Дезінфекція підприємств

Дезінфекція транспорту підприємств є сьогодні обов'язковою регулярною процедурою, яку мають виконувати власники всіх державних та комерційних транспортних компаній. Щохвилини в поїздах, автобусах, тролейбусах, маршрутних таксі та іншого виду транспорту знаходяться безліч пасажирів.

Відповідно, серед пасажирів, які проїжджають, можуть перебувати ті, хто хворіє на захворювання пов'язані з інфекціями і становить загрозу здоровим людям. Небезпеки зазнають також водії, механіки та співробітники транспортних компаній. Тому належного санітарного стану необхідно дотримуватися у всіх транспортних засобах.

Компанія «ЕДС ПЛЮС» готова надати послугу — дезінфекція транспорту організацій у Кривому Розі за досить демократичними цінами, пропонуючи при цьому повний сервісний комплекс для підтримки безпечних умов для людей.

Види транспорту, що підлягають дезінфекції

Всі види транспортних засобів - це об'єкти підвищеної небезпеки, тому що при перевезенні людей, різного вантажу всередину проникає безліч шкідливих мікроорганізмів.

І наприклад, при перевезенні продуктів останні будуть уражені цвіллю або поглинати кузовний запах автомобіля. До основних видів транспортних засобів, що підлягають обробці, належать:

При зверненні до компанії транспортні засоби будуть оброблені в будь-якому зручному для Вас місці. Наші фахівці виїжджають оперативно на місце знаходження автомобіля, та проведуть заходи щодо регламенту санітарно-гігієнічних норм та правил. Для автомобілів, які потребують санітарного паспорта безпеки, ми надамо всі необхідні документи.
5/5

Санітарне оброблення транспорту підприємств - гарантія якості від «ОДС ПЛЮС»
Співробітники нашої компанії під час обробки використовують ефективні способи дезинфекції, що підбираються під певні завдання транспорту за призначенням Ми використовуємо різноманітні методи обробки, включаючи гарячий/холодний туман, газацію, при якій діюча речовина перетворюється на газоподібні форми.

Це сприяє швидкому проникненню засобів у кузовну обшивку, оббивку сидінь та у щілини. Способи обробки також підбираються з урахуванням обсягу роботи, видів зараження.

Застосовуються у роботі дез. засоби мають підвищену безпеку для здоров'я людини і гіпоалергенні.

Ми знаємо все про те, як оперативно, професійно та з високою якістю виконання виконати дезінфекцію транспорту, що підлягає обов'язковій процедурі.

Замовити послуги з дезінфекції транспорту підприємств у нашій компанії можна у будь-який зручний час. Ви можете проконсультуватися з усіх питань та отримати швидке вирішення проблеми.

Реквізити

Час роботи: