Реальне Знищення кліщів у Кривому Розі

Безкоштовна консультація

Введіть телефон, і ми передзвонимо через 5 хвилин та відповімо на запитання:

  або зателефонуйте:

  Наші переваги

  Консультації та робота 24/7

  Консультації, рекомендації, реагування у форматі 24/7

  Європейська гарантія якості

  Ми цінуємо свою репутацію, тому надаємо реальну гарантію

  Безпечно для всіх

  Ми використовуємо Євпропейські препарати, рекомендовані МОЗ України, внесені до Реєстру дезінфікуючих засобів

  Спеціальна пропозиція для наших клієнтів

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від 10 до 25%

  10 до 25%

  До закінчення акції залишилось:

  • 00днів
  • 00годин
  • 00хвилин
  • 00секунд
  Отримати знижку

  Введіть телефон та зафіксуйте знижку на дезінфекцію

   Дізнайтесь подробиці, це вас ні до чого не зобов'язує

   Вартість обробки від кліщів у Кривому Розі

   Дезінсекція відкритої території від кліщів Вартість у Кривому Розі
   1 сотка
   350 грн
   Понад 10 соток
   від 200 грн/сотка

   Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

    або зателефонуйте:

    Використовуємо безпечні європейські препарати Bayer та Syngenta

    Кліщі - комахи класу павукоподібних вважаються небезпечними для здоров'я людини та тварин. Харчуються комахи кров'ю, і своїми непомітними укусами з знеболюючим речовиною можуть переносити страшні захворювання, подібні хвороби Лайма, енцефаліт. Лікування від них дуже тривале і проходить з ускладненнями, іноді призводячи до летального результату.

    Важливо відзначити, що у домашніх вихованців діагностувати кліща, що своєчасно оселився, буває складним, скрутним процесом. І нерідкі випадки смертельного результату вже після вакцинації. Щоб позбавитися жахливих комах, експерти рекомендують своєчасно проводити профілактичні заходи, у тому числі замовляти послугу знищити кліщів.

    Перші обробки від кліщів можна проводити з початку квітня по травень, а другий період усунення комах можна виконати восени в період бабиного літа. І такі послуги слід довіряти лише фахівцям, які мають спеціальну кваліфікацію, досвід, ефективні методи боротьби. Пропонуємо для цих цілей замовити обробку від комах у компанії «ЕДС ПЛЮС».

    Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

     або зателефонуйте:

     Від чого залежить вартість обробки?

     Вартість обробки розраховується індивідуально і залежить від площі приміщення, кількості кімнат, типу шкідників, віддаленості від міста та інших факторів. Зверніться до нашого спеціаліста, щоб дізнатися точну вартість. Працюємо за договором!

     Ви гарантуєте результат 100%?

     Ми гарантуємо результат у разі дотримання рекомендацій щодо підготовки до обробки та мінімальної експозиції.

     Скільки часу займає обробка?

     Час обробки залежить від заставленості приміщень меблями. В середньому обробка однокімнатної квартири займає 30 хвилин, обробка двокімнатної квартири — 45 хвилин, трикімнатної квартири — 60 хвилин.

     Якими засобами проводиться обробка?

     Обробка виробляється безпечними для людини та тварин препаратами, які дають високий результат, не мають запаху та не залишають видимих слідів на поверхнях. Усі кошти схвалено МОЗ України.

     Як довго після обробки не можна перебувати у приміщенні?

     Після завершення обробки приміщення необхідно залишити закритим протягом 4-х годин, а потім ретельно провітрити.

     Як підготуватись до обробки приміщення?

     Все залежить від виду шкідників, із якими боремося. Основні моменти: До приходу фахівців необхідно відсунути меблі від стін та плінтусів, зняти постільну білизну, упакувати в пакети дитячі іграшки. Посуд, кухонне та гігієнічне приладдя прибрати або обмотати плівкою. Під час процедури обробки у приміщенні не повинні перебувати люди та домашні тварини.

     Професійне знищення кліщів

     Обробити ділянку від кліщів є складним процесом, який практично неможливо виконати самостійно. Тому необхідно користуватися послугами для населення зі знищення кліщів, що надаються фахівцями ЄДС ПЛЮС.

     Так, наша компанія готова провести професійну обробку з гарантією якості. Ми виконуємо обробку зі знищення кліщів на різних об'єктах та територіях, дачах, базах відпочинку, паркових зонах, кафе, ресторанах, квартирах, офісах та інших. Фахівці проводять роботу з обробки ділянки від кліщів за ефективною, напрацьованою схемою у кілька етапів:

     Завдяки накопиченому багатому та успішному досвіду, наші співробітники справляються з будь-якими складними ситуаціями. Усі роботи проводяться максимально оперативно та злагоджено з урахуванням підбору найбільш відповідних засобів. Єдиною незручністю буде необхідність відсутності людей на оброблюваній території, оскільки сертифіковані, безпечні препарати при великій концентрації можуть становити загрозу здоров'ю.

     І кілька годин після виконання процедур не бажано гуляти на оброблених територіях, оскільки використаним засобам потрібен час на кристалізацію. Ми застосовуємо інноваційні склади препаратів та сучасне обладнання, що дозволяє швидко знищити кліщів та захистити території від нових поселень.

     До переваг співпраці з нашою компанією при замовленні послуги зі знищення кліщів належить низка позитивних фактів
     Факти:

     Терміни та гарантії

     Терміни. Фахівці виїжджають після оформлення замовлення на день звернення. Обробка проводиться у найкоротші терміни. Надання гарантії. Якщо навіть після гарантійного терміну можуть з'явитись кліщі, наші фахівці проведуть безкоштовну обробку повторно

     Безпека

     У роботі використовуються безпечні, не токсичні засоби із сертифікатами якості та відповідною документацією

     Сучасні технології

     Якісне, сучасне обладнання. При обробці використовуються ефективні, передові технології, за допомогою яких забезпечується висока якість послуг

     Акарицидна обробка – послуга від фахівців

     Багато власників заміських будинків і дачних ділянок при виявленні шкідливих, небезпечних комах проводять самостійно - обробка ділянки від кліщів. І, як правило, результати таких дій найчастіше плачевні. Втрачаючи дорогоцінний час і гроші, багато хто з них не розуміють особливо існування комах, або не правильно розраховують дозування використовуваних засобів зі знищення, що призводить тільки до збільшення колоній цих шкідників.

     Раціональним рішенням буде звернення до нашої компанії, де за короткий проміжок часу із застосуванням висококласних засобів та обладнання професійні бригади за розумною для кожного замовника ціною проведуть якісні роботи. Замовити послуги зі знищення кліщів можна у будь-який час за телефонами або через форму зворотнього зв'язку на сайті. Вартість послуги формується з урахуванням розміру території, використовуваних засобів та віддаленості об'єктів. При оформленні замовлення наші фахівці попередньо зроблять розрахунок і визначать вартість послуги.

     Відгуки про знищення кліщів та інших комах у Кривому Розі

     Довго ми боролися з тарганами, всіма силами нічого не могли з ними поробити, вони їли кульки з отрутою які ми катали, багато разів труївся сам тим отрутою яким намагався цькувати їх .... Результат був нульовим. Знайшов контакти ЄДС – домовилися, померло Все! І так по всій квартирі! Більше ніхто не бігає на кухні, по стінах, що вижили, не залишилося 🙂

     Михайло Євстратенко

     Звернувся до компанії ЄДС плюс у грудні минулого року. У мене вже були проблеми раніше з комарами у підвалі власного будинку. Не міг нічим їх знищити, але в помічники до них приєдналися мурахи та ще й блохи з'явилися. Культурно висловлюватись не можу від цього сусідства). Довго шукав надійну компанію і зупинився на "ЄДС плюс". Швидко, злагоджено, оперативно було проведено роботу!!! Відмінно – цього мало, тому що мені сподобався професійний підхід, унікальні засоби обробки та максимальна відповідальність до поставленого завдання. Я рекомендую всім звертатися у Кривому Розі, та й за містом до цих хлопців! А вам успіхів та процвітання в такій не простій роботі! І більше вдячних клієнтів! Велике спасибі від усієї родини!

     Володимир Федоров

     Все супер! Хлопці молодці! Моя проблема в тому, що на балконі постійно були бджоли, а ще долали мухи восени та взимку в теплі дні. Гидке дзижчання з пілотуванням по квартирі дратувало жахливо, відкрити балкон неможливо. Ні стрічки не допомагали, ні інші засоби. Але навіть не підозрювала, що можна впоратися з проблемою назавжди, якщо користуватися послугами фахівців. Професійні засоби - супер як і сама робота, все чітко за часом без зволікань. Якщо у Вас проблеми з комахами, гризунами та іншою живністю, набирайте номер телефону лише ЕРС Плюс. Всім рекомендую звертатися до цієї компанії.

     Юлія Ломенко

     Професіонали своєї справи! Фахівці, які знають і найважливіше – розуміють, що роблять і чим займаються. Дякуємо величезним хлопцям за якісну та результативну обробку. Удачі вам!

     Тетяна Нагірна

     Review TextПрацюють швидко та якісно. Претензій жодних немає, лише подяка за професіоналізм. Усім залишилися задоволені.

     Євген

     Мені допомогли позбутися гризунів на дачі, всі сусіди тепер просять контакти, дякую хлопцям за відмінну роботу!

     Вікторія

     Вітаю! Я рекомендую звертатися до цієї компанії всім. Знаю, як складно боротися з гризунами у власному будинку. І вже не вперше користувалася послугами санітарних служб, але компанія "ЕДС Плюс" перевершила мої очікування. Це супер сучасні професійні засоби, це професійна консультація – безкоштовно), це оперативна та злагоджена робота фахівців. Обробка проводилася у вересні. Так ось досі ми живемо в будинку спокійно (без дрібних, але неприємних сусідів) всі задоволені. Спасибі вам! Процвітання та успіхів!

     Галина Яковлєва

      Реквізити

      Час роботи: