Реальне Знищення клопів у Кривому Розі

Безкоштовна консультація

Введіть телефон, і ми передзвонимо через 5 хвилин та відповімо на запитання:

  або зателефонуйте:

  Наші переваги

  Консультації та робота 24/7

  Консультації, рекомендації, реагування у форматі 24/7

  Європейська гарантія якості

  Ми цінуємо свою репутацію, тому надаємо реальну гарантію

  Безпечно для всіх

  Ми використовуємо Євпропейські препарати, рекомендовані МОЗ України, внесені до Реєстру дезінфікуючих засобів

  Спеціальна пропозиція для наших клієнтів

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від 10 до 25%

  10 до 25%

  До закінчення акції залишилось:

  • 00днів
  • 00годин
  • 00хвилин
  • 00секунд
  Отримати знижку

  Введіть телефон та зафіксуйте знижку на дезінфекцію

   Дізнайтесь подробиці, це вас ні до чого не зобов'язує

   Вартість обробки від клопів у Кривому Розі

   Дезинсекція приміщень від клопів Вартість у Кривому Розі
   Гуртожиток, 1 кімната
   700 грн
   Гуртожиток, 2 кімнати один вхід
   900 грн
   1 кімнатна квартира
   800 грн
   2 кімнатна квартира
   900 грн
   3 кімнатна квартира
   1000 грн
   4 кімнатна квартира
   1100 грн
   Житловий будинок: до 70 м2
   1000 грн
   Житловий будинок: від 70 до 200 м2
   від 1000 грн

   Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

    або зателефонуйте:

    Використовуємо безпечні європейські препарати Bayer та Syngenta

    Висновки СЕС

    Клопи в будинку або готелі — одне з неприємних явищ, що викликають почуття страху і шоковий стан у кожної людини. Присутність цих сусідів, які харчуються кров'ю людей та тварин, завдає неймовірного дискомфорту.

    Вони розмножуються дуже швидко, а якщо не помітити таке сусідство вчасно, то чисельність паразитів збільшується в рази за кілька тижнів. І першим питанням буде — як поцькувати клопів у квартирі чи будинку?

    Слід зазначити, що навіть найефективніші препарати не завжди можуть впоратися із загонами жахливих комах при самостійному застосуванні. Найбільш раціональним рішенням буде звернення до служби, яка надає послуги для населення щодо знищення клопів.

    Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

     або зателефонуйте:

     Від чого залежить вартість обробки?

     Вартість обробки розраховується індивідуально і залежить від площі приміщення, кількості кімнат, типу шкідників, віддаленості від міста та інших факторів. Зверніться до нашого спеціаліста, щоб дізнатися точну вартість. Працюємо за договором!

     Ви гарантуєте результат 100%?

     Ми гарантуємо результат у разі дотримання рекомендацій щодо підготовки до обробки та мінімальної експозиції.

     Скільки часу займає обробка?

     Час обробки залежить від заставленості приміщень меблями. В середньому обробка однокімнатної квартири займає 30 хвилин, обробка двокімнатної квартири — 45 хвилин, трикімнатної квартири — 60 хвилин.

     Якими засобами проводиться обробка?

     Обробка виробляється безпечними для людини та тварин препаратами, які дають високий результат, не мають запаху та не залишають видимих слідів на поверхнях. Усі кошти схвалено МОЗ України.

     Як довго після обробки не можна перебувати у приміщенні?

     Після завершення обробки приміщення необхідно залишити закритим протягом 4-х годин, а потім ретельно провітрити.

     Як підготуватись до обробки приміщення?

     Все залежить від виду шкідників, із якими боремося. Основні моменти: До приходу фахівців необхідно відсунути меблі від стін та плінтусів, зняти постільну білизну, упакувати в пакети дитячі іграшки. Посуд, кухонне та гігієнічне приладдя прибрати або обмотати плівкою. Під час процедури обробки у приміщенні не повинні перебувати люди та домашні тварини.

     Вигоди від професіоналів зі знищення клопів

     Шкідливі комахи червоно-коричневого забарвлення, що переходить після харчування в пурпурний, насичуються кров'ю людини та теплокровними тваринами. За розмірами дорослі особини в довжину досягають до 5 мм, мають пазурі, за рахунок яких пересуваються по будь-яких поверхнях.

     Вони можуть виживати без їжі кілька місяців, що збільшує їхні шанси існування. Міграція цих «кровопійців» відбувається через одяг, меблі, книги, багаж та інші предмети, за які вони чіпляються, таким чином підбираючи собі укриття.

     клопи постільні

     Тому вони легко можуть бути сусідами людей у готелях, гуртожитках, квартирах, будинках і місцях, що спричиняють комфортне їх заселення з низькими гігієнічними стандартами. До основних місць проживання відносяться спальні місця, м'які меблі.

     Їхня присутність відзначається за характерними на тілі укусами у вигляді доріжки. Якщо Ви виявили у себе 3-5 укусів у вигляді доріжки, негайно реагуйте та вживайте заходів. Клопи розмножуються дуже швидко.

     При величезній різноманітності сучасних хімічних засобів важливо знати, які фактори допомагають позбутися шкідливих паразитів:

     5/5

     Для повного позбавлення від клопів у будинку, готелі, квартирі та в будь-якому об'єкті слід спочатку визначити місце скупчення та гнізда цих паразитів. Навіть при виживанні однієї самки, або кількох яєць очікується відновлення популяції через певний проміжок часу. Тому найефективнішим рішенням буде поцькувати клопів у професіоналів.

     Замовляючи дезінфекцію у службі від клопів «ЕДС Плюс», клієнти отримують професійну допомогу. Позбавлення паразитів відбувається за 40 хвилин. І в більш 95% випадків успіх гарантований проведення безпечної, оперативної дезінфекції вашого житла. Цькування клопів ефективне вже з першого разу. До переваг співпраці з нашою компанією належить кілька важливих показників:

     Вибір методики

     Вибір методики знищення клопів здійснюється з урахуванням чисельності колоній, площі приміщень та доступності обробки. У роботі використовуються засоби дезінфекції за останніми розробками виробників, що мають високий ефект дії та безпеку. Фахівці застосовують ефективні препарати та засоби знищення паразитів.

     Оперативність

     Оперативний прийом замовлень із виїздом на місце обробки. Після того, як фахівцями проведено огляд приміщення, погоджується спосіб знищення, приміщення готується та проводиться процедура

     Потужне обладнання

     У роботі застосовується передове обладнання, включаючи компактні, ефективні з високою потужністю розпилювачі та генератори нового покоління

     5/5

     Слід зазначити, що у запущених випадках може додатково проводиться повторна дезінсекція, спрямована на усунення шкідників, що визріли з яєць. Якщо виникла потреба у вторинній обробці, то від нашої компанії надається знижка – 25% після першої дезінсекції протягом 30 днів. Ми готові надати допомогу у найскладніших випадках, у тому числі коли проблемі більше року.

     Для ліквідації комах застосовують такі препарати, як Сольфак Дуо SC 75, К-Отрин SC 50 з держ. реєстрацією в Україні. Засоби, що використовуються в роботі, мають високу ефективність, безпеку для здоров'я людини і тварин, не мають запаху і гіпоалергенні.

     Ми пропонуємо своїм клієнтам лише найкращі рішення для знищення клопів на різних об'єктах. Вас приємно порадує поєднання привабливої вартості послуги зі знищення клопів та оперативність проведення роботи з гарантією якості. 

     Пам'ятайте, що, відкладаючи проблеми, ви даєте шанси комахам на збільшення популяції! Тож телефонуйте нам негайно та отримайте вже сьогодні допомогу від професіоналів у Кривому Розі!

     Відгуки про знищення клопів та інших комах у Кривому Розі

     Довго ми боролися з тарганами, всіма силами нічого не могли з ними поробити, вони їли кульки з отрутою які ми катали, багато разів труївся сам тим отрутою яким намагався цькувати їх .... Результат був нульовим. Знайшов контакти ЄДС – домовилися, померло Все! І так по всій квартирі! Більше ніхто не бігає на кухні, по стінах, що вижили, не залишилося 🙂

     Михайло Євстратенко

     Звернувся до компанії ЄДС плюс у грудні минулого року. У мене вже були проблеми раніше з комарами у підвалі власного будинку. Не міг нічим їх знищити, але в помічники до них приєдналися мурахи та ще й блохи з'явилися. Культурно висловлюватись не можу від цього сусідства). Довго шукав надійну компанію і зупинився на "ЄДС плюс". Швидко, злагоджено, оперативно було проведено роботу!!! Відмінно – цього мало, тому що мені сподобався професійний підхід, унікальні засоби обробки та максимальна відповідальність до поставленого завдання. Я рекомендую всім звертатися у Кривому Розі, та й за містом до цих хлопців! А вам успіхів та процвітання в такій не простій роботі! І більше вдячних клієнтів! Велике спасибі від усієї родини!

     Володимир Федоров

     Все супер! Хлопці молодці! Моя проблема в тому, що на балконі постійно були бджоли, а ще долали мухи восени та взимку в теплі дні. Гидке дзижчання з пілотуванням по квартирі дратувало жахливо, відкрити балкон неможливо. Ні стрічки не допомагали, ні інші засоби. Але навіть не підозрювала, що можна впоратися з проблемою назавжди, якщо користуватися послугами фахівців. Професійні засоби - супер як і сама робота, все чітко за часом без зволікань. Якщо у Вас проблеми з комахами, гризунами та іншою живністю, набирайте номер телефону лише ЕРС Плюс. Всім рекомендую звертатися до цієї компанії.

     Юлія Ломенко

     Професіонали своєї справи! Фахівці, які знають і найважливіше – розуміють, що роблять і чим займаються. Дякуємо величезним хлопцям за якісну та результативну обробку. Удачі вам!

     Тетяна Нагірна

     Review TextПрацюють швидко та якісно. Претензій жодних немає, лише подяка за професіоналізм. Усім залишилися задоволені.

     Євген

     Мені допомогли позбутися гризунів на дачі, всі сусіди тепер просять контакти, дякую хлопцям за відмінну роботу!

     Вікторія

     Вітаю! Я рекомендую звертатися до цієї компанії всім. Знаю, як складно боротися з гризунами у власному будинку. І вже не вперше користувалася послугами санітарних служб, але компанія "ЕДС Плюс" перевершила мої очікування. Це супер сучасні професійні засоби, це професійна консультація – безкоштовно), це оперативна та злагоджена робота фахівців. Обробка проводилася у вересні. Так ось досі ми живемо в будинку спокійно (без дрібних, але неприємних сусідів) всі задоволені. Спасибі вам! Процвітання та успіхів!

     Галина Яковлєва

      Реквізити

      Час роботи: