Реальне Знищення тарганів у Кривому Розі

Безкоштовна консультація

Введіть телефон, і ми передзвонимо через 5 хвилин та відповімо на запитання:

  або зателефонуйте:

  Наші переваги

  Консультації та робота 24/7

  Консультації, рекомендації, реагування у форматі 24/7

  Європейська гарантія якості

  Ми цінуємо свою репутацію, тому надаємо реальну гарантію

  Безпечно для всіх

  Ми використовуємо Євпропейські препарати, рекомендовані МОЗ України, внесені до Реєстру дезінфікуючих засобів

  Спеціальна пропозиція для наших клієнтів

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від 10 до 25%

  10 до 25%

  До закінчення акції залишилось:

  • 00днів
  • 00годин
  • 00хвилин
  • 00секунд
  Отримати знижку

  Введіть телефон та зафіксуйте знижку на дезінфекцію

   Дізнайтесь подробиці, це вас ні до чого не зобов'язує

   Вартість обробки від тарганів у Кривому Розі

   Дезинсекція приміщень від тарганів Вартість у Кривому Розі
   Гуртожиток, 1 кімната
   800 грн
   Гуртожиток, 2 кімнати один вхід
   1000 грн
   1 кімнатна квартира
   900 грн
   2 кімнатна квартира
   1000 грн
   3 кімнатна квартира
   1100 грн
   4 кімнатна квартира
   1200 грн
   Житловий будинок: до 70 м2
   1100 грн
   Житловий будинок: від 70 до 200 м2
   від 1100 грн

   Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

    або зателефонуйте:

    Використовуємо безпечні європейські препарати Bayer та Syngenta

    Висновки СЕС

    Наскільки б не було чистим приміщення в будинку, квартирі чи офісі, в ньому несподівано можуть з'явитися таргани. Вони викликають не тільки огиду, обурення, але становлять небезпеку здоров'ю людини та домашніх вихованців. Ці комахи небезпечні тим, що є переносниками таких захворювань, як дифтерія, астма, гастроентерит, сальмонельоз та інші.

    Таргани - представники синатропних комах, що супроводжує людство з моменту всього існування. Вони живуть у людському середовищі, зустрічаючись у місцях перебування продуктів харчування. І найчастіше можна спостерігати їх у багатоквартирних будинках, у громадських та низці інших житлових будинках. Вдень їх можна виявляти в поодиноких випадках, але в нічний час вони зустрічаються стадом і особливо поблизу мийок, стоків, кухонних плит, у холодильників, компресорів. Особливо улюбленими місцями комах є вентиляційні канали, щілини, електропроводка, водопровід.

    Якщо ви виявили цих неприємних особин, слід вживати оперативних заходів щодо їх винищення. Зазначимо, що на сьогоднішній день професійна обробка від тарганів високо затребувана, дозволяє забути назавжди про ці шкідливі комахи. Скористатися професійними послугами пропонує наша компанія «ЕДС ПЛЮС», фахівці якої за кілька годин позбавлять приміщення будь-якої складності неприємних, небезпечних сусідів.

    Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

     або зателефонуйте:

     Від чого залежить вартість обробки?

     Вартість обробки розраховується індивідуально і залежить від площі приміщення, кількості кімнат, типу шкідників, віддаленості від міста та інших факторів. Зверніться до нашого спеціаліста, щоб дізнатися точну вартість. Працюємо за договором!

     Ви гарантуєте результат 100%?

     Ми гарантуємо результат у разі дотримання рекомендацій щодо підготовки до обробки та мінімальної експозиції.

     Скільки часу займає обробка?

     Час обробки залежить від заставленості приміщень меблями. В середньому обробка однокімнатної квартири займає 30 хвилин, обробка двокімнатної квартири — 45 хвилин, трикімнатної квартири — 60 хвилин.

     Якими засобами проводиться обробка?

     Обробка виробляється безпечними для людини та тварин препаратами, які дають високий результат, не мають запаху та не залишають видимих слідів на поверхнях. Усі кошти схвалено МОЗ України.

     Як довго після обробки не можна перебувати у приміщенні?

     Після завершення обробки приміщення необхідно залишити закритим протягом 4-х годин, а потім ретельно провітрити.

     Як підготуватись до обробки приміщення?

     Все залежить від виду шкідників, із якими боремося. Основні моменти: До приходу фахівців необхідно відсунути меблі від стін та плінтусів, зняти постільну білизну, упакувати в пакети дитячі іграшки. Посуд, кухонне та гігієнічне приладдя прибрати або обмотати плівкою. Під час процедури обробки у приміщенні не повинні перебувати люди та домашні тварини.

     Професійне цькування тарганів

     Зустріч з тарганами призводить до шокового стану всіх присутніх у приміщенні. І щоб швидко позбавитися комах, пропонуємо відразу набирати телефон нашої компанії, щоб оперативно замовити дезінфекцію від тарганів. Фахівцями буде проведено обробку декількома способами, у тому числі, як хімічним, за допомогою розпилення препаратів без кольору та запаху, так і механічним із встановленням спеціальних приманок. У роботі застосовуються сучасні методики боротьби:

     Знищення дорослих особин відбувається за допомогою розпилювачів у місцях локалізації наїкомів. У роботі застосовується аерозольний метод з урахуванням інсектицидів. Робочий розчин розпорошується генераторами холодного та гарячого туману. Цей метод сприяє глибокому проникненню інсектициду в важкодоступні місця.

     Він має виражений ліквідаційний характер, завдяки чому комахи гинуть моментально від ядухи, а також від контакту з аерозолем. Для проведення обробки за допомогою аерозольного методу потрібно підготувати приміщення, а також залишити приміщення на час експозиції від 2 до 10 годин залежно від заселеності.

     Застосування гелеподібних хімічних засобів із нанесенням у важкодоступні місця. Використовувані гелі від тарганів не мають запаху, не токсичні і повністю безпечні для здоров'я людини і тварин. Для обробки не потрібно порушувати звичний ритм життя, звільняти приміщення. Дія препаратів має пролонгований ефект і за термінами досягає до 4 місяців.

     Як додаткова обробка використовується бар'єрний захист, за допомогою якого можна відразу знищити дорослих, міграційних особин, що недавно з'явилися.

     За бажання поцькувати тарганів самостійно, необхідно заздалегідь озброїтися певними знаннями та навичками та препаратами. Зазначимо, що в більшості випадків навіть найдорожчі препарати, придбані в спеціалізованих магазинах, при самостійному використанні не гарантують стовідсоткового результату. Шкідливі комахи здатні з'являтися знову і знову, що робить процес тривалим і неефективним.

     Ви не бажаєте терпіти сусідство з небезпечними комахами? Тоді набирайте номер нашої компанії сьогодні і буквально за кілька годин Ви зможете вивести тарганів на тривалий час! Наша служба знищення тарганів надає послуги, що мають ряд переваг.

     Переваги:

     Методи

     Застосування сучасних методів та високоефективних сертифікованих засобів щодо знищення тарганів, не небезпечних здоров'ю людини та тварин. Обробка виконується за договором із наданням гарантії

     Ціна

     Прозорі ціни, що формуються з урахуванням площі приміщення та обсягу робіт. У середньому ціна на обробку приміщень становить 600 грн.

     Оперативність

     Оперативне проведення робіт, завдяки великому досвіду та професіоналізму співробітників нашої компанії. У процесі застосовуються також авторські алгоритми зі шкідниками на об'єктах різної площі та призначення

     5/5

     Наші фахівці проконсультують з питань обробки, заздалегідь приїдуть на місце для огляду та оцінки обсягу робіт. 

     У процесі обробки експерти рекомендують дотримуватися заходів безпеки, не перебувають у приміщеннях без засобів захисту та не користуватися ними до прибирання. Замовити послуги зі знищення тарганів у будинку для населення можна за телефонами у будь-який час.

     Пам'ятайте, що популяції шкідників швидко збільшуються, а значить шанси сусідити з ними довгий час великі! Не відкладайте проблеми на завтра, що дозволить зберегти своє та близьких людей здоров'я, комфортне існування! Телефонуйте, замовляйте та отримуйте якісні послуги від професіоналів!

     Відгуки про боротьбу з тарганами та іншими комахами у Кривому Розі

     Довго ми боролися з тарганами, всіма силами нічого не могли з ними поробити, вони їли кульки з отрутою які ми катали, багато разів труївся сам тим отрутою яким намагався цькувати їх .... Результат був нульовим. Знайшов контакти ЄДС – домовилися, померло Все! І так по всій квартирі! Більше ніхто не бігає на кухні, по стінах, що вижили, не залишилося 🙂

     Михайло Євстратенко

     Звернувся до компанії ЄДС плюс у грудні минулого року. У мене вже були проблеми раніше з комарами у підвалі власного будинку. Не міг нічим їх знищити, але в помічники до них приєдналися мурахи та ще й блохи з'явилися. Культурно висловлюватись не можу від цього сусідства). Довго шукав надійну компанію і зупинився на "ЄДС плюс". Швидко, злагоджено, оперативно було проведено роботу!!! Відмінно – цього мало, тому що мені сподобався професійний підхід, унікальні засоби обробки та максимальна відповідальність до поставленого завдання. Я рекомендую всім звертатися у Кривому Розі, та й за містом до цих хлопців! А вам успіхів та процвітання в такій не простій роботі! І більше вдячних клієнтів! Велике спасибі від усієї родини!

     Володимир Федоров

     Все супер! Хлопці молодці! Моя проблема в тому, що на балконі постійно були бджоли, а ще долали мухи восени та взимку в теплі дні. Гидке дзижчання з пілотуванням по квартирі дратувало жахливо, відкрити балкон неможливо. Ні стрічки не допомагали, ні інші засоби. Але навіть не підозрювала, що можна впоратися з проблемою назавжди, якщо користуватися послугами фахівців. Професійні засоби - супер як і сама робота, все чітко за часом без зволікань. Якщо у Вас проблеми з комахами, гризунами та іншою живністю, набирайте номер телефону лише ЕРС Плюс. Всім рекомендую звертатися до цієї компанії.

     Юлія Ломенко

     Професіонали своєї справи! Фахівці, які знають і найважливіше – розуміють, що роблять і чим займаються. Дякуємо величезним хлопцям за якісну та результативну обробку. Удачі вам!

     Тетяна Нагірна

     Review TextПрацюють швидко та якісно. Претензій жодних немає, лише подяка за професіоналізм. Усім залишилися задоволені.

     Євген

     Мені допомогли позбутися гризунів на дачі, всі сусіди тепер просять контакти, дякую хлопцям за відмінну роботу!

     Вікторія

     Вітаю! Я рекомендую звертатися до цієї компанії всім. Знаю, як складно боротися з гризунами у власному будинку. І вже не вперше користувалася послугами санітарних служб, але компанія "ЕДС Плюс" перевершила мої очікування. Це супер сучасні професійні засоби, це професійна консультація – безкоштовно), це оперативна та злагоджена робота фахівців. Обробка проводилася у вересні. Так ось досі ми живемо в будинку спокійно (без дрібних, але неприємних сусідів) всі задоволені. Спасибі вам! Процвітання та успіхів!

     Галина Яковлєва

      Реквізити

      Час роботи: