Як убезпечити ділянку від комарів

Як убезпечити будинок від комарів

Практично кожен із нас у якийсь момент свого життя відчував укус комара. На жаль, комарі викликають не лише сверблячі укуси та випадкові алергічні реакції: вони також поширюють хвороби. Їм потрібна вода, щоб вижити та розмножуватися, тому, якщо ви хочете боротися із зараженням у його джерелі, вам необхідно визначити проблемні області на своїй території та усунути їх.

Шукайте одне з двох основних середовищ існування: постійну стоячу воду і ділянки, що піддаються повеням. Деякі комарі відкладають яйця у плавучих конструкціях, схожих на пліт. Залежно від виду комара це може бути як стояча, і чиста вода. Відкладені яйця часто вилуплюються за кілька днів, а личинки продовжують розвиватися у дорослих комарів. Інші комарі люблять відкладати яйця у вологий ґрунт. Ці яйця можуть залишатися життєздатними навіть тоді, коли земля висихає, але коли райони затоплюються, з яєць вилуплюються яйця і личинки зростатимуть.

Коли справа стосується будинків та дворів, комарі особливо люблять заселяти:

Ванни для птахів
Квіткові горщики
Дитячі та дорослі басейни та
Карнизи та водостоки
Декоративні ставки та фонтани
Старі шини або гойдалки в шинах
Діри в деревах, дупло
Іграшки або відра
Дренажні канави
Впадини у землі
Вологий компост
Щоб комарі та інші водолюбні шкідники не заселилися на вашій землі, вам потрібно зробити своє подвір'я несприятливим для них місцем.

Ми рекомендуємо вам:
Видаліть всі ємності, в яких може бути вода, або просвердлити отвори в дні всіх необхідних ємностей, наприклад, горщиків квітів.
Регулярно чистіть водостоки, зливи та карнизи.
Зніміть усі старі шини та просвердліть отвори в нижній частині гойдалки.
Випорожнюйте та перевертайте водойми та тачки, якщо ви ними не користуєтеся.
Часто перевертайте компост, щоб він добре провітрювався, і видаляйте густі бур'яни та кущі, які можуть стати укриттям для комарів.
Для декоративних водойм використовуйте бетон, пластик або камінь, а не органічні речовини, і додайте аератор або фонтан, щоб вода продовжувала рух.
Підтримуйте свій басейн у хорошому стані. Якщо користуєтеся кришкою, утримуйте її чистою, сухою та вільною від органічних речовин та іншого сміття.
Виключіть у ландшафті Вашої оселі поглиблення або ями в яких збирається і стоїть вода.


Самостійно боротися з комарами та іншими шкідниками дуже складно та не завжди ефективно. передзвоніть ЄДС ПЛЮС сьогодні, щоб отримати ексклюзивну пропозицію щодо проведення безоплатного аудиту Вашої території та будинку.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *