Дезинсекція на підприємстві

Задовільний санітарний стан підприємств будь-якого напряму діяльності – це здоров'я працівників, гарантія безпеки клієнтів та відсутність проблем із контролюючими службами.

Профілактичні заходи, що проводяться щодо попередження розмноження та появи комах з їх винищенням, називають дезінсекцією.

За санітарно-гігієнічними нормами та вимогами періодичність виконання робіт з профілактичної дезінсекції, не рідше 2 разів на рік (весна-осінь) - Норми передбачені для юр. осіб, які здійснюють діяльність у галузі медицини, з переробки та зберігання продуктів, заклади громадського харчування та підприємства, що представляють підвищену соціальну активність, а також житловий фонд.

Дезинсекція на підприємстві, Так само як і інші знезаражувальні заходи в громадських місцях, значно відрізняється від процесів у житлових приміщеннях квартир та будинків. Відмінною особливістю насамперед є площа зараження.

За самостійної обробки боротьби з комахами у приміщеннях офісів, готелів, складів, лікарень, дитячих закладів та інших підприємств отримати стовідсотковий результат вирішення проблеми практично неможливо. І сам процес обійдеться в дороге задоволення з фінансів та часу.

Чому професіонали досягають максимальних результатів за короткий час?

Способи знищення комах для підприємства

Поширеними та максимально ефективними способами знищення комах на підприємстві вважаються:

Спосіб 1

Аерозольна
обробка

Спосіб 2

Гелева
обробка

Спосіб 3

Газація

Спосіб 4

Установка інсектицидних ламп

Спосіб 5

Акарицидна обробка

Коли виникає необхідність проведення якісної дезінсекції, пропонуємо скористатися послугами компанії «ЕДС ПЛЮС». Фахівцями підприємства послугу буде проведено максимально ефективно в найкоротші терміни завдяки багаторічному досвіду, високому професіоналізму та застосування сертифікованих препаратів.

Чому клієнти обирають нас?

Консультація спеціаліста

Консультацій у телефонному режимі від спеціаліста у робочий час 8.00-22.00

Аналіз ризиків

Досвід робіт з впровадження та ведення системи ХАССП (систематичний аналіз ризиків та контролю критичних точок на харчових підприємствах)

Вартість послуг

Найкращі ціни, гарантія на послуги

Замовити послуги з дезінсекції підприємств у нашій компанії можна у будь-який зручний час. Ви можете проконсультуватися з усіх питань та отримати швидке вирішення проблеми.

Реквізити

Час роботи:

© Copyright 2022 Edsplus