Яких весняних шкідників слід побоюватися

Кривий Ріг знищення комах

Яких весняних шкідників слід боятися

У Кривому Розі офіційно настала весна! Температура підвищується, у нас з'явилася додаткова година світлового дня, а літо не за горами. Однак, незважаючи на всі переваги весни, з підвищенням температури, на жаль, повертаються й шкідники, які зимували. Хоча ви можете побачити зменшення кількості шкідників, таких як щури та миші, оскільки ваш будинок більше не є найтеплішим місцем для них, ви напевно помітите збільшення кількості холоднокровних комах, які виходять із зимівлі щоб насолодитися потеплінням. Ось п'ять найпоширеніших шкідників, яких ви побачите цієї весни, і рекомендації що ви можете зробити, щоб їх позбутися.

Кліщі

Активність кліщів з настанням весни зазвичай досягає піку з квітня до вересня. Вона збільшується в міру того, як стає тепліше, і люди та тварини стають активнішими на вулиці. Може здатися, що кліщі падають з гілок дерев, тому що їх часто можна знайти у волоссі, в районі шиї тощо. проте насправді вони живуть ближче до землі. Локалізація кліщів - це ділянки з високою травою, особливо коли вони вологі і тінисті. Низькорозташовані рослини і кущі, що низько висять, в садах або насадженнях також є місцями полювання кліщів.

Кліщі зазвичай потрапляють на людей або тварин проходячи повз траву або бур'яни. Потім кліщі піднімаються вгору і знаходять місце, щоб вкусити і попити крові. Щоб не допустити зараження Вашої ділянки кліщами, потрібно проводити профілактичні аккарицидні обробки ділянки ранньою весною-літом, утримувати газон підстриженим та проводити моніторинг появи кліщів на ділянці.

Оси(шершні)

Оси залишаються в приміщенні взимку, навесні з підвищенням температури оси виходять і починають активізуватись по вашому будинку та прибудинковій території. Вони дуже швидко відбудовують свої гнізда після зимівлі, що призводить до високого зростання популяції ос за короткий проміжок часу. Переконайтеся, що саме оси або шершні будують гніздо біля вашої оселі, щоб дезінфектор точно знав, з яким типом комах він зіткнеться на об'єкті. Найголовніше, переконайтеся, що ви визначили, що це оса, а чи не бджола. Бджоли є важливими запилювачами та не підлягають знищенню. Якщо у вас чи у когось із членів вашої сім'ї є алергія на укуси бджіл, зверніться до місцевого бджоляра, і вони з радістю приберуть бджіл із вашого будинку.

Комарі

Підвищення температури більш показове для наступу літа, але робить весну ідеальним часом для того, щоб комарі почали розмножуватися у вашому дворі. Мабуть, один із найнабридливіших шкідників, комарі розмножуються в будь-якій кількості стоячої води. Вилийте зібрану дощову воду з відра, лійки, судин і обов'язково міняйте воду у фонтанах або ваннах для птахів кожні кілька днів. Якщо проблема з комарами не зникне, зверніться за допомогою до професійного дезінсектора.

Павуки

Ці шкідники – одні з небагатьох весняних комах, які справді можуть вам допомогти. Відомо, що павуки поїдають інших комах, таких як комарі, і можуть допомогти запобігти зараженню вашого будинку. При цьому деякі павуки мають дійсно отруйний укус. Єдині отруйні павуки Тарантули. Ці павуки люблять жити в темних, захищених місцях, таких як полінки, сміттєві баки, гаражі або підвали риють нори в землі на глибину до 50 см. Перевірте ці області на наявність павутиння, яка може вказувати на поселення павуків, і обов'язково надягайте садові рукавички, коли заходите у темні місця, щоб уникнути несподіваного укусу.

Мурахи

Навесні мурахи оживають і можуть завдати серйозної шкоди вашому будинку або іншим прилеглим дерев'яним будинкам, таким як настили або сараї, а також нашкодити Вашому саду. Слідкуйте за ознаками мурах, такими як чорний порошок, грязьові тунелі на зовнішній стороні ваших будинків. Якщо Ви підозрюєте, що у вас може бути зараження мурахами, негайно зателефонуйте своєму дезінсектору.

Блохи

Ви можете любити свого собаку чи кішку, але знаєте, хто любить їх ще більше? Блохи. Якщо у вас є домашня тварина, уважно слідкуйте за нею цієї весни, особливо якщо вони люблять бігати на свіжому повітрі. Будь-яке надмірне розчісування може бути ознакою того, що блохи засіли в пухнастій шерсті вихованця. Намагайтеся використати на них гребінець від бліх хоча б раз на кілька днів, щоб упіймати шкідників, які могли причепитися до них під час довгих весняних прогулянок. Якщо ви виявили бліх, у вашому місцевому зоомагазині можна знайти безліч крапель від бліх або звернутися до ветеринара, щоб дізнатися, як краще позбутися бліх. Швидке реагування запобігатиме зараженню Вашого будинку бліхами і збереже здоров'я та благополуччя вас та вашого вихованця.

Насолоджуйтесь весняними квітами та погодою

Весна - одна з найкращих пір року, цвітуть квіти, і світ оживає після зими. Слідкуйте за шкідниками навколо вашого будинку, щоб переконатися, що у вас весела весна, вільна від будь-яких комах чи гризунів.

Якщо ви зіткнетеся з небажаними шкідниками, зателефонуйте нам, і ми подбаємо про те, щоб вони вас більше не турбували. Ви можете зателефонувати нам у звичайні робочі години або зв'язатися з нами через нашу онлайн форму, яка доступна цілодобово і без вихідних. Ми подбаємо про те, щоб запропонувати вам хорошу ціну та працювати з вашим графіком у міру наших можливостей.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *