Обробка від бліх у Львові з європейською гарантією | Вивести бліх у квартирі чи будинку – служба дезінфекції EDS PLUS

Реальне Знищення бліх у Львові

Безкоштовна консультація

Введіть телефон, і ми передзвонимо через 5 хвилин та відповімо на запитання:

  або зателефонуйте:

  Наші переваги

  Консультації та робота 24/7

  Консультації, рекомендації, реагування у форматі 24/7

  Європейська гарантія якості

  Ми цінуємо свою репутацію, тому надаємо реальну гарантію

  Безпечно для всіх

  Ми використовуємо Євпропейські препарати, рекомендовані МОЗ України, внесені до Реєстру дезінфікуючих засобів

  Спеціальна пропозиція для наших клієнтів

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від 10 до 25%

  10 до 25%

  До закінчення акції залишилось:

  • 00днів
  • 00годин
  • 00хвилин
  • 00секунд
  Отримати знижку

  Введіть телефон та зафіксуйте знижку на дезінфекцію

   Дізнайтесь подробиці, це вас ні до чого не зобов'язує

   Вартість обробки від бліх у Львові

   Дезинсекція приміщень від бліх Вартість у Львові
   Гуртожиток, 1 кімната
   700 грн
   Гуртожиток, 2 кімнати один вхід
   900 грн
   1 кімнатна квартира
   800 грн
   2 кімнатна квартира
   900 грн
   3 кімнатна квартира
   1000 грн
   4 кімнатна квартира
   1100 грн
   Житловий будинок: до 70 м2
   1000 грн
   Житловий будинок: від 70 до 200 м2
   від 1000 грн

   Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

    або зателефонуйте:

    Використовуємо безпечні європейські препарати Bayer та Syngenta

    Висновки СЕС

    Поява бліх у квартирі або будинку дуже неприємна подія, що приносять дискомфорт та проблеми. Вони залишають укуси, провокують роздратування, алергічні реакції на тілі людини і можуть стати джерелом серйозних захворювань. Тому заходи боротьби з цими комахами слід вживати якнайшвидше.

    Блохи проникають у житло будь-яким із способів, як від домашніх тварин, які принесли з прогулянок вулицею, і з нижніх поверхів, підвалів та інших місць. Цих комах існує в природі понад дві тисячі видів, але найбільш зустрічаються в будинку є блохи домашні, постільні, котячі, речові, собачі та інші. Щоб позбавитися їх на довгий час, пропонуємо скористатися послугами компанії «ЕДС Плюс» та замовити знищення бліх вже сьогодні.

    Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

     або зателефонуйте:

     Від чого залежить вартість обробки?

     Вартість обробки розраховується індивідуально і залежить від площі приміщення, кількості кімнат, типу шкідників, віддаленості від міста та інших факторів. Зверніться до нашого спеціаліста, щоб дізнатися точну вартість. Працюємо за договором!

     Ви гарантуєте результат 100%?

     Ми гарантуємо результат у разі дотримання рекомендацій щодо підготовки до обробки та мінімальної експозиції.

     Скільки часу займає обробка?

     Час обробки залежить від заставленості приміщень меблями. В середньому обробка однокімнатної квартири займає 30 хвилин, обробка двокімнатної квартири — 45 хвилин, трикімнатної квартири — 60 хвилин.

     Якими засобами проводиться обробка?

     Обробка виробляється безпечними для людини та тварин препаратами, які дають високий результат, не мають запаху та не залишають видимих слідів на поверхнях. Усі кошти схвалено МОЗ України.

     Як довго після обробки не можна перебувати у приміщенні?

     Після завершення обробки приміщення необхідно залишити закритим протягом 4-х годин, а потім ретельно провітрити.

     Як підготуватись до обробки приміщення?

     Все залежить від виду шкідників, із якими боремося. Основні моменти: До приходу фахівців необхідно відсунути меблі від стін та плінтусів, зняти постільну білизну, упакувати в пакети дитячі іграшки. Посуд, кухонне та гігієнічне приладдя прибрати або обмотати плівкою. Під час процедури обробки у приміщенні не повинні перебувати люди та домашні тварини.

     Види та місця проживання

     До найбільш небезпечних комах відносяться людські блохи розміром до 3 мм, що досить багато в порівнянні з іншими родичами. 

     Такі їх габарити захоплюють відстань на тілі до 50 см, і більше вони виявляються на волоссі, подібно до місць проживання вошей. 

     Але не менш небезпечними є білизняні, постільні комахи, відрізняючись місцями проживання. Вони мають потужний темно-коричневий покрив та сплющене тіло з боків, а також розвинені задні кінцівки. Це дозволяє робити грандіозні стрибки комахою, що є складністю у виведенні.

      

     Мешкають такі комахи за плінтусами, на підстилках тварин, у меблях та інших місцях. Активність проявляється як вдень, так і вночі з періодом очікування на складках одягу або білизни. 

     Виконати обробку квартири від бліх самостійно буде складним завданням, для чого краще скористатися послугами професіоналів.

     Професійна боротьба з бліхами: основні етапи

     При зверненні до компанії, замовникам буде представлено індивідуальне рішення методів боротьби з гарантією надійного позбавлення від небезпечних комах. Щоб вивести бліх у квартирі, у будинку чи офісі, нашими спеціалістами проводиться ряд послідовних дій:

     Дослідження та підготовка

     Підготовка, яку замовник виконує самостійно. Необхідно герметично запакувати продукти, посуд, засоби гігієни, іграшки та інші речі, щоб розчин не проник. Перед обробкою необхідно звільнити приміщення людям та тваринам.

     Обробка

     Наші співробітники за допомогою спеціального обладнання та розчинів проведуть дезінфекцію, час якої залежить від площі приміщень та ступеня проблем. В основному за часом буде не більше 30 - 40 хвилин, але в будинок не бажано заходити до 4-х годин після обробки. За цей час препарати виявляють активну дію.

     Профілактика та прибирання

     Провітрювання та миття залишків засобів. Необхідно використовувати мильні розчини для обробки поверхонь меблів, підлог. Бажано не протирати плінтуса та стіни, до яких не буде торкань руками. Це пов'язано з тим, що препарати мають пролонгований ефект дії до 2-х тижнів.

     Чому знищення бліх вигідно замовити в ЄДС Плюс?

     На ринку дезінсекції наша компанія працює довгі роки успішно, оперативно та грамотно, про що підтверджують відгуки вдячних клієнтів. При зверненні до нас клієнти отримують професійну реалізацію послуг у повному обсязі з попередньою консультацією.

     У знищенні комах ми застосовуємо сучасне спеціалізоване обладнання, сертифіковані засоби європейських виробників з миттєвим ефектом дії та гарантією. Якщо бажаєте позбавитися бліх назавжди, тоді набирайте наш номер телефону в зручний час. Фахівці проконсультують з усіх питань, забезпечать грамотними порадами та приїдуть для проведення дезінфекції від бліх в найкоротші терміни.

     Поки Ви роздумуєте і відтягуєте час на усунення проблеми, кровопивці в свою чергу збільшують популяції, не втрачаючи свого дорогоцінного часу! Кому краще – їм чи Вам? Телефонуйте, не відкладайте і дбайте про здоров'я своє та близьких Вам людей.

     Відгуки про знищення бліх та інших комах у Львові

     Довго ми боролися з тарганами, всіма силами нічого не могли з ними поробити, вони їли кульки з отрутою які ми катали, багато разів труївся сам тим отрутою яким намагався цькувати їх .... Результат був нульовим. Знайшов контакти ЄДС – домовилися, померло Все! І так по всій квартирі! Більше ніхто не бігає на кухні, по стінах, що вижили, не залишилося 🙂

     Михайло Євстратенко

     Звернувся до компанії ЄДС плюс у грудні минулого року. У мене вже були проблеми раніше з комарами у підвалі власного будинку. Не міг нічим їх знищити, але в помічники до них приєдналися мурахи та ще й блохи з'явилися. Культурно висловлюватись не можу від цього сусідства). Довго шукав надійну компанію і зупинився на "ЄДС плюс". Швидко, злагоджено, оперативно було проведено роботу!!! Відмінно – цього мало, тому що мені сподобався професійний підхід, унікальні засоби обробки та максимальна відповідальність до поставленого завдання. Я рекомендую всім звертатися у Кривому Розі, та й за містом до цих хлопців! А вам успіхів та процвітання в такій не простій роботі! І більше вдячних клієнтів! Велике спасибі від усієї родини!

     Володимир Федоров

     Все супер! Хлопці молодці! Моя проблема в тому, що на балконі постійно були бджоли, а ще долали мухи восени та взимку в теплі дні. Гидке дзижчання з пілотуванням по квартирі дратувало жахливо, відкрити балкон неможливо. Ні стрічки не допомагали, ні інші засоби. Але навіть не підозрювала, що можна впоратися з проблемою назавжди, якщо користуватися послугами фахівців. Професійні засоби - супер як і сама робота, все чітко за часом без зволікань. Якщо у Вас проблеми з комахами, гризунами та іншою живністю, набирайте номер телефону лише ЕРС Плюс. Всім рекомендую звертатися до цієї компанії.

     Юлія Ломенко

     Професіонали своєї справи! Фахівці, які знають і найважливіше – розуміють, що роблять і чим займаються. Дякуємо величезним хлопцям за якісну та результативну обробку. Удачі вам!

     Тетяна Нагірна

     Review TextПрацюють швидко та якісно. Претензій жодних немає, лише подяка за професіоналізм. Усім залишилися задоволені.

     Євген

     Мені допомогли позбутися гризунів на дачі, всі сусіди тепер просять контакти, дякую хлопцям за відмінну роботу!

     Вікторія

     Вітаю! Я рекомендую звертатися до цієї компанії всім. Знаю, як складно боротися з гризунами у власному будинку. І вже не вперше користувалася послугами санітарних служб, але компанія "ЕДС Плюс" перевершила мої очікування. Це супер сучасні професійні засоби, це професійна консультація – безкоштовно), це оперативна та злагоджена робота фахівців. Обробка проводилася у вересні. Так ось досі ми живемо в будинку спокійно (без дрібних, але неприємних сусідів) всі задоволені. Спасибі вам! Процвітання та успіхів!

     Галина Яковлєва