Послуги для населення

Знищення клопів

Клопи в будинку, або готелі - одне з неприємних явищ, що викликають почуття страху та шоковий стан у кожної людини. Присутність цих сусідів, які харчуються кров'ю людей та тварин, завдає неймовірного дискомфорту. Вони розмножуються дуже швидко, а якщо не помітити таке сусідство своєчасно, то чисельність паразитів збільшується в рази за кілька тижнів. І першим питанням буде як позбутися у квартирі чи готелі від клопів?

Знищення бліх

Серед безлічі дрібних комах найбільший дискомфорт для людей, тварин та безпосередньо приміщень представляють блохи. З ними можна зіткнутися в багатоквартирному будинку, в заміському котеджі, готелях, кафе, підвалах та інших приміщень. Ці комахи не просто доставляють дискомфорт, а загрожують здоров'ю людини та тваринам, оскільки здатні переносити хвороботворні бактерії.
Блохи
факти про тарганів

Знищення тарганів прусаків

Наскільки чистим приміщення в будинку або офісі, в ньому несподівано можуть з'явитися таргани. Вони викликають не тільки огиду, обурення, але становлять небезпеку здоров'ю людини та домашніх вихованців. Ці комахи небезпечні тим, що є переносниками таких захворювань, як дифтерія, астма, гастроентерит, сальмонельоз та інші.

Знищення ос, шершній

Хижими комахами, що відносяться до класу перетинчастокрилих, вважаються оси і шершні. Вони селяться у безпосередній близькості до людини, облаштовуючи свої гнізда у щілинах, порожнинах та різних отворах. У великій кількості вони зустрічаються у приватному будинку та рідше у квартирі на балконі. Якщо у вас з'явилися такі сусіди, не слід самостійно руйнувати їх гнізда.

Знищення кліщів

Кліщі - Комахи класу павукоподібних вважаються небезпечними для здоров'я людини та тварин. Харчуються комахи кров'ю, і своїми непомітними укусами з знеболювальною речовиною вони можуть переносити страшні захворювання, подібні до хвороби Лайма, енцефаліт. Лікування від них дуже тривале і проходить з ускладненнями, іноді призводячи до летального результату.

Знищення щурів

Виявляючи сліди дрібних укусів на продуктах, речах, або дірки на підлогах, стінах, меблях, прокусану електропроводку, відзначаючи сліди дрібного посліду, можна з упевненістю сказати, що в будинку, магазині чи офісі завелися щури. Ці дрібні тварини можуть з'явитися у приватних та багатоквартирних будинках, завдаючи дискомфорту всім домочадцям та присутнім.

Знищення мишей

Безневинні на перший погляд дрібні гризунимиші здатні завдати великої шкоди господарству, будинку, людям та тваринам. Поширені гризуни розрізняються на два основні види, як будинкові миші, що мешкають у квартирах, офісах, та миші-полівки, що зустрічаються в заміських будинках та на дачах. Вони здатні забруднювати продукти харчування та виступати рознощиками інфекційних захворювань, включаючи лептоспіроз.

Знищення короїда

Власники заміських будинків та дачних ділянок не раз зустрічалися зі шкідливими дрібними жучками короїдами. Комахи невеликого розміру мають коричневе забарвлення і становлять загрозу рослинам, будовам з дерева та людям. Вони живляться деревиною і здатні знищити посадки, дерева, споруди. Комаха здатна доставити багато проблем, причому одна особина робить тунель довжиною до 40 км, в результаті чого не складно уявити, як руйнуються дерева та інші рослини.

Знищення комарів

Усім нам знайоме дзвінке, дражливе на слух дзижчання ночами, або на природі, що вивергає дрібними, що літають. комахами - комарами. Вони поширені повсюдно, а їх укуси залишають неприємний на шкірі свербіж, у деяких випадках викликати алергічні реакції. Ці комахи є розповсюджувачем понад 50 вірусних захворювань, що вражають людей.

Знищення мух

З приходом теплих літніх днів ми відчуваємо не тільки насолоду від тепла, але й дискомфорт від дрібних, що літають. комах. До одним з найнабридливіших і найпоширеніших видів відносяться мухи, що заповнюють міські квартири, офіси, магазини, заміські котеджі та будь-які об'єкти. Їх присутність поруч із людиною не тільки викликає роздратування, але й наражає на небезпеку його здоров'я, так як мухи є переносниками різноманітних інфекційних захворювань.
мухи
Дезінфекція

Дезінфекція

Протягом свого життя ми стикаємося з різними видами мікроорганізмів та вірусів у природі та у своєму житлі. Незважаючи на нескінченні пошуки ефективних методів знищення, все ж таки питання так і залишається відкритим. Існує думка експертів, що якщо на нашій Землі відбудеться глобальна катастрофа, за якої загине все живе, то цвіль продовжуватиме своє існування.
Подаючи заявку та діючи негайно, ви стаєте на крок ближче до санітарного благополуччя!

Вартість послуг для населення

Дезинсекция помещений все види насекомых Стоимость дезинсекции Кривой Рог
Гуртожиток, 1 кімната
700 грн
Гуртожиток, 2 кімнати один вхід
900 грн
1 кімнатна квартира
700 грн
2 кімнатна квартира
800 грн
3 кімнатна квартира
900 грн
4 кімнатна квартира
1000 грн
Житловий будинок: до 70 м2
900 грн
Житловий будинок: від 70 до 200 м2
від 1000 грн
Дезинсекция відкритої території всі види насекомих Стоимость дезинсекции Кривой Рог
1 сотка
350 грн
Понад 10 соток
від 200 грн/сотка
Дератизація-уничтожение мышей, крис Стоимость дератізації Кривой Рог
Дератизація мінімальне замовлення
від 600 грн
Профілактична дезінфекція Стоимость дезінфекції Кривой Рог
Дезінфекція мінімальне замовлення
від 700 грн

Реквізити

Час роботи: