Послуги для підприємств

Дезінсекція підприємств

Дезинсекція на підприємстві, Так само як і інші знезаражувальні заходи в громадських місцях, значно відрізняється від процесів у житлових приміщеннях квартир та будинків. Відмінною особливістю насамперед є площа зараження. За самостійної обробки боротьби з комахами в приміщеннях отримати стовідсотковий результат вирішення проблеми практично неможливо.

Дератизація підприємств

Джерелом небезпечних захворювань для людей на робочому місці можуть бути гризуни, для боротьби з якими потрібно дератизація підприємств. Процедура представляє комплексні заходи, що проводяться з метою знищення щурів, мишей, здатних завдати значної шкоди. Якщо затягнути процес проведення дератизації, то високою є ймовірність зараження продукції різними захворюваннями, які переносять ці шкідники.

Дезінфекція транспорту

Дезінфекція транспорту підприємств є обов'язковою регулярною процедурою. Щохвилини в поїздах, автобусах, тролейбусах, маршрутних таксі та іншого виду транспорту знаходяться безліч пасажирів. Відповідно, серед пасажирів, які проїжджають, можуть перебувати ті, хто хворіє на захворювання пов'язані з інфекціями і становить загрозу здоровим людям.

Газація зерносховищ

Щоб уникнути серйозних проблем, багато власників регулярно проводять профілактичні заходи та замовляють послугу. газація складських приміщень, комор, елеваторів. Отже, газація - це процедура, спрямована на знищення комах інсектицидами у вигляді газоподібної хмари аерозолю із застосуванням генераторів гарячого туману.
Подаючи заявку та діючи негайно, ви стаєте на крок ближче до санітарного благополуччя!

Вартість послуг для підприємств

Наименование послуги Ціна
Дезінфекція підприємств
від 1,70 грн/м2
Дератизація підприємств
від 1,70 грн/м2
Дезінсекція підприємств
від 1,70 грн/м2
Газація підприємств
від 0.66 грн/м3

Реквізити

Час роботи: