Дератизація підприємств

Джерелом небезпечних захворювань для людей на робочому місці можуть бути гризуни, для боротьби з якими потрібно дератизація підприємств. Процедура представляє комплексні заходи, що проводяться з метою знищення щурів, мишей, здатних завдати значної шкоди будь-якого виду продукції.

Якщо затягнути процес проведення дератизації відкласти в довгу скриньку, то висока ймовірність псування товару, зараження продукції різними захворюваннями, які переносять ці шкідники. До найпоширеніших хвороб відносяться гепатит, лептоспіроз, туберкульоз, туляремія, чума та інші, які можуть спричинити масштабну епідемію.

Винищення гризунів на будь-яких об'єктах, зокрема у сільських господарствах, на складах передбачає систему організаційних, санітарно-гігієнічних, технічних заходів. За допомогою дератизації можна усунути осередок зараження з використанням антикоагулянтів І та ІІ покоління.

Чому вигідно скористатися послугами з дератизації підприємств?

Етапи дератизації

Перед виконанням процедури фахівці компанії виїжджають на об'єкти для Аудиту. Ними визначається рівень заселеності гризунами з місцем проживання та шляхів приходу. А також співробітники встановлюють основні джерела їжі гризунів, завдяки чому вони почуваються у комфортних умовах.

Після попереднього огляду розробляється комплекс спеціалізованих заходів з вирішенням питання, як краще позбавитися щурів та мишей, які будуть найефективніші методи для обробки приміщень та територій.

До комплексу заходів включаються:

Аудит

Визначення та оцінка ризиків та небезпечних факторів на об'єкті. Встановлення граничних параметрів у критичних точках

Обслуговування

Виконання робіт з функціональності та моніторингу системи Ведення документації з Pest Control

Роботи

Монтаж приманочних боксів та живих тварин за всіма рівнями захисту об'єкта

Замовити послуги з дератизації підприємств у нашій компанії можна у будь-який зручний час. Ви можете проконсультуватися з усіх питань та отримати швидке вирішення проблеми.

Реквізити

Час роботи: