Реальне Знищення мух у кривому розі

Безкоштовна консультація

Введіть телефон, і ми передзвонимо через 5 хвилин та відповімо на запитання:

  або зателефонуйте:

  Наші переваги

  Консультації та робота 24/7

  Консультації, рекомендації, реагування у форматі 24/7

  Європейська гарантія якості

  Ми цінуємо свою репутацію, тому надаємо реальну гарантію

  Безпечно для всіх

  Ми використовуємо Євпропейські препарати, рекомендовані МОЗ України, внесені до Реєстру дезінфікуючих засобів

  Спеціальна пропозиція для наших клієнтів

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від 10 до 25%

  10 до 25%

  До закінчення акції залишилось:

  • 00днів
  • 00годин
  • 00хвилин
  • 00секунд
  Отримати знижку

  Введіть телефон та зафіксуйте знижку на дезінфекцію

   Дізнайтесь подробиці, це вас ні до чого не зобов'язує

   Вартість обробки від мух у Кривому Розі

   Дезінсекція приміщень від мух Вартість у Кривому Розі
   Гуртожиток, 1 кімната
   700 грн
   Гуртожиток, 2 кімнати один вхід
   900 грн
   1 кімнатна квартира
   800 грн
   2 кімнатна квартира
   900 грн
   3 кімнатна квартира
   1000 грн
   4 кімнатна квартира
   1100 грн
   Житловий будинок: до 70 м2
   1000 грн
   Житловий будинок: від 70 до 200 м2
   від 1000 грн
   Дезинсекция відкритої території від мух Вартість у Кривому Розі
   1 сотка
   350 грн
   Понад 10 соток
   від 200 грн/сотка

   Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

    або зателефонуйте:

    Використовуємо безпечні європейські препарати Bayer та Syngenta

    Висновки СЕС

    З приходом теплих літніх днів ми відчуваємо не тільки насолоду від тепла, але й дискомфорт від дрібних комах, що літають. До одним з найнабридливіших і найпоширеніших видів відносяться мухи, що заповнюють міські квартири, офіси, магазини, заміські котеджі та будь-які об'єкти.

    Їх присутність поруч із людиною не тільки викликає роздратування, але й наражає на небезпеку його здоров'я, так як мухи є переносниками різноманітних інфекційних захворювань. Комаха, що літає, — муха в нашій країні зустрічається у більш ніж 80-ти видах. Так найпоширенішими з них вважаються кімнатні та будинкові, малі кімнатні, сині мухи.

    Саме вони здатні переносити збудників різних інфекційних хвороб, у тому числі поліомієліт, гельмінтоз, черевний тиф, туберкульоз та інші. Життєва активність мух відзначається до 7 місяців у середній кліматичній смузі та до 11-ти місяців у південній. Основними місцями їх народження вважаються сміттєзвалища, смітники, стічні ями.

    Незважаючи на всю небезпеку, ці комахи звичні людям, що не викликає хвилювань та переживань. Але коли їхня кількість помітно збільшується, то таке сусідство може призвести до погіршення стану житла та здоров'я людей. Щоб швидко позбавитися неприємних комах, пропонуємо замовити знищення мух у нашій спеціалізованій компанії «ЕДС ПЛЮС». Завдяки багаторічному досвіду та високому професіоналізму співробітників, роботи зі знищення комах будуть проведені швидко з ефективним результатом.

    Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

     або зателефонуйте:

     Від чого залежить вартість обробки?

     Вартість обробки розраховується індивідуально і залежить від площі приміщення, кількості кімнат, типу шкідників, віддаленості від міста та інших факторів. Зверніться до нашого спеціаліста, щоб дізнатися точну вартість. Працюємо за договором!

     Ви гарантуєте результат 100%?

     Ми гарантуємо результат у разі дотримання рекомендацій щодо підготовки до обробки та мінімальної експозиції.

     Скільки часу займає обробка?

     Час обробки залежить від заставленості приміщень меблями. В середньому обробка однокімнатної квартири займає 30 хвилин, обробка двокімнатної квартири — 45 хвилин, трикімнатної квартири — 60 хвилин.

     Якими засобами проводиться обробка?

     Обробка виробляється безпечними для людини та тварин препаратами, які дають високий результат, не мають запаху та не залишають видимих слідів на поверхнях. Усі кошти схвалено МОЗ України.

     Як довго після обробки не можна перебувати у приміщенні?

     Після завершення обробки приміщення необхідно залишити закритим протягом 4-х годин, а потім ретельно провітрити.

     Як підготуватись до обробки приміщення?

     Все залежить від виду шкідників, із якими боремося. Основні моменти: До приходу фахівців необхідно відсунути меблі від стін та плінтусів, зняти постільну білизну, упакувати в пакети дитячі іграшки. Посуд, кухонне та гігієнічне приладдя прибрати або обмотати плівкою. Під час процедури обробки у приміщенні не повинні перебувати люди та домашні тварини.

     Чому варто замовити послугу у нашій компанії?

     Не допустити розмноження мух у приміщеннях допомагають профілактичні заходи, включаючи регулярне прибирання, своєчасне вивезення відходів та сміття, а також наявність спеціальних сіток на вікнах та у вентиляційних отворах.

     У будинках та квартирах фахівці рекомендують використовувати спеціальні побутові засоби захисту від мух, яких сьогодні на ринку побутової хімії та в магазинах представлено величезну різноманітність. Але бувають ситуації, коли позбавитися цих комах буває проблематично, для чого слід скористатися ефективними послугами компанії по боротьбі з мухами.

     Знищення мух

     Коли наші фахівці приїжджають на об'єкт, вони попередньо проводять обстеження з визначенням кращого методу обробки і з урахуванням його цільового призначення. Винищування комах вони проводять за допомогою таких способів як дезінфекція та фумігація.

     Їхній вибір залежить від складності ситуації. Зокрема, дезінсекція проводиться з метою знезараження приміщень від усіх комах за допомогою біологічних та хімічних засобів. А фумігацію виконують з використанням отруйних газів та пари.

     Для очищення приміщень від мух використовують також обкурювання. Повне знищення популяції комах у приміщенні проводиться з обробкою вогнищ зараження, зокрема, місць проживання личинок шкідників. По завершенню обробки використовуються профілактичні засоби, що запобігають появі комах.

     Переваги послуги зі знищення мух

     Перевагою співпраці з нашою організацією є кілька важливих показників:
     Переваги:

     Індивідуальний підхід

     Індивідуальний підхід до кожного клієнта, консультування з усіх питань, у тому числі, вибору засобів та обладнання для знищення мух

     Ціна

     Привабливі ціни на послуги, формування яких здійснюється з урахуванням площі території, що обробляється та інших показників

     Препарати та обладнання

     Використання висококласних, сертифікованих препаратів та обладнання для знищення мух із попередженням їх нової появи. Засоби, що використовуються, не мають запахів, і безпечні для здоров'я людей і тварин. В арсеналі нашої служби є у величезній кількості інсектицидні засоби, велика кількість техніки та обладнання, що знижує витрати замовників:

     Оперативність

     Оперативне виконання замовлення незалежно від площі, оброблюваної території, завдяки багаторічному досвіду та високому професіоналізму працівників

     Гарантія

     Надання гарантії на проведення робіт по боротьбі з мухами

     Для оформлення замовлення на знищення мух та отримання консультації з усіх питань Ви можете зв'язатися з нами за телефонами або через зворотну форму зв'язку на сайті. Ми гарантуємо, що після обробки території будь-якої складності — шкідники покинуть її та не турбуватимуть довгий час!

     Відгуки про боротьбу з мухами та іншими комахами у Кривому Розі

     Довго ми боролися з тарганами, всіма силами нічого не могли з ними поробити, вони їли кульки з отрутою які ми катали, багато разів труївся сам тим отрутою яким намагався цькувати їх .... Результат був нульовим. Знайшов контакти ЄДС – домовилися, померло Все! І так по всій квартирі! Більше ніхто не бігає на кухні, по стінах, що вижили, не залишилося 🙂

     Михайло Євстратенко

     Звернувся до компанії ЄДС плюс у грудні минулого року. У мене вже були проблеми раніше з комарами у підвалі власного будинку. Не міг нічим їх знищити, але в помічники до них приєдналися мурахи та ще й блохи з'явилися. Культурно висловлюватись не можу від цього сусідства). Довго шукав надійну компанію і зупинився на "ЄДС плюс". Швидко, злагоджено, оперативно було проведено роботу!!! Відмінно – цього мало, тому що мені сподобався професійний підхід, унікальні засоби обробки та максимальна відповідальність до поставленого завдання. Я рекомендую всім звертатися у Кривому Розі, та й за містом до цих хлопців! А вам успіхів та процвітання в такій не простій роботі! І більше вдячних клієнтів! Велике спасибі від усієї родини!

     Володимир Федоров

     Все супер! Хлопці молодці! Моя проблема в тому, що на балконі постійно були бджоли, а ще долали мухи восени та взимку в теплі дні. Гидке дзижчання з пілотуванням по квартирі дратувало жахливо, відкрити балкон неможливо. Ні стрічки не допомагали, ні інші засоби. Але навіть не підозрювала, що можна впоратися з проблемою назавжди, якщо користуватися послугами фахівців. Професійні засоби - супер як і сама робота, все чітко за часом без зволікань. Якщо у Вас проблеми з комахами, гризунами та іншою живністю, набирайте номер телефону лише ЕРС Плюс. Всім рекомендую звертатися до цієї компанії.

     Юлія Ломенко

     Професіонали своєї справи! Фахівці, які знають і найважливіше – розуміють, що роблять і чим займаються. Дякуємо величезним хлопцям за якісну та результативну обробку. Удачі вам!

     Тетяна Нагірна

     Review TextПрацюють швидко та якісно. Претензій жодних немає, лише подяка за професіоналізм. Усім залишилися задоволені.

     Євген

     Мені допомогли позбутися гризунів на дачі, всі сусіди тепер просять контакти, дякую хлопцям за відмінну роботу!

     Вікторія

     Вітаю! Я рекомендую звертатися до цієї компанії всім. Знаю, як складно боротися з гризунами у власному будинку. І вже не вперше користувалася послугами санітарних служб, але компанія "ЕДС Плюс" перевершила мої очікування. Це супер сучасні професійні засоби, це професійна консультація – безкоштовно), це оперативна та злагоджена робота фахівців. Обробка проводилася у вересні. Так ось досі ми живемо в будинку спокійно (без дрібних, але неприємних сусідів) всі задоволені. Спасибі вам! Процвітання та успіхів!

     Галина Яковлєва

      Реквізити

      Час роботи: