська гарантія якості

  Ми цінуємо свою репутацію, тому надаємо реальну гарантію

  Безпечно для всіх

  Ми використовуємо Євпропейські препарати, рекомендовані МОЗ України, внесені до Реєстру дезінфікуючих засобів

  Спеціальна пропозиція для наших клієнтів

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від 10 до 25%

  10 до 25%

  До закінчення акції залишилось:

  • 00днів
  • 00годин
  • 00хвилин
  • 00секунд
  Отримати знижку

  Введіть телефон та зафіксуйте знижку на дезінфекцію

   Дізнайтесь подробиці, це вас ні до чого не зобов'язує

   Вартість обробки від кліщів у Дніпрі

   Дезінсекція відкритої території від кліщів Вартість у Дніпрі
   1 сотка
   350 грн
   Понад 10 соток
   від 200 грн/сотка

   Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

    або зателефонуйте:

    Використовуємо безпечні європейські препарати Bayer та Syngenta

    Висновки СЕС

    Необхідність у заміському будинку, на присадибній території, у парковій зоні такої процедури, як знищення кліщів, виникає у перші теплі дні і до настання холодів. Чим раніше буде зроблено обробку ділянки від кліщів, тим швидше можна убезпечити людей та тварин від небезпечних комах.

    Але самостійне знищення кліщів без досвіду, професійних знань та спеціального обладнання з відповідними засобами – вельми марний захід. Воно затратне за часом та фінансами з нульовим результатом. Виходом буде звернення до фахівців компанії «ЕДС Плюс», які оперативно та грамотно впораються із завданням у найкоротші терміни. 

    Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

     або зателефонуйте:

     Від чого залежить вартість обробки?

     Вартість обробки розраховується індивідуально і залежить від площі приміщення, кількості кімнат, типу шкідників, віддаленості від міста та інших факторів. Зверніться до нашого спеціаліста, щоб дізнатися точну вартість. Працюємо за договором!

     Ви гарантуєте результат 100%?

     Ми гарантуємо результат у разі дотримання рекомендацій щодо підготовки до обробки та мінімальної експозиції.

     Скільки часу займає обробка?

     Час обробки залежить від заставленості приміщень меблями. В середньому обробка однокімнатної квартири займає 30 хвилин, обробка двокімнатної квартири — 45 хвилин, трикімнатної квартири — 60 хвилин.

     Якими засобами проводиться обробка?

     Обробка виробляється безпечними для людини та тварин препаратами, які дають високий результат, не мають запаху та не залишають видимих слідів на поверхнях. Усі кошти схвалено МОЗ України.

     Як довго після обробки не можна перебувати у приміщенні?

     Після завершення обробки приміщення необхідно залишити закритим протягом 4-х годин, а потім ретельно провітрити.

     Як підготуватись до обробки приміщення?

     Все залежить від виду шкідників, із якими боремося. Основні моменти: До приходу фахівців необхідно відсунути меблі від стін та плінтусів, зняти постільну білизну, упакувати в пакети дитячі іграшки. Посуд, кухонне та гігієнічне приладдя прибрати або обмотати плівкою. Під час процедури обробки у приміщенні не повинні перебувати люди та домашні тварини.

     Місця проживання та умови

     Щоб уникнути таких серйозних захворювань, як кліщовий енцефаліт та інших хвороб, необхідно якомога раніше провести знищення комах і личинок.

      Нашими співробітниками застосовуються інсектицидні препарати з пролонгованою дією та залишковою ефективністю на строк до 1,5 місяців і більше після обробки. Це дозволяє максимально очистити територію від шкідників, якщо проводити роботи в умовах мінімальної вологості із плюсовими температурами.

     Кліщі стають активними після сплячки при температурах вище 5 С⁰ навколишнього середовища. Тому перша обробка територій проводиться під час прогрівання ґрунту із відсутністю снігового покриву. Основними місцями для обробки є трава, невисокі чагарники, опале листя та інші, де можуть гніздитися небезпечні комахи.

     Важливо знати, що успішна дезінсекція можлива за сприятливих прогнозів погодних умов на найближчі 3 дні. Це означає, що погода буде сонячною, безвітряною та без опадів у вигляді дощів. Повторна обробка ділянок має проводитись у період другого піку активності у серпні-вересні. Акциридна обробка повністю безпечна для людей і тварин, але слід дотримуватися рекомендацій фахівців.

     Особливості процедури: боротьба із кліщами

     Процедури знищення кліщів проводяться за допомогою генераторів гарячого або холодного туману та акцирицидних засобів нервово-паралітичної дії на синатропних комах. Діюча речовина розпорошується з розщепленням на краплі рідини дрібної дисперсії. 

     Нашими співробітниками використовуються перевірені високоефективні засоби, головним компонентом яких є Циперметрин. Краплі при розпиленні покривають поверхні листя, землі, трави, внаслідок чого здійснюється активна винищувальна дія на комах з нервово-паралітичним ефектом.

     Метод холодного туману забезпечує покриття поверхонь у важкодоступних ділянках, що в кілька разів ефективніше в порівнянні з ручними розпилювачами, пульверизатором або віником. Варто зазначити, що діючі речовини не завдають шкоди тваринам, рослинам і повністю розкладаються в землі до 45 днів без слідів. Протягом цього періоду кліщі гинуть, у разі проникнення на ділянку.

     Професійні дезінсектори мають усі дозвільні документи та допуски до проведення заходів щодо знищення кліщів. Вони попередньо порекомендують, як підготувати ділянку та які робити дії після робіт. При зверненні до нашої компанії, співробітниками буде проведено ретельне обстеження території та підбереться відповідний метод для повного знищення шкідливих членистоногих.

     Факти:

     Терміни та гарантії

     Терміни. Фахівці виїжджають після оформлення замовлення на день звернення. Обробка проводиться у найкоротші терміни. Надання гарантії. Якщо навіть після гарантійного терміну можуть з'явитись кліщі, наші фахівці проведуть безкоштовну обробку повторно

     Безпека

     У роботі використовуються безпечні, не токсичні засоби із сертифікатами якості та відповідною документацією

     Сучасні технології

     Якісне, сучасне обладнання. При обробці використовуються ефективні, передові технології, за допомогою яких забезпечується висока якість послуг

     Відгуки про цькування кліщів та інших комах у Дніпрі

     Довго ми боролися з тарганами, всіма силами нічого не могли з ними поробити, вони їли кульки з отрутою які ми катали, багато разів труївся сам тим отрутою яким намагався цькувати їх .... Результат був нульовим. Знайшов контакти ЄДС – домовилися, померло Все! І так по всій квартирі! Більше ніхто не бігає на кухні, по стінах, що вижили, не залишилося 🙂

     Михайло Євстратенко

     Звернувся до компанії ЄДС плюс у грудні минулого року. У мене вже були проблеми раніше з комарами у підвалі власного будинку. Не міг нічим їх знищити, але в помічники до них приєдналися мурахи та ще й блохи з'явилися. Культурно висловлюватись не можу від цього сусідства). Довго шукав надійну компанію і зупинився на "ЄДС плюс". Швидко, злагоджено, оперативно було проведено роботу!!! Відмінно – цього мало, тому що мені сподобався професійний підхід, унікальні засоби обробки та максимальна відповідальність до поставленого завдання. Я рекомендую всім звертатися у Кривому Розі, та й за містом до цих хлопців! А вам успіхів та процвітання в такій не простій роботі! І більше вдячних клієнтів! Велике спасибі від усієї родини!

     Володимир Федоров

     Все супер! Хлопці молодці! Моя проблема в тому, що на балконі постійно були бджоли, а ще долали мухи восени та взимку в теплі дні. Гидке дзижчання з пілотуванням по квартирі дратувало жахливо, відкрити балкон неможливо. Ні стрічки не допомагали, ні інші засоби. Але навіть не підозрювала, що можна впоратися з проблемою назавжди, якщо користуватися послугами фахівців. Професійні засоби - супер як і сама робота, все чітко за часом без зволікань. Якщо у Вас проблеми з комахами, гризунами та іншою живністю, набирайте номер телефону лише ЕРС Плюс. Всім рекомендую звертатися до цієї компанії.

     Юлія Ломенко

     Професіонали своєї справи! Фахівці, які знають і найважливіше – розуміють, що роблять і чим займаються. Дякуємо величезним хлопцям за якісну та результативну обробку. Удачі вам!

     Тетяна Нагірна

     Review TextПрацюють швидко та якісно. Претензій жодних немає, лише подяка за професіоналізм. Усім залишилися задоволені.

     Євген

     Мені допомогли позбутися гризунів на дачі, всі сусіди тепер просять контакти, дякую хлопцям за відмінну роботу!

     Вікторія

     Вітаю! Я рекомендую звертатися до цієї компанії всім. Знаю, як складно боротися з гризунами у власному будинку. І вже не вперше користувалася послугами санітарних служб, але компанія "ЕДС Плюс" перевершила мої очікування. Це супер сучасні професійні засоби, це професійна консультація – безкоштовно), це оперативна та злагоджена робота фахівців. Обробка проводилася у вересні. Так ось досі ми живемо в будинку спокійно (без дрібних, але неприємних сусідів) всі задоволені. Спасибі вам! Процвітання та успіхів!

     Галина Яковлєва

      Реквізити

      Час роботи: