Реальне Знищення мишей у Харкові

Безкоштовна консультація

Введіть телефон, і ми передзвонимо через 5 хвилин та відповімо на запитання:

  або зателефонуйте:

  Наші переваги

  Консультації та робота 24/7

  Консультації, рекомендації, реагування у форматі 24/7

  Європейська гарантія якості

  Ми цінуємо свою репутацію, тому надаємо реальну гарантію

  Безпечно для всіх

  Ми використовуємо Євпропейські препарати, рекомендовані МОЗ України, внесені до Реєстру дезінфікуючих засобів

  Спеціальна пропозиція для наших клієнтів

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від 10 до 25%

  10 до 25%

  До закінчення акції залишилось:

  • 00днів
  • 00годин
  • 00хвилин
  • 00секунд
  Отримати знижку

  Введіть телефон та зафіксуйте знижку на дезінфекцію

   Дізнайтесь подробиці, це вас ні до чого не зобов'язує

   Вартість обробки від мишей у Харкові

   Дезинсекція приміщень від мишей Вартість у Харкові
   Гуртожиток, 1 кімната
   700 грн
   Гуртожиток, 2 кімнати один вхід
   900 грн
   1 кімнатна квартира
   800 грн
   2 кімнатна квартира
   900 грн
   3 кімнатна квартира
   1000 грн
   4 кімнатна квартира
   1100 грн
   Житловий будинок: до 70 м2
   1000 грн
   Житловий будинок: від 70 до 200 м2
   від 1000 грн
   Дератизація відкритої території від мишей Вартість у Харкові
   1 сотка
   350 грн
   Понад 10 соток
   від 200 грн/сотка

   Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

    або зателефонуйте:

    Використовуємо безпечні європейські препарати Bayer та Syngenta

    Висновки СЕС

    Незначною здавалося б проблема, пов'язана з появою маленьких мишей у домі. Але, на жаль, гризуни здатні завдати великої шкоди. Тому боротьба з мишами вкрай потрібна відразу при виявленні. Причин досить багато їх знищення. І в першу чергу, вони здатні перетворити будинок на джерело антисанітарії, прогризти проводку, пошкодити цінну техніку та заразити небезпечними інфекційними захворюваннями домочадців. 

    Їх складно виявити, але такі ознаки, як шарудіння, чорні крапки (фекалії) на підлозі, попискування, дозволяють зрозуміти, що поряд живуть шкідники. І важливо пам'ятати, що самостійна боротьба з мишами в будинку мало ефективна. Тому наша компанія «ЕДС Плюс» готова провести дезінфекцію в найкоротші терміни та позбавить замовників проблеми на довгий час, і навіть назавжди.

    Професійна дератизація приміщень

    Знищити дрібних гризунів у будинку, на складі продуктів, зерна, на промисловому комплексі або у квартирі зможуть професіонали своєї справи нашої компанії. Ми проводимо комплексну дезінфекцію з урахуванням особливостей приміщення та відсутність запахів, слідів від хімії. Травля мишей буде виконано в найкоротший час завдяки наявності власного складу ефективних препаратів та обладнання.

     

    Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

     або зателефонуйте:

     Від чого залежить вартість обробки?

     Вартість обробки розраховується індивідуально і залежить від площі приміщення, кількості кімнат, типу шкідників, віддаленості від міста та інших факторів. Зверніться до нашого спеціаліста, щоб дізнатися точну вартість. Працюємо за договором!

     Ви гарантуєте результат 100%?

     Ми гарантуємо результат у разі дотримання рекомендацій щодо підготовки до обробки та мінімальної експозиції.

     Скільки часу займає обробка?

     Час обробки залежить від заставленості приміщень меблями. В середньому обробка однокімнатної квартири займає 30 хвилин, обробка двокімнатної квартири — 45 хвилин, трикімнатної квартири — 60 хвилин.

     Якими засобами проводиться обробка?

     Обробка виробляється безпечними для людини та тварин препаратами, які дають високий результат, не мають запаху та не залишають видимих слідів на поверхнях. Усі кошти схвалено МОЗ України.

     Як довго після обробки не можна перебувати у приміщенні?

     Після завершення обробки приміщення необхідно залишити закритим протягом 4-х годин, а потім ретельно провітрити.

     Як підготуватись до обробки приміщення?

     Все залежить від виду шкідників, із якими боремося. Основні моменти: До приходу фахівців необхідно відсунути меблі від стін та плінтусів, зняти постільну білизну, упакувати в пакети дитячі іграшки. Посуд, кухонне та гігієнічне приладдя прибрати або обмотати плівкою. Під час процедури обробки у приміщенні не повинні перебувати люди та домашні тварини.

     Місця проживання гризунів

     Перед тим, як обробити приміщення, наші спеціалісти визначать місце гніздування мишей. Зазначимо, що цей вид шкідників маловимогливий до умов проживання, але вибирає тепліші, вологі місця, приховані від сторонніх очей. 

     Вони можуть селитися у стінах, під плінтусами, під підлогою, у шафах, за меблями. А також не рідко облаштовуються у підвісних стелях, у вентиляційних та каналізаційних системах.

     Якщо ви виявили гризуна, то необхідно провести боротьбу з мишами в квартирі, приватному будинку або в цеху. Основна причина в тому, що якщо вони оселилися, то чекайте на їхнє швидке поширення за рахунок високої плодовитості. 

     Наприклад, одна мишка може за місяць привести потомство у кількості 13 особин. А сприятливе місце існування сприяє розмноженню кожні два місяці. В результаті на обробку потрібно більше коштів та часу.

     Чому треба терміново вивести мишей

     Наявність мишей у домі, квартирі чи офісі може доставити психологічний дискомфорт, псування майна та проблеми зі здоров'ям. До найпоширеніших із них належить:

     При зверненні до компанії клієнтам забезпечується конфіденційність. Про те, що ми приїжджали, не знатимуть ваші партнери чи сусіди. Наші співробітники приїжджають на об'єкти на власному транспорті, маючи все необхідне проведення робіт.

     Ми використовуємо кілька методів дератизації приміщень, вибір яких залежить від кількості гризунів, площі об'єкта та інших параметрів. Після завершення робіт наші співробітники забезпечать рекомендаціями щодо недопущення повторної появи шкідників. Телефонуйте зараз і живіть спокійно! 

     Як ми провадимо знищення мишей?

     Послуги дератизації здійснюються з наданням гарантії, тривалість якої залежить від методів та дотримання рекомендацій спеціалістів після оброблених територій та приміщень.

     Два види дератизації

     Винищувальна дератизація

     Винищувальний спосіб застосовується за наявності великої кількості гризунів, але не завдає шкоди здоров'ю людей та тварин.

     Профілактична дератизація

     Профілактичний метод застосовується з метою захисту від появи мишей і є актуальним для великих об'єктів, як фермерські господарства, промислові комплекси, великі торгові центри та інші.

     І щоб забути про шкідників назавжди, вам слід звернутися до нашої компанії. Ми підберемо лише найкращі програми зі знищення популяції шкідників. Але перед обробкою потрібно підготувати приміщення до дератизації.

     Відгуки про боротьба з мишами та іншими гризунами у Харкові

     Довго ми боролися з тарганами, всіма силами нічого не могли з ними поробити, вони їли кульки з отрутою які ми катали, багато разів труївся сам тим отрутою яким намагався цькувати їх .... Результат був нульовим. Знайшов контакти ЄДС – домовилися, померло Все! І так по всій квартирі! Більше ніхто не бігає на кухні, по стінах, що вижили, не залишилося 🙂

     Михайло Євстратенко

     Звернувся до компанії ЄДС плюс у грудні минулого року. У мене вже були проблеми раніше з комарами у підвалі власного будинку. Не міг нічим їх знищити, але в помічники до них приєдналися мурахи та ще й блохи з'явилися. Культурно висловлюватись не можу від цього сусідства). Довго шукав надійну компанію і зупинився на "ЄДС плюс". Швидко, злагоджено, оперативно було проведено роботу!!! Відмінно – цього мало, тому що мені сподобався професійний підхід, унікальні засоби обробки та максимальна відповідальність до поставленого завдання. Я рекомендую всім звертатися у Кривому Розі, та й за містом до цих хлопців! А вам успіхів та процвітання в такій не простій роботі! І більше вдячних клієнтів! Велике спасибі від усієї родини!

     Володимир Федоров

     Все супер! Хлопці молодці! Моя проблема в тому, що на балконі постійно були бджоли, а ще долали мухи восени та взимку в теплі дні. Гидке дзижчання з пілотуванням по квартирі дратувало жахливо, відкрити балкон неможливо. Ні стрічки не допомагали, ні інші засоби. Але навіть не підозрювала, що можна впоратися з проблемою назавжди, якщо користуватися послугами фахівців. Професійні засоби - супер як і сама робота, все чітко за часом без зволікань. Якщо у Вас проблеми з комахами, гризунами та іншою живністю, набирайте номер телефону лише ЕРС Плюс. Всім рекомендую звертатися до цієї компанії.

     Юлія Ломенко

     Професіонали своєї справи! Фахівці, які знають і найважливіше – розуміють, що роблять і чим займаються. Дякуємо величезним хлопцям за якісну та результативну обробку. Удачі вам!

     Тетяна Нагірна

     Review TextПрацюють швидко та якісно. Претензій жодних немає, лише подяка за професіоналізм. Усім залишилися задоволені.

     Євген

     Мені допомогли позбутися гризунів на дачі, всі сусіди тепер просять контакти, дякую хлопцям за відмінну роботу!

     Вікторія

     Вітаю! Я рекомендую звертатися до цієї компанії всім. Знаю, як складно боротися з гризунами у власному будинку. І вже не вперше користувалася послугами санітарних служб, але компанія "ЕДС Плюс" перевершила мої очікування. Це супер сучасні професійні засоби, це професійна консультація – безкоштовно), це оперативна та злагоджена робота фахівців. Обробка проводилася у вересні. Так ось досі ми живемо в будинку спокійно (без дрібних, але неприємних сусідів) всі задоволені. Спасибі вам! Процвітання та успіхів!

     Галина Яковлєва

      Реквізити

      Час роботи: