Реальне Знищення бліх у Кривому Розі

Безкоштовна консультація

Введіть телефон, і ми передзвонимо через 5 хвилин та відповімо на запитання:

  або зателефонуйте:

  Наші переваги

  Консультації та робота 24/7

  Консультації, рекомендації, реагування у форматі 24/7

  Європейська гарантія якості

  Ми цінуємо свою репутацію, тому надаємо реальну гарантію

  Безпечно для всіх

  Ми використовуємо Євпропейські препарати, рекомендовані МОЗ України, внесені до Реєстру дезінфікуючих засобів

  Спеціальна пропозиція для наших клієнтів

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від 10 до 25%

  10 до 25%

  До закінчення акції залишилось:

  • 00днів
  • 00годин
  • 00хвилин
  • 00секунд
  Отримати знижку

  Введіть телефон та зафіксуйте знижку на дезінфекцію

   Дізнайтесь подробиці, це вас ні до чого не зобов'язує

   Вартість обробки від бліх у Кривому Розі

   Дезинсекция помещений від блох Вартість у Кривому Розі
   Гуртожиток, 1 кімната
   700 грн
   Гуртожиток, 2 кімнати один вхід
   900 грн
   1 кімнатна квартира
   800 грн
   2 кімнатна квартира
   900 грн
   3 кімнатна квартира
   1000 грн
   4 кімнатна квартира
   1100 грн
   Житловий будинок: до 70 м2
   1000 грн
   Житловий будинок: від 70 до 200 м2
   від 1000 грн

   Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

    або зателефонуйте:

    Використовуємо безпечні європейські препарати Bayer та Syngenta

    Висновки СЕС

    Серед багатьох дрібних комах найбільший дискомфорт для людей, тварин і безпосередньо приміщень представляють блохи. З ними можна зіткнутися в багатоквартирному будинку, в заміському котеджі, готелях, кафе, підвалах та інших приміщень. Ці комахи не просто завдають дискомфорту, а загрожують здоров'ю людини і тваринам, оскільки здатні переносити хвороботворні бактерії.

    Вони живляться кров'ю тварин, щурів, птахів і роблять проколи на шкірному покриві людини, залишаючи сверблячі сліди. Їхні укуси небезпечні в епідеміологічному аспекті, оскільки комахи можуть переносити різні інфекційні захворювання, у тому числі висипний тиф, вірусні гепатити (В, С), кишковий ієрсініоз, енцефаліт та інші. Після укусів блохи продовжують свою життєдіяльність, мешкаючи у тих самих приміщеннях.

    І, щоб позбавитись неприємних проблем, необхідно терміново провести знищення бліх у квартирі, які виконають фахівці компанії EDS PLUS. Завдяки багаторічному успішному досвіду роботи, постійному вивченню нових, ефективних методик зі знищення бліх з житлових та нежитлових об'єктів, ми надаємо послуги з гарантією та забезпечуємо рекомендаціями власників, що дозволяють скоротити проникнення шкідників

    Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

     або зателефонуйте:

     Від чого залежить вартість обробки?

     Вартість обробки розраховується індивідуально і залежить від площі приміщення, кількості кімнат, типу шкідників, віддаленості від міста та інших факторів. Зверніться до нашого спеціаліста, щоб дізнатися точну вартість. Працюємо за договором!

     Ви гарантуєте результат 100%?

     Ми гарантуємо результат у разі дотримання рекомендацій щодо підготовки до обробки та мінімальної експозиції.

     Скільки часу займає обробка?

     Час обробки залежить від заставленості приміщень меблями. В середньому обробка однокімнатної квартири займає 30 хвилин, обробка двокімнатної квартири — 45 хвилин, трикімнатної квартири — 60 хвилин.

     Якими засобами проводиться обробка?

     Обробка виробляється безпечними для людини та тварин препаратами, які дають високий результат, не мають запаху та не залишають видимих слідів на поверхнях. Усі кошти схвалено МОЗ України.

     Як довго після обробки не можна перебувати у приміщенні?

     Після завершення обробки приміщення необхідно залишити закритим протягом 4-х годин, а потім ретельно провітрити.

     Як підготуватись до обробки приміщення?

     Все залежить від виду шкідників, із якими боремося. Основні моменти: До приходу фахівців необхідно відсунути меблі від стін та плінтусів, зняти постільну білизну, упакувати в пакети дитячі іграшки. Посуд, кухонне та гігієнічне приладдя прибрати або обмотати плівкою. Під час процедури обробки у приміщенні не повинні перебувати люди та домашні тварини.

     Чому вигідно скористатися послугами зі знищення бліх?

     Виявити місця проживання бліх у будинку, квартирі або на виробництві можна за наявності укусів на шкірі або візуально стрибають комах. Самостійне усунення буде ефективним за першої появи. Але якщо використовувати неправильно підібрані препарати, то блохи можуть адаптуватися і з'являтися постійно. Найкращим варіантом буде звернення до нашої компанії, дезінсектори якої усунуть шкідливих паразитів за один сеанс за допомогою високоефективних засобів та обладнання. Замовляючи послуги у нас, клієнти отримують тривалий, стійкий ефект та гарантований результат обробки.
     Ми надаємо послуги зі знищення бліх на різних об'єктах, включаючи:

     Знищення бліх поетапно

     Фахівці виконують роботи у кілька основних етапів, представляючи комплекс заходів щодо винищення шкідливих комах за відсутності у приміщенні людей та тварин. Приміщення після обробки, що проводиться не менше однієї години, має бути закритим протягом кількох годин без провітрювання.

     Знищення бліх здійснюється так:

     Дослідження

     Виявлення вогнищ розмноження бліх. Фахівці досліджують усі приміщення, включаючи виходи, входи, віконні отвори.

     Ефективні препарати

     Обробка приміщень газо-аерозольним методом за допомогою високоефективних препаратів проти бліх. Ми використовуємо К-Отрін SC50, Сольфак EW50, Сольфак Дуо SC75. Всі вони зареєстровані в Україні та є гіпоалергенними, не є небезпечними для здоров'я людей та тварин.

     Профілактика

     Одна процедура дозволяє забути про паразити на півроку та більше. Ми зможемо виконати профілактичну обробку від бліх у будь-яких приміщеннях, включаючи підвали та горища.

     5/5

     Знищення бліх у будинках, квартирах та будь-якому приміщенні проводиться відповідно до санітарних норм, із застосуванням сертифікованих ефективних засобів та висококласного спеціального обладнання. Способи дезінфекції можна вибрати з урахуванням вимог та бажань наших клієнтів.

     Щоб скористатися послугами зі знищення бліх у нашій компанії, Ви можете залишити заявку на сайті або зателефонувати за вказаними телефонами. Ціна на якісні послуги з ліквідації в середньому становить від 600 грн. та формується з урахуванням таких факторів, як площа приміщення, стан та інші. Ви можете зателефонувати нам у будь-який час і проконсультуватися з усіх питань.
     Поки Ви роздумуєте і відтягуєте час на усунення проблеми, кровопивці в свою чергу збільшують популяції, не втрачаючи свого дорогоцінного часу! Кому краще – їм чи Вам? Телефонуйте, не відкладайте і дбайте про здоров'я своє та близьких Вам людей.

     Відгуки про знищення бліх та інших комах у Кривому Розі

     Довго ми боролися з тарганами, всіма силами нічого не могли з ними поробити, вони їли кульки з отрутою які ми катали, багато разів труївся сам тим отрутою яким намагався цькувати їх .... Результат був нульовим. Знайшов контакти ЄДС – домовилися, померло Все! І так по всій квартирі! Більше ніхто не бігає на кухні, по стінах, що вижили, не залишилося 🙂

     Михайло Євстратенко

     Звернувся до компанії ЄДС плюс у грудні минулого року. У мене вже були проблеми раніше з комарами у підвалі власного будинку. Не міг нічим їх знищити, але в помічники до них приєдналися мурахи та ще й блохи з'явилися. Культурно висловлюватись не можу від цього сусідства). Довго шукав надійну компанію і зупинився на "ЄДС плюс". Швидко, злагоджено, оперативно було проведено роботу!!! Відмінно – цього мало, тому що мені сподобався професійний підхід, унікальні засоби обробки та максимальна відповідальність до поставленого завдання. Я рекомендую всім звертатися у Кривому Розі, та й за містом до цих хлопців! А вам успіхів та процвітання в такій не простій роботі! І більше вдячних клієнтів! Велике спасибі від усієї родини!

     Володимир Федоров

     Все супер! Хлопці молодці! Моя проблема в тому, що на балконі постійно були бджоли, а ще долали мухи восени та взимку в теплі дні. Гидке дзижчання з пілотуванням по квартирі дратувало жахливо, відкрити балкон неможливо. Ні стрічки не допомагали, ні інші засоби. Але навіть не підозрювала, що можна впоратися з проблемою назавжди, якщо користуватися послугами фахівців. Професійні засоби - супер як і сама робота, все чітко за часом без зволікань. Якщо у Вас проблеми з комахами, гризунами та іншою живністю, набирайте номер телефону лише ЕРС Плюс. Всім рекомендую звертатися до цієї компанії.

     Юлія Ломенко

     Професіонали своєї справи! Фахівці, які знають і найважливіше – розуміють, що роблять і чим займаються. Дякуємо величезним хлопцям за якісну та результативну обробку. Удачі вам!

     Тетяна Нагірна

     Review TextПрацюють швидко та якісно. Претензій жодних немає, лише подяка за професіоналізм. Усім залишилися задоволені.

     Євген

     Мені допомогли позбутися гризунів на дачі, всі сусіди тепер просять контакти, дякую хлопцям за відмінну роботу!

     Вікторія

     Вітаю! Я рекомендую звертатися до цієї компанії всім. Знаю, як складно боротися з гризунами у власному будинку. І вже не вперше користувалася послугами санітарних служб, але компанія "ЕДС Плюс" перевершила мої очікування. Це супер сучасні професійні засоби, це професійна консультація – безкоштовно), це оперативна та злагоджена робота фахівців. Обробка проводилася у вересні. Так ось досі ми живемо в будинку спокійно (без дрібних, але неприємних сусідів) всі задоволені. Спасибі вам! Процвітання та успіхів!

     Галина Яковлєва