Реальне Знищення короїду у Харкові

Безкоштовна консультація

Введіть телефон, і ми передзвонимо через 5 хвилин та відповімо на запитання:

  або зателефонуйте:

  Наші переваги

  Консультації та робота 24/7

  Консультації, рекомендації, реагування у форматі 24/7

  Європейська гарантія якості

  Ми цінуємо свою репутацію, тому надаємо реальну гарантію

  Безпечно для всіх

  Ми використовуємо Євпропейські препарати, рекомендовані МОЗ України, внесені до Реєстру дезінфікуючих засобів

  Спеціальна пропозиція для наших клієнтів

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від 10 до 25%

  10 до 25%

  До закінчення акції залишилось:

  • 00днів
  • 00годин
  • 00хвилин
  • 00секунд
  Отримати знижку

  Введіть телефон та зафіксуйте знижку на дезінфекцію

   Дізнайтесь подробиці, це вас ні до чого не зобов'язує

   Вартість обробки від короїдів у Харкові

   Дезінсекція приміщень від короїдів Вартість у Харкові
   Житловий будинок: до 70 м2
   900 грн
   Житловий будинок: від 70 до 200 м2
   від 1000 грн
   Дезінсекція відкритої території від короїдів Вартість у Харкові
   1 сотка
   350 грн
   Понад 10 соток
   від 200 грн/сотка

   Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

    або зателефонуйте:

    Використовуємо безпечні європейські препарати Bayer та Syngenta

    Висновки СЕС

    Невелика комаха – короїд у розмірах не перевищує 9 мм. Маленький безневинний жучок, на перший погляд, здатний завдавати величезних збитків навколишній природі, зокрема дереву та виробам із нього. Він максимально швидко поїдає деревину, що особливо небезпечно для власників дерев'яних будинків та будівель.

    Тому дуже важливо стежити за станом будинку та інших будівель, якщо з'явився хоч один представник шкідників. Адже будинок може зникнути від дії короїда буквально протягом чотирьох років. І найкращим попередженням загрози, що насувається, буде обробка дерев'яного будинку і дерев від короїда професіоналами компанії «ЕДС Плюс».

    Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

     або зателефонуйте:

     Від чого залежить вартість обробки?

     Вартість обробки розраховується індивідуально і залежить від площі приміщення, кількості кімнат, типу шкідників, віддаленості від міста та інших факторів. Зверніться до нашого спеціаліста, щоб дізнатися точну вартість. Працюємо за договором!

     Ви гарантуєте результат 100%?

     Ми гарантуємо результат у разі дотримання рекомендацій щодо підготовки до обробки та мінімальної експозиції.

     Скільки часу займає обробка?

     Час обробки залежить від заставленості приміщень меблями. В середньому обробка однокімнатної квартири займає 30 хвилин, обробка двокімнатної квартири — 45 хвилин, трикімнатної квартири — 60 хвилин.

     Якими засобами проводиться обробка?

     Обробка виробляється безпечними для людини та тварин препаратами, які дають високий результат, не мають запаху та не залишають видимих слідів на поверхнях. Усі кошти схвалено МОЗ України.

     Як довго після обробки не можна перебувати у приміщенні?

     Після завершення обробки приміщення необхідно залишити закритим протягом 4-х годин, а потім ретельно провітрити.

     Як підготуватись до обробки приміщення?

     Все залежить від виду шкідників, із якими боремося. Основні моменти: До приходу фахівців необхідно відсунути меблі від стін та плінтусів, зняти постільну білизну, упакувати в пакети дитячі іграшки. Посуд, кухонне та гігієнічне приладдя прибрати або обмотати плівкою. Під час процедури обробки у приміщенні не повинні перебувати люди та домашні тварини.

     Кому потрібна обробка проти короїду?

     Наша служба дезінфекції пропонує скористатися послугами зі знищення короїду на деревах, у будинках та інших будівлях усім охочим. І найчастіше потрібна допомога наших спеціалістів наступної категорії населення:

     Це маленький перелік тих, кому гостро потрібні наші послуги. Також обробку ділянки та приміщень замовляють для знищення жуків у стінах, рамах картин, спеціях та інших місцях.

     Личинки короїду в природі гинуть при знижених температурах холодної пори року. Але дорослі особини дуже стійкі до морозів і здатні переносити холод у листяних підстилках. 

     Тому виморожування жучків у будинку буде марним і витратним заняттям, тому що з настанням теплих днів вони знову оселяться в колодах, швидко поїдаючи їх зсередини. Найбільш дієвими методами їх знищення довели себе гарячий чи холодний туман з розпорошенням інсектицидів робочим розчином.

     А також впливають ін'єкції та фумігація будинку газом (фосфіном), що виділяється при контакті певних речовин із киснем. Але самостійна обробка ін'єкціями, або газом не приведуть до позитивних результатів у багатьох випадках, оскільки не здатні глибоко проникати у товсті шари дерева. І найкращим рішенням буде скористатися послугами професіоналів, що заощадить нерви, час та кошти.

     Знищення короїду фахівцями

     Щоб знищити у будинку дрібних жучків назавжди, необхідно провести комплекс заходів:

     При зверненні до компанії «ЕДС Плюс» ви будете впевнені у вирішенні проблеми назавжди. У процесі проведення робіт ми дотримуємося всіх чинних санітарних норм і стандартів, застосовуємо безпечні високоефективні сертифіковані препарати, безпечні для людей і тварин. Вас приємно порадує вартість наших послуг у поєднанні з якістю та оперативністю.

     Способи та методики

     LONGRAY-TS-75L-1

     Термічний спосіб

     Авторські розробки спеціалістів нашої компанії. Наприклад, тепловий метод знищення ефективний тим, що при виконанні не потрібно демонтаж конструкцій.

     Холодний/гарячий туман

     Наші фахівці використовують такі відомі методики для знищення короїду, як холодний/гарячий туман із розпорошенням інсектицидних засобів.

     Відгуки про боротьбу з короїдами та іншими комахами у Харкові

     Довго ми боролися з тарганами, всіма силами нічого не могли з ними поробити, вони їли кульки з отрутою які ми катали, багато разів труївся сам тим отрутою яким намагався цькувати їх .... Результат був нульовим. Знайшов контакти ЄДС – домовилися, померло Все! І так по всій квартирі! Більше ніхто не бігає на кухні, по стінах, що вижили, не залишилося 🙂

     Михайло Євстратенко

     Звернувся до компанії ЄДС плюс у грудні минулого року. У мене вже були проблеми раніше з комарами у підвалі власного будинку. Не міг нічим їх знищити, але в помічники до них приєдналися мурахи та ще й блохи з'явилися. Культурно висловлюватись не можу від цього сусідства). Довго шукав надійну компанію і зупинився на "ЄДС плюс". Швидко, злагоджено, оперативно було проведено роботу!!! Відмінно – цього мало, тому що мені сподобався професійний підхід, унікальні засоби обробки та максимальна відповідальність до поставленого завдання. Я рекомендую всім звертатися у Кривому Розі, та й за містом до цих хлопців! А вам успіхів та процвітання в такій не простій роботі! І більше вдячних клієнтів! Велике спасибі від усієї родини!

     Володимир Федоров

     Все супер! Хлопці молодці! Моя проблема в тому, що на балконі постійно були бджоли, а ще долали мухи восени та взимку в теплі дні. Гидке дзижчання з пілотуванням по квартирі дратувало жахливо, відкрити балкон неможливо. Ні стрічки не допомагали, ні інші засоби. Але навіть не підозрювала, що можна впоратися з проблемою назавжди, якщо користуватися послугами фахівців. Професійні засоби - супер як і сама робота, все чітко за часом без зволікань. Якщо у Вас проблеми з комахами, гризунами та іншою живністю, набирайте номер телефону лише ЕРС Плюс. Всім рекомендую звертатися до цієї компанії.

     Юлія Ломенко

     Професіонали своєї справи! Фахівці, які знають і найважливіше – розуміють, що роблять і чим займаються. Дякуємо величезним хлопцям за якісну та результативну обробку. Удачі вам!

     Тетяна Нагірна

     Review TextПрацюють швидко та якісно. Претензій жодних немає, лише подяка за професіоналізм. Усім залишилися задоволені.

     Євген

     Мені допомогли позбутися гризунів на дачі, всі сусіди тепер просять контакти, дякую хлопцям за відмінну роботу!

     Вікторія

     Вітаю! Я рекомендую звертатися до цієї компанії всім. Знаю, як складно боротися з гризунами у власному будинку. І вже не вперше користувалася послугами санітарних служб, але компанія "ЕДС Плюс" перевершила мої очікування. Це супер сучасні професійні засоби, це професійна консультація – безкоштовно), це оперативна та злагоджена робота фахівців. Обробка проводилася у вересні. Так ось досі ми живемо в будинку спокійно (без дрібних, але неприємних сусідів) всі задоволені. Спасибі вам! Процвітання та успіхів!

     Галина Яковлєва

      Реквізити

      Час роботи: