Реальне Знищення мух у Дніпрі

Безкоштовна консультація

Введіть телефон, і ми передзвонимо через 5 хвилин та відповімо на запитання:

  або зателефонуйте:

  Наші переваги

  Консультації та робота 24/7

  Консультації, рекомендації, реагування у форматі 24/7

  Європейська гарантія якості

  Ми цінуємо свою репутацію, тому надаємо реальну гарантію

  Безпечно для всіх

  Ми використовуємо Євпропейські препарати, рекомендовані МОЗ України, внесені до Реєстру дезінфікуючих засобів

  Спеціальна пропозиція для наших клієнтів

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від 10 до 25%

  10 до 25%

  До закінчення акції залишилось:

  • 00днів
  • 00годин
  • 00хвилин
  • 00секунд
  Отримати знижку

  Введіть телефон та зафіксуйте знижку на дезінфекцію

   Дізнайтесь подробиці, це вас ні до чого не зобов'язує

   Вартість обробки від мух у Дніпрі

   Дезінсекція приміщень від мух Вартість у Дніпрі
   Гуртожиток, 1 кімната
   700 грн
   Гуртожиток, 2 кімнати один вхід
   900 грн
   1 кімнатна квартира
   800 грн
   2 кімнатна квартира
   900 грн
   3 кімнатна квартира
   1000 грн
   4 кімнатна квартира
   1100 грн
   Житловий будинок: до 70 м2
   1000 грн
   Житловий будинок: від 70 до 200 м2
   від 1000 грн
   Дезинсекция відкритої території від мух Вартість у Дніпрі
   1 сотка
   350 грн
   Понад 10 соток
   від 200 грн/сотка

   Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

    або зателефонуйте:

    Використовуємо безпечні європейські препарати Bayer та Syngenta

    Висновки СЕС

    При перших ознаках тепла і сонця за вікном прокидаються мухи, що завдають багато клопоту своєю нав'язливістю. Ми настільки до них звикли, що сприймаємо присутність поруч із собою цих комах як належне. Навіть використовуючи найпростіші методи боротьби з ними, як мухобійки, аерозолі та інші засоби з магазину, не звертаємо увагу на малий ефект або його повну відсутність.

    Але крім настирливості, комахи становлять небезпеку для людей і тварин, тому що переносять інфекцію з різних джерел. Тому найбільш ефективним засобом їх знищення буде звернення до дезінсекторів компанії «ЕДС Плюс».

    Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

     або зателефонуйте:

     Від чого залежить вартість обробки?

     Вартість обробки розраховується індивідуально і залежить від площі приміщення, кількості кімнат, типу шкідників, віддаленості від міста та інших факторів. Зверніться до нашого спеціаліста, щоб дізнатися точну вартість. Працюємо за договором!

     Ви гарантуєте результат 100%?

     Ми гарантуємо результат у разі дотримання рекомендацій щодо підготовки до обробки та мінімальної експозиції.

     Скільки часу займає обробка?

     Час обробки залежить від заставленості приміщень меблями. В середньому обробка однокімнатної квартири займає 30 хвилин, обробка двокімнатної квартири — 45 хвилин, трикімнатної квартири — 60 хвилин.

     Якими засобами проводиться обробка?

     Обробка виробляється безпечними для людини та тварин препаратами, які дають високий результат, не мають запаху та не залишають видимих слідів на поверхнях. Усі кошти схвалено МОЗ України.

     Як довго після обробки не можна перебувати у приміщенні?

     Після завершення обробки приміщення необхідно залишити закритим протягом 4-х годин, а потім ретельно провітрити.

     Як підготуватись до обробки приміщення?

     Все залежить від виду шкідників, із якими боремося. Основні моменти: До приходу фахівців необхідно відсунути меблі від стін та плінтусів, зняти постільну білизну, упакувати в пакети дитячі іграшки. Посуд, кухонне та гігієнічне приладдя прибрати або обмотати плівкою. Під час процедури обробки у приміщенні не повинні перебувати люди та домашні тварини.

     Небезпека та джерела появи мух

     З першою своєю появою навесні, мухи постійно тероризують людину та тварин до глибокої осені. І в більшості випадків вони вибирають житла ближче до харчових відходів, включаючи сміттєзвалища, сміттєві баки та знаходження виробничих відходів харчових продуктів.

     Перелітають комахи досить великі відстані з постійною міграцією та перенесенням різних інфекцій, у тому числі жовтяниці, тифу, туберкульозного ентериту, сальмонельозу, холери та інших.

     Знищення мух

     Муха є переносником глистів, що набираються у відходах. Тому знищення мух – одне з першочергових завдань на будь-якому підприємстві та в будинку, якщо комах відзначаються великі колонії. Щоб позбавитися їх, можна використовувати самостійні заходи боротьби або звернутися за допомогою до професіоналів.

     Важливо при цьому розуміти, що самостійна боротьба з комахами вимагатиме ретельної підготовки, часу, зусиль, фінансових втрат, нерідко з нульовим результатом. Ідеальним варіантом буде скористатися послугами дезінсекторів компанії «ЕДС Плюс», зберігаючи здоров'я, нерви та гаманець у порядку.

     Профілактичні заходи

     Для запобігання навали небезпечних комах самостійно можна виконати такі дії за рекомендацією фахівців:

     У природі існує багато видів мух, серед яких найбільше докучають у побуті дрозофіли, кімнатна, сирна мухи та саркофагіди, відрізняючись розмірами та зовнішнім виглядом. Незважаючи на нешкідливе існування деяких з них, небезпека присутності полягає в швидкому псуванні продуктів та перенесенні інфекцій.

     Переваги послуги зі знищення мух

     При великій навали комах приходить розуміння того, що самостійна боротьба та вирішення проблеми на довгий час неможливі. І навіть сильнодіючі препарати не справляються з повторними навалами комах. Доводиться обробляти території набагато частіше, а у шкідників тим часом формується стійкий імунітет до різних засобів.

     В результаті допомога професійних дезінфекторів стає неминучою, що значно скорочує витрати на боротьбу з мухами в будинку. Причому паразити зникають у день проведення дезінсекції та не турбують тривалий час, за умови дотримання санітарно-гігієнічних правил та норм.

     Переваги:

     Індивідуальний підхід

     Індивідуальний підхід до кожного клієнта, консультування з усіх питань, у тому числі, вибору засобів та обладнання для знищення мух

     Ціна

     Привабливі ціни на послуги, формування яких здійснюється з урахуванням площі території, що обробляється та інших показників

     Препарати та обладнання

     Використання висококласних, сертифікованих препаратів та обладнання для знищення мух із попередженням їх нової появи. Засоби, що використовуються, не мають запахів, і безпечні для здоров'я людей і тварин. В арсеналі нашої служби є у величезній кількості інсектицидні засоби, велика кількість техніки та обладнання, що знижує витрати замовників:

     Оперативність

     Оперативне виконання замовлення незалежно від площі, оброблюваної території, завдяки багаторічному досвіду та високому професіоналізму працівників

     Гарантія

     Надання гарантії на проведення робіт по боротьбі з мухами

     Фахівці компанії «ЕДС Плюс» попередньо вивчають ситуацію на вашій території та підбирають ефективні методи боротьби у поєднанні з надійними засобами та обладнанням. Обробка проводиться не більше двох годин, для чого необхідно звільнити приміщення людям та тваринам.

     Після завершення робіт слід почекати деякий час, щоб не заходити до приміщень. Потім провітрити, виконати вологе прибирання з протиранням всіх поверхонь. Наші співробітники проконсультують з усіх питань та порадять заходи профілактики для попередження повторної появи. Замовити послуги дезінсекції можна за телефонами або залишити повідомлення на нашій компанії.

     Відгуки про знищення мух та інших комах у Дніпрі

     Довго ми боролися з тарганами, всіма силами нічого не могли з ними поробити, вони їли кульки з отрутою які ми катали, багато разів труївся сам тим отрутою яким намагався цькувати їх .... Результат був нульовим. Знайшов контакти ЄДС – домовилися, померло Все! І так по всій квартирі! Більше ніхто не бігає на кухні, по стінах, що вижили, не залишилося 🙂

     Михайло Євстратенко

     Звернувся до компанії ЄДС плюс у грудні минулого року. У мене вже були проблеми раніше з комарами у підвалі власного будинку. Не міг нічим їх знищити, але в помічники до них приєдналися мурахи та ще й блохи з'явилися. Культурно висловлюватись не можу від цього сусідства). Довго шукав надійну компанію і зупинився на "ЄДС плюс". Швидко, злагоджено, оперативно було проведено роботу!!! Відмінно – цього мало, тому що мені сподобався професійний підхід, унікальні засоби обробки та максимальна відповідальність до поставленого завдання. Я рекомендую всім звертатися у Кривому Розі, та й за містом до цих хлопців! А вам успіхів та процвітання в такій не простій роботі! І більше вдячних клієнтів! Велике спасибі від усієї родини!

     Володимир Федоров

     Все супер! Хлопці молодці! Моя проблема в тому, що на балконі постійно були бджоли, а ще долали мухи восени та взимку в теплі дні. Гидке дзижчання з пілотуванням по квартирі дратувало жахливо, відкрити балкон неможливо. Ні стрічки не допомагали, ні інші засоби. Але навіть не підозрювала, що можна впоратися з проблемою назавжди, якщо користуватися послугами фахівців. Професійні засоби - супер як і сама робота, все чітко за часом без зволікань. Якщо у Вас проблеми з комахами, гризунами та іншою живністю, набирайте номер телефону лише ЕРС Плюс. Всім рекомендую звертатися до цієї компанії.

     Юлія Ломенко

     Професіонали своєї справи! Фахівці, які знають і найважливіше – розуміють, що роблять і чим займаються. Дякуємо величезним хлопцям за якісну та результативну обробку. Удачі вам!

     Тетяна Нагірна

     Review TextПрацюють швидко та якісно. Претензій жодних немає, лише подяка за професіоналізм. Усім залишилися задоволені.

     Євген

     Мені допомогли позбутися гризунів на дачі, всі сусіди тепер просять контакти, дякую хлопцям за відмінну роботу!

     Вікторія

     Вітаю! Я рекомендую звертатися до цієї компанії всім. Знаю, як складно боротися з гризунами у власному будинку. І вже не вперше користувалася послугами санітарних служб, але компанія "ЕДС Плюс" перевершила мої очікування. Це супер сучасні професійні засоби, це професійна консультація – безкоштовно), це оперативна та злагоджена робота фахівців. Обробка проводилася у вересні. Так ось досі ми живемо в будинку спокійно (без дрібних, але неприємних сусідів) всі задоволені. Спасибі вам! Процвітання та успіхів!

     Галина Яковлєва

      Реквізити

      Час роботи: