Реальне Знищення короїду у Дніпрі

Безкоштовна консультація

Введіть телефон, і ми передзвонимо через 5 хвилин та відповімо на запитання:

  або зателефонуйте:

  Наші переваги

  Консультації та робота 24/7

  Консультації, рекомендації, реагування у форматі 24/7

  Європейська гарантія якості

  Ми цінуємо свою репутацію, тому надаємо реальну гарантію

  Безпечно для всіх

  Ми використовуємо Євпропейські препарати, рекомендовані МОЗ України, внесені до Реєстру дезінфікуючих засобів

  Спеціальна пропозиція для наших клієнтів

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від 10 до 25%

  10 до 25%

  До закінчення акції залишилось:

  • 00днів
  • 00годин
  • 00хвилин
  • 00секунд
  Отримати знижку

  Введіть телефон та зафіксуйте знижку на дезінфекцію

   Дізнайтесь подробиці, це вас ні до чого не зобов'язує

   Вартість обробки від короїдів у Дніпрі

   Дезінсекція приміщень від короїдів Вартість у Дніпрі
   Житловий будинок: до 70 м2
   900 грн
   Житловий будинок: від 70 до 200 м2
   від 1000 грн
   Дезінсекція відкритої території від короїдів Стоимость в Днпере
   1 сотка
   350 грн
   Понад 10 соток
   від 200 грн/сотка

   Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

    або зателефонуйте:

    Використовуємо безпечні європейські препарати Bayer та Syngenta

    Висновки СЕС

    Жителям, які проживають у квартирах, практично незнайома боротьба з короїдом у будинку. Але зовсім навпаки стан справ у власників заміських будинків, присадибних ділянок і садівницьких господарств. Вони точно знають, яку небезпеку зазнають ці шкідники для врожаю та будинку, зведеного з дерев'яного бруса.

    Короїд за розмірами в довжину досягає 8 мм і живиться лубової тканини деревини, якою від кореня до крони переміщуються корисні речовини. При поїданні внутрішньої частини вони припиняють свій рух, внаслідок чого дерево висихає і гине.

    Крім дезінфекції від короїда, цей вид комах несе і корисну функцію у навколишньому середовищі, очищаючи від неї хворі рослини. Але безконтрольне збільшення популяції призводить до загибелі здорової рослинності.

    Тому важливо своєчасно проводити обробку дерев від короїду, очищення території, присадибної ділянки або будинки з деревини, оскільки хворі насадження сприяють збільшенню популяції. Провести професійну обробку дерев'яного будинку від короїду та всієї території зможуть фахівці компанії «ЕДС Плюс», які мають необхідні знання, досвід у цій сфері.

    Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

     або зателефонуйте:

     Від чого залежить вартість обробки?

     Вартість обробки розраховується індивідуально і залежить від площі приміщення, кількості кімнат, типу шкідників, віддаленості від міста та інших факторів. Зверніться до нашого спеціаліста, щоб дізнатися точну вартість. Працюємо за договором!

     Ви гарантуєте результат 100%?

     Ми гарантуємо результат у разі дотримання рекомендацій щодо підготовки до обробки та мінімальної експозиції.

     Скільки часу займає обробка?

     Час обробки залежить від заставленості приміщень меблями. В середньому обробка однокімнатної квартири займає 30 хвилин, обробка двокімнатної квартири — 45 хвилин, трикімнатної квартири — 60 хвилин.

     Якими засобами проводиться обробка?

     Обробка виробляється безпечними для людини та тварин препаратами, які дають високий результат, не мають запаху та не залишають видимих слідів на поверхнях. Усі кошти схвалено МОЗ України.

     Як довго після обробки не можна перебувати у приміщенні?

     Після завершення обробки приміщення необхідно залишити закритим протягом 4-х годин, а потім ретельно провітрити.

     Як підготуватись до обробки приміщення?

     Все залежить від виду шкідників, із якими боремося. Основні моменти: До приходу фахівців необхідно відсунути меблі від стін та плінтусів, зняти постільну білизну, упакувати в пакети дитячі іграшки. Посуд, кухонне та гігієнічне приладдя прибрати або обмотати плівкою. Під час процедури обробки у приміщенні не повинні перебувати люди та домашні тварини.

     Ознаки зараження рослин та боротьба з короїдом

     Серед безлічі видів шкідливої комахи найнебезпечнішим вважається для дерева лубоїд, вогнівка, листовійки, златка, древоточець-типограф. При активній діяльності паразитів рослини (дерева) гинуть за два чи три тижні.

     Якщо здорове дерево має захист у вигляді смоли, що виділяється, яка закупорює дірки місць проживання шкідника, то старе і хворе дерево вже не справляється.  

     І в цьому випадку потрібна допомога професіоналів, які мають досвід, знання та сучасні методи швидкої та ефективної дезінсекції. Короїд живе весь час усередині деревини, за винятком самок, що вилітають для пошуку нового гнізда.

     Вона вибирає потрібну рослину, пробуравлює в ній кору і відкладає яйця. Розібратися в тому, що рослина уражена, допоможуть кілька основних ознак:

     При виявленні шкідника у дерев'яному будинку власникам слід звернутися до фахівців. Щоб зрозуміти, чи є дерево у стінах будинку, в нічний час доби послухати певний шелест у тиші. Комаха подає звуки, подібні до рухомих стрілок годинника, прокладаючи шлях у дерев'яному масиві. Щоб не витрачати час, засоби та сили для обробки, скористайтесь послугами дезінсекторів компанії «ЕДС Плюс».

     Професійне знищення паразитів

     Коли шкідник міцно оселився на території або в будинку, необхідно терміново звертатися по допомогу до професіоналів. У нашій компанії є все необхідне для обробки будинку від короїда, ціна послуги якої є дуже доступною для замовників з різним бюджетом.

     Ми маємо спеціальне обладнання, ефективні засоби та сучасні методи боротьби з урахуванням безпеки навколишнього середовища та людей. У роботі використовують генератори холодного або гарячого туману, виходячи з індивідуальних особливостей територій. При сильній занедбаності буде застосований гарячий туман під впливом певних температур засобу, що розпилюється.

     Вибрати методику обробки фахівці зможуть після обстеження ділянки та будинку, що дозволить позбутися тривалого часу шкідників. Наші співробітники по завершенню робіт із знищення шкідників забезпечать рекомендаціями для підтримання порядку та профілактичних заходів.

     Як ми провадимо знищення короїда?

     Важливо відзначити, що більшу частину свого існування комахи проводять у внутрішньо частині колод, стволів дерев. І в деяких випадках їх можна виявити на слух з тихого шарудіння. Усунення шкідників проводиться найбільш дієвим та популярним термічним методом.

     Способи та методики

     LONGRAY-TS-75L-1

     Термічний спосіб

     Авторські розробки спеціалістів нашої компанії. Наприклад, тепловий метод знищення ефективний тим, що при виконанні не потрібно демонтаж конструкцій.

     Холодний/гарячий туман

     Наші фахівці використовують такі відомі методики для знищення короїду, як холодний/гарячий туман із розпорошенням інсектицидних засобів.

     Відгуки про боротьбу з короїдом та іншими комахами у Харкові

     Довго ми боролися з тарганами, всіма силами нічого не могли з ними поробити, вони їли кульки з отрутою які ми катали, багато разів труївся сам тим отрутою яким намагався цькувати їх .... Результат був нульовим. Знайшов контакти ЄДС – домовилися, померло Все! І так по всій квартирі! Більше ніхто не бігає на кухні, по стінах, що вижили, не залишилося 🙂

     Михайло Євстратенко

     Звернувся до компанії ЄДС плюс у грудні минулого року. У мене вже були проблеми раніше з комарами у підвалі власного будинку. Не міг нічим їх знищити, але в помічники до них приєдналися мурахи та ще й блохи з'явилися. Культурно висловлюватись не можу від цього сусідства). Довго шукав надійну компанію і зупинився на "ЄДС плюс". Швидко, злагоджено, оперативно було проведено роботу!!! Відмінно – цього мало, тому що мені сподобався професійний підхід, унікальні засоби обробки та максимальна відповідальність до поставленого завдання. Я рекомендую всім звертатися у Кривому Розі, та й за містом до цих хлопців! А вам успіхів та процвітання в такій не простій роботі! І більше вдячних клієнтів! Велике спасибі від усієї родини!

     Володимир Федоров

     Все супер! Хлопці молодці! Моя проблема в тому, що на балконі постійно були бджоли, а ще долали мухи восени та взимку в теплі дні. Гидке дзижчання з пілотуванням по квартирі дратувало жахливо, відкрити балкон неможливо. Ні стрічки не допомагали, ні інші засоби. Але навіть не підозрювала, що можна впоратися з проблемою назавжди, якщо користуватися послугами фахівців. Професійні засоби - супер як і сама робота, все чітко за часом без зволікань. Якщо у Вас проблеми з комахами, гризунами та іншою живністю, набирайте номер телефону лише ЕРС Плюс. Всім рекомендую звертатися до цієї компанії.

     Юлія Ломенко

     Професіонали своєї справи! Фахівці, які знають і найважливіше – розуміють, що роблять і чим займаються. Дякуємо величезним хлопцям за якісну та результативну обробку. Удачі вам!

     Тетяна Нагірна

     Review TextПрацюють швидко та якісно. Претензій жодних немає, лише подяка за професіоналізм. Усім залишилися задоволені.

     Євген

     Мені допомогли позбутися гризунів на дачі, всі сусіди тепер просять контакти, дякую хлопцям за відмінну роботу!

     Вікторія

     Вітаю! Я рекомендую звертатися до цієї компанії всім. Знаю, як складно боротися з гризунами у власному будинку. І вже не вперше користувалася послугами санітарних служб, але компанія "ЕДС Плюс" перевершила мої очікування. Це супер сучасні професійні засоби, це професійна консультація – безкоштовно), це оперативна та злагоджена робота фахівців. Обробка проводилася у вересні. Так ось досі ми живемо в будинку спокійно (без дрібних, але неприємних сусідів) всі задоволені. Спасибі вам! Процвітання та успіхів!

     Галина Яковлєва

      Реквізити

      Час роботи: