Реальне Знищення тарганів у Дніпрі

Безкоштовна консультація

Введіть телефон, і ми передзвонимо через 5 хвилин та відповімо на запитання:

  або зателефонуйте:

  Наші переваги

  Консультації та робота 24/7

  Консультації, рекомендації, реагування у форматі 24/7

  Європейська гарантія якості

  Ми цінуємо свою репутацію, тому надаємо реальну гарантію

  Безпечно для всіх

  Ми використовуємо Євпропейські препарати, рекомендовані МОЗ України, внесені до Реєстру дезінфікуючих засобів

  Спеціальна пропозиція для наших клієнтів

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від 10 до 25%

  10 до 25%

  До закінчення акції залишилось:

  • 00днів
  • 00годин
  • 00хвилин
  • 00секунд
  Отримати знижку

  Введіть телефон та зафіксуйте знижку на дезінфекцію

   Дізнайтесь подробиці, це вас ні до чого не зобов'язує

   Вартість обробки від тарганів у Дніпрі

   Дезинсекція приміщень від тарганів Вартість у Дніпрі
   Гуртожиток, 1 кімната
   700 грн
   Гуртожиток, 2 кімнати один вхід
   900 грн
   1 кімнатна квартира
   800 грн
   2 кімнатна квартира
   900 грн
   3 кімнатна квартира
   1000 грн
   4 кімнатна квартира
   1100 грн
   Житловий будинок: до 70 м2
   1000 грн
   Житловий будинок: від 70 до 200 м2
   від 1000 грн

   Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

    або зателефонуйте:

    Використовуємо безпечні європейські препарати Bayer та Syngenta

    Висновки СЕС

    Що приваблює в будинок тарганів, чому їх набіги відбуваються регулярно у деяких місцях? Незважаючи на міфи про те, що з появою генетично муміфікованої їжі, мобільного зв'язку та ефективних засобів для чищення шкідливі комахи зникають, все ж таки не рідкісні випадки їх заселень у будинку великими колоніями. 

    То в чому причина, як позбутися їх, і яка обробка від тарганів буде ефективною? Це питання хвилює багатьох клієнтів, які звертаються до служби цькування тарганів «ЕДС плюс» за допомогою зі знищення тарганів.

    Сприятливі умови

    Як більшість комах, таргани живуть за принципом – харчуватися, розмножуватися у сприятливих умовах. У будинках, квартирах, магазинах та офісах вони знаходять затишні місця проживання, ближче до води та їжі. Важливим аспектом існування комах є сприятливі умови з оптимальною температурою.

     І в першу чергу вони є збудниками інфекційних захворювань, для чого виникає необхідність знищення. У побуті такі сусіди також одне з неприємних видовищ для людей та тварин. Але основна складність боротьби з ними полягає у швидкому розмноженні.

     Найчастіше побутові хімічні засоби не справляються, якщо місце проживання комах біля води або їжі, що не дозволяє повністю потруїти тарганів у домашніх умовах. Таргани відносяться до групи вологолюбних комах, а тому біля води знаходяться кілька днів.

    Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

     або зателефонуйте:

     Від чого залежить вартість обробки?

     Вартість обробки розраховується індивідуально і залежить від площі приміщення, кількості кімнат, типу шкідників, віддаленості від міста та інших факторів. Зверніться до нашого спеціаліста, щоб дізнатися точну вартість. Працюємо за договором!

     Ви гарантуєте результат 100%?

     Ми гарантуємо результат у разі дотримання рекомендацій щодо підготовки до обробки та мінімальної експозиції.

     Скільки часу займає обробка?

     Час обробки залежить від заставленості приміщень меблями. В середньому обробка однокімнатної квартири займає 30 хвилин, обробка двокімнатної квартири — 45 хвилин, трикімнатної квартири — 60 хвилин.

     Якими засобами проводиться обробка?

     Обробка виробляється безпечними для людини та тварин препаратами, які дають високий результат, не мають запаху та не залишають видимих слідів на поверхнях. Усі кошти схвалено МОЗ України.

     Як довго після обробки не можна перебувати у приміщенні?

     Після завершення обробки приміщення необхідно залишити закритим протягом 4-х годин, а потім ретельно провітрити.

     Як підготуватись до обробки приміщення?

     Все залежить від виду шкідників, із якими боремося. Основні моменти: До приходу фахівців необхідно відсунути меблі від стін та плінтусів, зняти постільну білизну, упакувати в пакети дитячі іграшки. Посуд, кухонне та гігієнічне приладдя прибрати або обмотати плівкою. Під час процедури обробки у приміщенні не повинні перебувати люди та домашні тварини.

     Улюбленими місцями комах крім водних джерел є сміттєві баки, місце на кухні біля плити, побутові прилади для приготування їжі та інші. 

     Вони здатні засвоювати гнилі покидьки, мило та інші речовини, продовжуючи активно розмножуватися та розширювати свої території. Виявити їх складно спочатку. Тому слід звернути увагу на показники у таких місцях, як:

     Також фахівці служби зі знищення тарганів рекомендують заглядати у побутову техніку, розглянути щілини, тріщини, вентиляційні отвори, під навісними полицями.

     Таргани - всеїдні комахи, тому вони будуть їсти все, що знайдуть на своєму шляху. Вони швидко розмножуються і мають високу стійкість до застосовуваних методів і засобів боротьби з тарганами.

     Проживаючи поруч із людьми, комахи дають себе знати виділеннями, у яких зберігаються життєздатні організми, включаючи кишкові інфекції, паразитів тощо. Тому служба дезінфекції від тарганів готова допомогти у ситуації в найкоротший термін.

     Знищення тарганів із гарантією

     На ринку засобів боротьби зі шкідливими комахами сьогодні представлений величезний асортимент. І навіть підбираючи під власні потреби, враховуючи всі місця знаходження, багато людей не можуть впоратися із проблемою самостійно. Тому звернення до нашої компанії обійдеться набагато вигідніше з низки причин. Команда фахівців виконає дезінсекцію приміщень різної площі із застосуванням відповідних методів санобробки, буде застосовано холодну обробку від тарганів. У роботі застосовується спеціалізоване обладнання та сертифіковані професійні засоби, що забезпечують нокдаун ефект у найкоротші терміни.

     Важливо пам'ятати, що основою повного знищення та запобігання шкідливим комахам є дотримання санітарно-гігієнічних норм у будь-якому місці, як у будинку, так і офісі, кафе, на виробничому підприємстві. Це зможе вберегти від неприємного сусідства з комахами і проблем, що виникають від них. Ми оперативно впораємося з поставленими завданнями, оскільки буде проведено якісну обробку приміщень від тарганів зі швидким результатом на тривалий час.

     Ви не бажаєте терпіти сусідство з небезпечними комахами? Тоді набирайте номер нашої компанії сьогодні, і буквально за кілька годин Ви зможете позбавитися тарганів на тривалий час! Послуги, що надаються населенню по цькуванню тарганів, мають ряд переваг.

     Переваги:

     Методи

     Застосування сучасних методів та високоефективних сертифікованих засобів щодо знищення тарганів, не небезпечних здоров'ю людини та тварин. Обробка виконується за договором із наданням гарантії

     Ціна

     Прозорі ціни, що формуються з урахуванням площі приміщення та обсягу робіт. У середньому ціна на обробку приміщень становить 600 грн.

     Оперативність

     Оперативне проведення робіт, завдяки великому досвіду та професіоналізму співробітників нашої компанії. У процесі застосовуються також авторські алгоритми зі шкідниками на об'єктах різної площі та призначення

     5/5

     Наші фахівці проконсультують з питань обробки, заздалегідь приїдуть на місце для огляду та оцінки обсягу робіт. 

     У процесі обробки експерти рекомендують дотримуватися заходів безпеки, не перебувають у приміщеннях без засобів захисту та не користуватися ними до прибирання. Замовити послуги зі знищення тарганів у будинку для населення можна за телефонами у час.

     Пам'ятайте, що популяції шкідників швидко збільшуються, а значить шанси сусідити з ними довгий час великі! Не відкладайте проблеми на завтра, що дозволить зберегти своє та близьких людей здоров'я, комфортне існування! Телефонуйте, замовляйте та отримуйте якісні послуги від професіоналів!

     Відгуки про знищення тарганів та інших комах у Дніпрі

     Довго ми боролися з тарганами, всіма силами нічого не могли з ними поробити, вони їли кульки з отрутою які ми катали, багато разів труївся сам тим отрутою яким намагався цькувати їх .... Результат був нульовим. Знайшов контакти ЄДС – домовилися, померло Все! І так по всій квартирі! Більше ніхто не бігає на кухні, по стінах, що вижили, не залишилося 🙂

     Михайло Євстратенко

     Звернувся до компанії ЄДС плюс у грудні минулого року. У мене вже були проблеми раніше з комарами у підвалі власного будинку. Не міг нічим їх знищити, але в помічники до них приєдналися мурахи та ще й блохи з'явилися. Культурно висловлюватись не можу від цього сусідства). Довго шукав надійну компанію і зупинився на "ЄДС плюс". Швидко, злагоджено, оперативно було проведено роботу!!! Відмінно – цього мало, тому що мені сподобався професійний підхід, унікальні засоби обробки та максимальна відповідальність до поставленого завдання. Я рекомендую всім звертатися у Кривому Розі, та й за містом до цих хлопців! А вам успіхів та процвітання в такій не простій роботі! І більше вдячних клієнтів! Велике спасибі від усієї родини!

     Володимир Федоров

     Все супер! Хлопці молодці! Моя проблема в тому, що на балконі постійно були бджоли, а ще долали мухи восени та взимку в теплі дні. Гидке дзижчання з пілотуванням по квартирі дратувало жахливо, відкрити балкон неможливо. Ні стрічки не допомагали, ні інші засоби. Але навіть не підозрювала, що можна впоратися з проблемою назавжди, якщо користуватися послугами фахівців. Професійні засоби - супер як і сама робота, все чітко за часом без зволікань. Якщо у Вас проблеми з комахами, гризунами та іншою живністю, набирайте номер телефону лише ЕРС Плюс. Всім рекомендую звертатися до цієї компанії.

     Юлія Ломенко

     Професіонали своєї справи! Фахівці, які знають і найважливіше – розуміють, що роблять і чим займаються. Дякуємо величезним хлопцям за якісну та результативну обробку. Удачі вам!

     Тетяна Нагірна

     Review TextПрацюють швидко та якісно. Претензій жодних немає, лише подяка за професіоналізм. Усім залишилися задоволені.

     Євген

     Мені допомогли позбутися гризунів на дачі, всі сусіди тепер просять контакти, дякую хлопцям за відмінну роботу!

     Вікторія

     Вітаю! Я рекомендую звертатися до цієї компанії всім. Знаю, як складно боротися з гризунами у власному будинку. І вже не вперше користувалася послугами санітарних служб, але компанія "ЕДС Плюс" перевершила мої очікування. Це супер сучасні професійні засоби, це професійна консультація – безкоштовно), це оперативна та злагоджена робота фахівців. Обробка проводилася у вересні. Так ось досі ми живемо в будинку спокійно (без дрібних, але неприємних сусідів) всі задоволені. Спасибі вам! Процвітання та успіхів!

     Галина Яковлєва

      Реквізити

      Час роботи: