Реальне Знищення бліх у Харкові

Безкоштовна консультація

Введіть телефон, і ми передзвонимо через 5 хвилин та відповімо на запитання:

  або зателефонуйте:

  Наші переваги

  Консультації та робота 24/7

  Консультації, рекомендації, реагування у форматі 24/7

  Європейська гарантія якості

  Ми цінуємо свою репутацію, тому надаємо реальну гарантію

  Безпечно для всіх

  Ми використовуємо Євпропейські препарати, рекомендовані МОЗ України, внесені до Реєстру дезінфікуючих засобів

  Спеціальна пропозиція для наших клієнтів

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від 10 до 25%

  10 до 25%

  До закінчення акції залишилось:

  • 00днів
  • 00годин
  • 00хвилин
  • 00секунд
  Отримати знижку

  Введіть телефон та зафіксуйте знижку на дезінфекцію

   Дізнайтесь подробиці, це вас ні до чого не зобов'язує

   Вартість обробки від бліх у Харкові

   Дезинсекция помещений від блох Вартість у Харкові
   Гуртожиток, 1 кімната
   700 грн
   Гуртожиток, 2 кімнати один вхід
   900 грн
   1 кімнатна квартира
   800 грн
   2 кімнатна квартира
   900 грн
   3 кімнатна квартира
   1000 грн
   4 кімнатна квартира
   1100 грн
   Житловий будинок: до 70 м2
   1000 грн
   Житловий будинок: від 70 до 200 м2
   від 1000 грн

   Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

    або зателефонуйте:

    Використовуємо безпечні європейські препарати Bayer та Syngenta

    Висновки СЕС

    Чистота та порядок у будинку чи квартирі не перешкоджають появі таких небезпечних сусідів, як клопи. У найкращому разі вони залишають сліди на тілі людини у вигляді червоних точок з нестерпним свербінням, а в гіршому можуть стати джерелом небезпечних захворювань (туберкульоз, чума, віспа та інші).

    Активізуються комахи у темну пору доби, залишаючи укуси на тілі людини. При виявленні природним буде питання: скільки коштує обробка від клопів і де її замовити? Найкращим варіантом за ціною, оперативністю та якістю послуги буде звернення до компанії «ЕДС Плюс» вже сьогодні. 

    Способи знищення постільних клопів 

    За останні кілька років постільні клопи стали сильно докучати власникам будинків і квартир, що робить послугу їх знищення досить популярною. На це вказує кількість звернень клієнтів до нашої компанії. І річ у тому, що клопи виробляють стійкий імунітет до хімічних засобів, а обробити їхні місця гніздування практично неможливо.

    Єдиним правильним рішенням із гарантією буде обробка приміщень та територій профільними експертами. Спеціалісти нашої компанії проводять знищення клопів, застосовуючи спеціальне обладнання (генератор холодного або гарячого туману) та сертифіковані високоефективні інсектициди.

    До додаткових заходів попередження повторної появи належить бар'єрний захист, що включає комплекс заходів із встановленням механічних бар'єрів, відлякувачів, знищувачів та інших засобів.

    Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

     або зателефонуйте:

     Від чого залежить вартість обробки?

     Вартість обробки розраховується індивідуально і залежить від площі приміщення, кількості кімнат, типу шкідників, віддаленості від міста та інших факторів. Зверніться до нашого спеціаліста, щоб дізнатися точну вартість. Працюємо за договором!

     Ви гарантуєте результат 100%?

     Ми гарантуємо результат у разі дотримання рекомендацій щодо підготовки до обробки та мінімальної експозиції.

     Скільки часу займає обробка?

     Час обробки залежить від заставленості приміщень меблями. В середньому обробка однокімнатної квартири займає 30 хвилин, обробка двокімнатної квартири — 45 хвилин, трикімнатної квартири — 60 хвилин.

     Якими засобами проводиться обробка?

     Обробка виробляється безпечними для людини та тварин препаратами, які дають високий результат, не мають запаху та не залишають видимих слідів на поверхнях. Усі кошти схвалено МОЗ України.

     Як довго після обробки не можна перебувати у приміщенні?

     Після завершення обробки приміщення необхідно залишити закритим протягом 4-х годин, а потім ретельно провітрити.

     Як підготуватись до обробки приміщення?

     Все залежить від виду шкідників, із якими боремося. Основні моменти: До приходу фахівців необхідно відсунути меблі від стін та плінтусів, зняти постільну білизну, упакувати в пакети дитячі іграшки. Посуд, кухонне та гігієнічне приладдя прибрати або обмотати плівкою. Під час процедури обробки у приміщенні не повинні перебувати люди та домашні тварини.

     Знищення клопів у квартирі з гарантією від компанії «ЕДС Плюс»

     Якщо довелося зіткнутися з клопами у будинку чи квартирі, не витрачайте гроші та час на самостійну боротьбу. Вам достатньо набрати наш номер телефону і буквально за пару годин забути про кошмарних сусідів назавжди.

     Ми вирішимо будь-які проблеми зі знищення шкідників та паразитів, що забезпечить комфорт та спокій на довгі роки. Ви можете заздалегідь проконсультуватися з нашими фахівцями по телефону та замовити послуги прямо зараз!

     До нас звертаються клієнти з низки причин:

     Підготовка приміщень

     Якщо в будинку комах все більше і більше, препарати, придбані в магазині, не допомагають, наша служба зі знищення клопів не залишить вас з цією проблемою віч-на-віч. Але перед приїздом дезінсекторів необхідно підготувати приміщення:

     Паразити з'являються в несподіваному місці навіть у кришталево чистій кімнаті. Вони можуть мешкати у валізах або занесені з м'якими меблями, що були у вжитку. І незалежно від причин появи, боротьбу з паразитами слід довіряти професіоналам.

     Після обробки слід провітрити приміщення, відкрити вікна зниження концентрації отруйних речовин. Після повного вивітрювання проводиться прибирання, очищаються поверхні пилососом та вологою ганчіркою (столи, плита, сантехніка та інше). Прибирання підлог, плінтусів, задні стінки меблів змивають через тиждень, так як цілком можливо, що деякий час будуть присутні залишки паразитів.

     Знищення бліх поетапно

     Фахівці виконують роботи у кілька основних етапів, представляючи комплекс заходів щодо винищення шкідливих комах за відсутності у приміщенні людей та тварин. Приміщення після обробки, що проводиться не менше однієї години, має бути закритим протягом кількох годин без провітрювання.

     Знищення бліх здійснюється так:

     Дослідження

     Виявлення вогнищ розмноження бліх. Фахівці досліджують усі приміщення, включаючи виходи, входи, віконні отвори.

     Ефективні препарати

     Обробка приміщень газо-аерозольним методом за допомогою високоефективних препаратів проти бліх. Ми використовуємо К-Отрін SC50, Сольфак EW50, Сольфак Дуо SC75. Всі вони зареєстровані в Україні та є гіпоалергенними, не є небезпечними для здоров'я людей та тварин.

     Профілактика

     Одна процедура дозволяє забути про паразити на півроку та більше. Ми зможемо виконати профілактичну обробку від бліх у будь-яких приміщеннях, включаючи підвали та горища.

     Поки Ви роздумуєте і відтягуєте час на усунення проблеми, кровопивці в свою чергу збільшують популяції, не втрачаючи свого дорогоцінного часу! Кому краще – їм чи Вам? Телефонуйте, не відкладайте і дбайте про здоров'я своє та близьких Вам людей.

     Відгуки про знищення бліх та інших комах.

     Довго ми боролися з тарганами, всіма силами нічого не могли з ними поробити, вони їли кульки з отрутою які ми катали, багато разів труївся сам тим отрутою яким намагався цькувати їх .... Результат був нульовим. Знайшов контакти ЄДС – домовилися, померло Все! І так по всій квартирі! Більше ніхто не бігає на кухні, по стінах, що вижили, не залишилося 🙂

     Михайло Євстратенко

     Звернувся до компанії ЄДС плюс у грудні минулого року. У мене вже були проблеми раніше з комарами у підвалі власного будинку. Не міг нічим їх знищити, але в помічники до них приєдналися мурахи та ще й блохи з'явилися. Культурно висловлюватись не можу від цього сусідства). Довго шукав надійну компанію і зупинився на "ЄДС плюс". Швидко, злагоджено, оперативно було проведено роботу!!! Відмінно – цього мало, тому що мені сподобався професійний підхід, унікальні засоби обробки та максимальна відповідальність до поставленого завдання. Я рекомендую всім звертатися у Кривому Розі, та й за містом до цих хлопців! А вам успіхів та процвітання в такій не простій роботі! І більше вдячних клієнтів! Велике спасибі від усієї родини!

     Володимир Федоров

     Все супер! Хлопці молодці! Моя проблема в тому, що на балконі постійно були бджоли, а ще долали мухи восени та взимку в теплі дні. Гидке дзижчання з пілотуванням по квартирі дратувало жахливо, відкрити балкон неможливо. Ні стрічки не допомагали, ні інші засоби. Але навіть не підозрювала, що можна впоратися з проблемою назавжди, якщо користуватися послугами фахівців. Професійні засоби - супер як і сама робота, все чітко за часом без зволікань. Якщо у Вас проблеми з комахами, гризунами та іншою живністю, набирайте номер телефону лише ЕРС Плюс. Всім рекомендую звертатися до цієї компанії.

     Юлія Ломенко

     Професіонали своєї справи! Фахівці, які знають і найважливіше – розуміють, що роблять і чим займаються. Дякуємо величезним хлопцям за якісну та результативну обробку. Удачі вам!

     Тетяна Нагірна

     Review TextПрацюють швидко та якісно. Претензій жодних немає, лише подяка за професіоналізм. Усім залишилися задоволені.

     Євген

     Мені допомогли позбутися гризунів на дачі, всі сусіди тепер просять контакти, дякую хлопцям за відмінну роботу!

     Вікторія

     Вітаю! Я рекомендую звертатися до цієї компанії всім. Знаю, як складно боротися з гризунами у власному будинку. І вже не вперше користувалася послугами санітарних служб, але компанія "ЕДС Плюс" перевершила мої очікування. Це супер сучасні професійні засоби, це професійна консультація – безкоштовно), це оперативна та злагоджена робота фахівців. Обробка проводилася у вересні. Так ось досі ми живемо в будинку спокійно (без дрібних, але неприємних сусідів) всі задоволені. Спасибі вам! Процвітання та успіхів!

     Галина Яковлєва