Реальне Знищення клопів у Дніпрі

Безкоштовна консультація

Введіть телефон, і ми передзвонимо через 5 хвилин та відповімо на запитання:

  або зателефонуйте:

  Наші переваги

  Консультації та робота 24/7

  Консультації, рекомендації, реагування у форматі 24/7

  Європейська гарантія якості

  Ми цінуємо свою репутацію, тому надаємо реальну гарантію

  Безпечно для всіх

  Ми використовуємо Євпропейські препарати, рекомендовані МОЗ України, внесені до Реєстру дезінфікуючих засобів

  Спеціальна пропозиція для наших клієнтів

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від 10 до 25%

  10 до 25%

  До закінчення акції залишилось:

  • 00днів
  • 00годин
  • 00хвилин
  • 00секунд
  Отримати знижку

  Введіть телефон та зафіксуйте знижку на дезінфекцію

   Дізнайтесь подробиці, це вас ні до чого не зобов'язує

   Вартість обробки від клопів у Дніпрі

   Дезинсекція приміщень від клопів Вартість у Дніпрі
   Гуртожиток, 1 кімната
   700 грн
   Гуртожиток, 2 кімнати один вхід
   900 грн
   1 кімнатна квартира
   800 грн
   2 кімнатна квартира
   900 грн
   3 кімнатна квартира
   1000 грн
   4 кімнатна квартира
   1100 грн
   Житловий будинок: до 70 м2
   1000 грн
   Житловий будинок: від 70 до 200 м2
   від 1000 грн

   Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

    або зателефонуйте:

    Використовуємо безпечні європейські препарати Bayer та Syngenta

    Висновки СЕС

    Знайомство з клопами – одна з неприємних подій для власників квартир, заміських будинків, готелів, магазинів та інших місць. Їхня поява не має зв'язку з чистотою в приміщеннях або наявністю домашніх вихованців. Постільні клопи можуть зустрічатися в будь-якому місці і повинні знищуватись відразу при їх виявленні.

    В іншому випадку потрібно багато зусиль для усунення через активне розмноження небезпечних комах. Найкраща дезінфекція від клопів буде проведена професіоналами компанії «ЕДС плюс». При обробці приміщень фахівці застосовують надійні засоби, обробка гарячим туманом від клопів, за допомогою яких можна забути про проблему досить швидко.

    Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

     або зателефонуйте:

     Від чого залежить вартість обробки?

     Вартість обробки розраховується індивідуально і залежить від площі приміщення, кількості кімнат, типу шкідників, віддаленості від міста та інших факторів. Зверніться до нашого спеціаліста, щоб дізнатися точну вартість. Працюємо за договором!

     Ви гарантуєте результат 100%?

     Ми гарантуємо результат у разі дотримання рекомендацій щодо підготовки до обробки та мінімальної експозиції.

     Скільки часу займає обробка?

     Час обробки залежить від заставленості приміщень меблями. В середньому обробка однокімнатної квартири займає 30 хвилин, обробка двокімнатної квартири — 45 хвилин, трикімнатної квартири — 60 хвилин.

     Якими засобами проводиться обробка?

     Обробка виробляється безпечними для людини та тварин препаратами, які дають високий результат, не мають запаху та не залишають видимих слідів на поверхнях. Усі кошти схвалено МОЗ України.

     Як довго після обробки не можна перебувати у приміщенні?

     Після завершення обробки приміщення необхідно залишити закритим протягом 4-х годин, а потім ретельно провітрити.

     Як підготуватись до обробки приміщення?

     Все залежить від виду шкідників, із якими боремося. Основні моменти: До приходу фахівців необхідно відсунути меблі від стін та плінтусів, зняти постільну білизну, упакувати в пакети дитячі іграшки. Посуд, кухонне та гігієнічне приладдя прибрати або обмотати плівкою. Під час процедури обробки у приміщенні не повинні перебувати люди та домашні тварини.

     Причини появи та цькування клопів

     Заселення території клопами може відбуватися з різних причин, у чому сприяє їхнє активне розмноження. Комахи можуть мігрувати вимушено після дезінсекції клопів у сусідів. Якщо вчасно визначити спосіб їхнього проникнення в квартиру або будинок, то можна попередити повторне зараження, у чому допоможе наша служба від клопів. Переконатися у їхній присутності допомагає певна низка ознак:

     клопи постільні

     Клопи ведуть активний спосіб життя у нічний час, п'ють кров у людей та тварин. Якщо в квартирі багатоквартирного будинку завелися комахи цього виду, то через якийсь час вони з'являються у сусідів при активному розмноженні. Основним місцем існування колоній є важкодоступні місця, включаючи плінтуси, радіатори опалення та інші. Гинуть особини за температури нижче +15С⁰.

      

     При укусі клопа на тілі людини з'являються червоні плями розміром до 1 см у дорослої людини і до 5 см у дітей. Поруч може бути до 5 укусів, що нагадують смугу. Причина в тому, що паразит робить кілька укусів, переміщаючись на невелику відстань по тілу. За один раз доросла особина висмоктує кров до 7 мл, що є основною ознакою їхньої появи. Протягом дня укуси дають про себе знати свербінням та розчісуванням.

     Оголосити війну комахам самостійно практично не під силу. Незважаючи на обіцянки виробників високої дії коштів, довірити такі роботи все ж таки необхідно фахівцям, які зможуть поцькнути клопів професійними засобами.

     Адже незнання місць локації, способу життя та виду клопів, а також дія тих чи інших препаратів на колонії можна проводити знищення самому досить довго, дорого за фінансами, часу з нульовим результатом. Найкращим способом дії буде звернення за послугами до спеціалістів. При зверненні до нашої компанії стане чудовим виходом, завдяки ряду показників:

     Вибір методики

     Після звернення до послуг служба дезінфекції від клопів виконає оцінку ситуації та розробляють комплекс заходів щодо знищення;

     Оперативність

     Оперативний прийом замовлень із виїздом на місце обробки. Після того, як фахівцями проведено огляд приміщення, погоджується спосіб знищення, приміщення готується до процедури та проводиться обробка.

     Потужне обладнання

     Застосування обладнання (генератори холодного туману) та високоефективних препаратів європейських виробників;

     Відгуки про боротьба з клопами та іншими комахами у Дніпрі

     Довго ми боролися з тарганами, всіма силами нічого не могли з ними поробити, вони їли кульки з отрутою які ми катали, багато разів труївся сам тим отрутою яким намагався цькувати їх .... Результат був нульовим. Знайшов контакти ЄДС – домовилися, померло Все! І так по всій квартирі! Більше ніхто не бігає на кухні, по стінах, що вижили, не залишилося 🙂

     Михайло Євстратенко

     Звернувся до компанії ЄДС плюс у грудні минулого року. У мене вже були проблеми раніше з комарами у підвалі власного будинку. Не міг нічим їх знищити, але в помічники до них приєдналися мурахи та ще й блохи з'явилися. Культурно висловлюватись не можу від цього сусідства). Довго шукав надійну компанію і зупинився на "ЄДС плюс". Швидко, злагоджено, оперативно було проведено роботу!!! Відмінно – цього мало, тому що мені сподобався професійний підхід, унікальні засоби обробки та максимальна відповідальність до поставленого завдання. Я рекомендую всім звертатися у Кривому Розі, та й за містом до цих хлопців! А вам успіхів та процвітання в такій не простій роботі! І більше вдячних клієнтів! Велике спасибі від усієї родини!

     Володимир Федоров

     Все супер! Хлопці молодці! Моя проблема в тому, що на балконі постійно були бджоли, а ще долали мухи восени та взимку в теплі дні. Гидке дзижчання з пілотуванням по квартирі дратувало жахливо, відкрити балкон неможливо. Ні стрічки не допомагали, ні інші засоби. Але навіть не підозрювала, що можна впоратися з проблемою назавжди, якщо користуватися послугами фахівців. Професійні засоби - супер як і сама робота, все чітко за часом без зволікань. Якщо у Вас проблеми з комахами, гризунами та іншою живністю, набирайте номер телефону лише ЕРС Плюс. Всім рекомендую звертатися до цієї компанії.

     Юлія Ломенко

     Професіонали своєї справи! Фахівці, які знають і найважливіше – розуміють, що роблять і чим займаються. Дякуємо величезним хлопцям за якісну та результативну обробку. Удачі вам!

     Тетяна Нагірна

     Review TextПрацюють швидко та якісно. Претензій жодних немає, лише подяка за професіоналізм. Усім залишилися задоволені.

     Євген

     Мені допомогли позбутися гризунів на дачі, всі сусіди тепер просять контакти, дякую хлопцям за відмінну роботу!

     Вікторія

     Вітаю! Я рекомендую звертатися до цієї компанії всім. Знаю, як складно боротися з гризунами у власному будинку. І вже не вперше користувалася послугами санітарних служб, але компанія "ЕДС Плюс" перевершила мої очікування. Це супер сучасні професійні засоби, це професійна консультація – безкоштовно), це оперативна та злагоджена робота фахівців. Обробка проводилася у вересні. Так ось досі ми живемо в будинку спокійно (без дрібних, але неприємних сусідів) всі задоволені. Спасибі вам! Процвітання та успіхів!

     Галина Яковлєва

      Реквізити

      Час роботи: