Реальне Знищення щурів у Дніпрі

Безкоштовна консультація

Введіть телефон, і ми передзвонимо через 5 хвилин та відповімо на запитання:

  або зателефонуйте:

  Наші переваги

  Консультації та робота 24/7

  Консультації, рекомендації, реагування у форматі 24/7

  Європейська гарантія якості

  Ми цінуємо свою репутацію, тому надаємо реальну гарантію

  Безпечно для всіх

  Ми використовуємо Євпропейські препарати, рекомендовані МОЗ України, внесені до Реєстру дезінфікуючих засобів

  Спеціальна пропозиція для наших клієнтів

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від 10 до 25%

  10 до 25%

  До закінчення акції залишилось:

  • 00днів
  • 00годин
  • 00хвилин
  • 00секунд
  Отримати знижку

  Введіть телефон та зафіксуйте знижку на дезінфекцію

   Дізнайтесь подробиці, це вас ні до чого не зобов'язує

   Вартість обробки від щурів у Дніпрі

   Дезинсекція приміщень від щурів Вартість у Дніпрі
   Гуртожиток, 1 кімната
   700 грн
   Гуртожиток, 2 кімнати один вхід
   900 грн
   1 кімнатна квартира
   800 грн
   2 кімнатна квартира
   900 грн
   3 кімнатна квартира
   1000 грн
   4 кімнатна квартира
   1100 грн
   Житловий будинок: до 70 м2
   1000 грн
   Житловий будинок: від 70 до 200 м2
   від 1000 грн
   Дезінсекція відкритої території від щурів Вартість у Дніпрі
   1 сотка
   350 грн
   Понад 10 соток
   від 200 грн/сотка

   Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

    або зателефонуйте:

    Використовуємо безпечні європейські препарати Bayer та Syngenta

    Висновки СЕС

    Найбільшу небезпеку становлять щури, тому що вони люблять перебувати поряд з житлом людини, продуктами харчування та предметами побуту. Цей вид гризунів відноситься до сімейства мишачих, здатних завдавати не тільки економічної шкоди, але бути небезпечними переносниками інфекційних захворювань.

    Зокрема, сірий і чорний щур здатний знищити промислову продукцію, перегризати проводку та створювати безліч інших проблем. Гризуни в хороших умовах мають високу плодючість, починаючи з тримісячного віку, мають більше семи дитинчат в одному виводку.

    Якщо є велика чисельність щурів на об'єкті, то самостійна боротьба з щурами практично неможлива. Найбільш оптимальним варіантом винищення щурів буде метод дератизації, як один із санітарно-технічних та гігієнічних заходів для врегулювання чисельності гризунів.

    Впоратися із цим завданням зможуть лише спеціалізовані СЕ служби, до яких належить компанія «ЕДС Плюс».

    Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

     або зателефонуйте:

     Від чого залежить вартість обробки?

     Вартість обробки розраховується індивідуально і залежить від площі приміщення, кількості кімнат, типу шкідників, віддаленості від міста та інших факторів. Зверніться до нашого спеціаліста, щоб дізнатися точну вартість. Працюємо за договором!

     Ви гарантуєте результат 100%?

     Ми гарантуємо результат у разі дотримання рекомендацій щодо підготовки до обробки та мінімальної експозиції.

     Скільки часу займає обробка?

     Час обробки залежить від заставленості приміщень меблями. В середньому обробка однокімнатної квартири займає 30 хвилин, обробка двокімнатної квартири — 45 хвилин, трикімнатної квартири — 60 хвилин.

     Якими засобами проводиться обробка?

     Обробка виробляється безпечними для людини та тварин препаратами, які дають високий результат, не мають запаху та не залишають видимих слідів на поверхнях. Усі кошти схвалено МОЗ України.

     Як довго після обробки не можна перебувати у приміщенні?

     Після завершення обробки приміщення необхідно залишити закритим протягом 4-х годин, а потім ретельно провітрити.

     Як підготуватись до обробки приміщення?

     Все залежить від виду шкідників, із якими боремося. Основні моменти: До приходу фахівців необхідно відсунути меблі від стін та плінтусів, зняти постільну білизну, упакувати в пакети дитячі іграшки. Посуд, кухонне та гігієнічне приладдя прибрати або обмотати плівкою. Під час процедури обробки у приміщенні не повинні перебувати люди та домашні тварини.

     Якісне цькування щурів - послуги спеціалізованої компанії

     Місця заселення щурів рано чи пізно будуть помічені, тому що вони здатні псувати продукти харчування, майно і не ховаються від людських очей. Самостійна боротьба з щурами в будинку, як правило, захід є малоефективним, для чого слід викликати фахівців нашої компанії.

     Ми професійно проводимо боротьбу з щурами у приватному будинку, громадській будівлі, установах та на об'єктах будь-якої сфери діяльності.

     Професійна дератизація спеціалістами має низку переваг, не займаючи багато часу. Але при цьому замовники одержують довготривалий ефект дії.

     Якщо ж об'єкт має особливе епідеміологічне значення, то профілактичні заходи мають проводитися не менше одного разу на квартал. І до таких об'єктів належать:

     Виведення щурів у плановому порядку забезпечує несприятливі умови для їх існування, тому надалі вони відмовляються від вибору цих місць.

     Допомога професіоналів: якісно цькувати щурів у домі

     Вирішити надовго проблему з гризунами допоможуть кваліфіковані співробітники нашої компанії, які мають багаторічний досвід, професійні навички, знання та відповідне обладнання із засобами ефективного знищення.

     Важливо, що ми надаємо якісні та недорогі послуги оперативно, завдяки комплексному підходу з дотриманням усіх технічних норм та вимог щодо безпеки. Дератизація здійснюється у кілька основних етапів:

     Залежно від складності завдань, обсягу виконуваних робіт формуватиметься вартість послуг. Фахівці нашої служби з щурів застосовують лише безпечні засоби з хімічним, механічним та фізичним методами. 

     Не слід забувати про те, що небажані гості – щури становлять реальну загрозу здоров'ю та життю людей. Тому ми рекомендуємо звертатися за перших ознак появи гризунів на території, оскільки найбільш дієвою буде професійна обробка.

     Наші фахівці попередньо проконсультують з усіх питань і за короткий час після прийнятого замовлення приїдуть на об'єкт.

     Відгуки про боротьбу з пацюками та комахами у Дніпрі

     Довго ми боролися з тарганами, всіма силами нічого не могли з ними поробити, вони їли кульки з отрутою які ми катали, багато разів труївся сам тим отрутою яким намагався цькувати їх .... Результат був нульовим. Знайшов контакти ЄДС – домовилися, померло Все! І так по всій квартирі! Більше ніхто не бігає на кухні, по стінах, що вижили, не залишилося 🙂

     Михайло Євстратенко

     Звернувся до компанії ЄДС плюс у грудні минулого року. У мене вже були проблеми раніше з комарами у підвалі власного будинку. Не міг нічим їх знищити, але в помічники до них приєдналися мурахи та ще й блохи з'явилися. Культурно висловлюватись не можу від цього сусідства). Довго шукав надійну компанію і зупинився на "ЄДС плюс". Швидко, злагоджено, оперативно було проведено роботу!!! Відмінно – цього мало, тому що мені сподобався професійний підхід, унікальні засоби обробки та максимальна відповідальність до поставленого завдання. Я рекомендую всім звертатися у Кривому Розі, та й за містом до цих хлопців! А вам успіхів та процвітання в такій не простій роботі! І більше вдячних клієнтів! Велике спасибі від усієї родини!

     Володимир Федоров

     Все супер! Хлопці молодці! Моя проблема в тому, що на балконі постійно були бджоли, а ще долали мухи восени та взимку в теплі дні. Гидке дзижчання з пілотуванням по квартирі дратувало жахливо, відкрити балкон неможливо. Ні стрічки не допомагали, ні інші засоби. Але навіть не підозрювала, що можна впоратися з проблемою назавжди, якщо користуватися послугами фахівців. Професійні засоби - супер як і сама робота, все чітко за часом без зволікань. Якщо у Вас проблеми з комахами, гризунами та іншою живністю, набирайте номер телефону лише ЕРС Плюс. Всім рекомендую звертатися до цієї компанії.

     Юлія Ломенко

     Професіонали своєї справи! Фахівці, які знають і найважливіше – розуміють, що роблять і чим займаються. Дякуємо величезним хлопцям за якісну та результативну обробку. Удачі вам!

     Тетяна Нагірна

     Review TextПрацюють швидко та якісно. Претензій жодних немає, лише подяка за професіоналізм. Усім залишилися задоволені.

     Євген

     Мені допомогли позбутися гризунів на дачі, всі сусіди тепер просять контакти, дякую хлопцям за відмінну роботу!

     Вікторія

     Вітаю! Я рекомендую звертатися до цієї компанії всім. Знаю, як складно боротися з гризунами у власному будинку. І вже не вперше користувалася послугами санітарних служб, але компанія "ЕДС Плюс" перевершила мої очікування. Це супер сучасні професійні засоби, це професійна консультація – безкоштовно), це оперативна та злагоджена робота фахівців. Обробка проводилася у вересні. Так ось досі ми живемо в будинку спокійно (без дрібних, але неприємних сусідів) всі задоволені. Спасибі вам! Процвітання та успіхів!

     Галина Яковлєва

      Реквізити

      Час роботи: