Реальне Знищення тарганів у Львові

Безкоштовна консультація

Введіть телефон, і ми передзвонимо через 5 хвилин та відповімо на запитання:

  або зателефонуйте:

  Наші переваги

  Консультації та робота 24/7

  Консультації, рекомендації, реагування у форматі 24/7

  Європейська гарантія якості

  Ми цінуємо свою репутацію, тому надаємо реальну гарантію

  Безпечно для всіх

  Ми використовуємо Євпропейські препарати, рекомендовані МОЗ України, внесені до Реєстру дезінфікуючих засобів

  Спеціальна пропозиція для наших клієнтів

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від 10 до 25%

  10 до 25%

  До закінчення акції залишилось:

  • 00днів
  • 00годин
  • 00хвилин
  • 00секунд
  Отримати знижку

  Введіть телефон та зафіксуйте знижку на дезінфекцію

   Дізнайтесь подробиці, це вас ні до чого не зобов'язує

   Вартість обробки від тарганів у Львові

   Дезинсекція приміщень від тарганів Вартість у Львові
   Гуртожиток, 1 кімната
   800 грн
   Гуртожиток, 2 кімнати один вхід
   1000 грн
   1 кімнатна квартира
   900 грн
   2 кімнатна квартира
   1000 грн
   3 кімнатна квартира
   1100 грн
   4 кімнатна квартира
   1200 грн
   Житловий будинок: до 70 м2
   1100 грн
   Житловий будинок: від 70 до 200 м2
   від 1100 грн

   Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

    або зателефонуйте:

    Використовуємо безпечні європейські препарати Bayer та Syngenta

    Висновки СЕС

    Знищення тарганів може бути складним і має проводитись професійною службою дезінсекції. Прусаків важко вивести, їх укриття часто важко дістати інсектицидами, а через ефективність процесу розмноження і великої кількості яєць, що продукуються, тарганів складно труїти, тому необхідна комплексна програма ліквідації.

    Першим кроком є моніторинг рівня зараження. Огляди слід проводити вночі, коли найбільше таргани активні, за допомогою ліхтарика з червоним світлофільтром, на який пруссаки не реагують. Високий рівень гігієни важливий для боротьби з тарганами і включає відмову від доступу до їжі та води. Це підвищить активність комах та спрямований рух, збільшуючи ймовірність того, що особи зіштовхнуться з інсектицидами.

    Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

     або зателефонуйте:

     Від чого залежить вартість обробки?

     Вартість обробки розраховується індивідуально і залежить від площі приміщення, кількості кімнат, типу шкідників, віддаленості від міста та інших факторів. Зверніться до нашого спеціаліста, щоб дізнатися точну вартість. Працюємо за договором!

     Ви гарантуєте результат 100%?

     Ми гарантуємо результат у разі дотримання рекомендацій щодо підготовки до обробки та мінімальної експозиції.

     Скільки часу займає обробка?

     Час обробки залежить від заставленості приміщень меблями. В середньому обробка однокімнатної квартири займає 30 хвилин, обробка двокімнатної квартири — 45 хвилин, трикімнатної квартири — 60 хвилин.

     Якими засобами проводиться обробка?

     Обробка виробляється безпечними для людини та тварин препаратами, які дають високий результат, не мають запаху та не залишають видимих слідів на поверхнях. Усі кошти схвалено МОЗ України.

     Як довго після обробки не можна перебувати у приміщенні?

     Після завершення обробки приміщення необхідно залишити закритим протягом 4-х годин, а потім ретельно провітрити.

     Як підготуватись до обробки приміщення?

     Все залежить від виду шкідників, із якими боремося. Основні моменти: До приходу фахівців необхідно відсунути меблі від стін та плінтусів, зняти постільну білизну, упакувати в пакети дитячі іграшки. Посуд, кухонне та гігієнічне приладдя прибрати або обмотати плівкою. Під час процедури обробки у приміщенні не повинні перебувати люди та домашні тварини.

     Як обробити від тарганів квартиру чи будинок

     Ефективне виведення залежатиме від вибору та ретельного застосування відповідного інсектициду. Багато комах та подушки для яєць добре заховані, тому інсектицид необхідно розміщувати в цих сховищах і навколо них і підтримувати протягом усього періоду розвитку конкретного виду.

     Для боротьби з тарганами інсектицид повинен, якщо це взагалі можливо, зберігатися доти, доки всі яйця не вилупляться, стійка імміграція може вимагати звичайних обробок. Необхідні регулярні обробки з інтервалом на тиждень, доки зараження не буде взято під контроль.

     Правильне нанесення коштів від тарганів

     Потім обробки з більш короткими інтервалами повинні підтримувати популяцію комах на прийнятному рівні. Спочатку буде значна загибель дорослих особин і німф, у результаті іноді з'являтимуться лише молоді німфи.

     При використанні липких пасток підходящі місця розміщення повинні бути під обладнанням, на горищах, за прилавками, усередині повітроводів та електричних коробів. Відомо, що коли таргани потрапляють у пастку, вони виділяють феромони агрегації, які роблять пастку привабливішою.

     Небезпека появи у будинку

     Таргани є потенційними переносниками таких захворювань, як дизентерія, гастроентерит, черевний тиф та поліомієліт. Мікроби можуть поширюватися від тіла таргана або від посліду, який вони залишають після себе. Прусаки харчуються майже всім, включаючи фекалії. Зараження відбувається при контакті тарганів із харчовими продуктами. Ці комахи також є джерелом алергенів, які можуть призвести до алергічних захворювань, таких як дерматит, риніт, бронхіт та астма. 

     Їх дієта всеядна і включає ферментуючі речовини, шкіру, пергамент, фекалії, волосся і їжу для споживання людиною. Харчові продукти можуть забруднюватися при механічному перенесенні збудників хвороби з тіла комахи або при передачі з фекаліями. Прусаки забруднюють довкілля екскрементами, екскрементами та відригнутою їжею. Вони можуть зіпсувати матеріали своїм характерним неприємним запахом.

     Таракан має три стадії життя, типові для комах з неповним перетворенням: яйце, німфа та доросла особина. Весь життєвий цикл завершується за 100 днів. Однак такі фактори, як температура, стан живлення та відмінності штамів, можуть впливати на час, необхідний для завершення життєвого циклу.

     Професійна служба виведення тарганів EDS PLUS

     Наша компанія пропонує ефективну дезінсекцію, яка поєднує в собі новітні методи та методи травлення комах, включаючи використання генераторів холодного туману, та надзвичайно ефективних професійних гелів-замінників їжі. Це робить процедуру надзвичайно ефективною. Всі наші технічні спеціалісти навчаються цим методам і мають відповідні сертифікати, тому ви можете бути впевнені, що у вас є відповідні люди для роботи.

     Переваги:

     Методи

     Застосування сучасних методів та високоефективних сертифікованих засобів щодо знищення тарганів, не небезпечних здоров'ю людини та тварин. Обробка виконується за договором із наданням гарантії

     Ціна

     Прозорі ціни, що формуються з урахуванням площі приміщення та обсягу робіт. У середньому ціна на обробку приміщень становить 600 грн.

     Оперативність

     Оперативне проведення робіт, завдяки великому досвіду та професіоналізму співробітників нашої компанії. У процесі застосовуються також авторські алгоритми зі шкідниками на об'єктах різної площі та призначення

     Отзывы об уничтожении тараканов и других насекомых во Львове

     Довго ми боролися з тарганами, всіма силами нічого не могли з ними поробити, вони їли кульки з отрутою які ми катали, багато разів труївся сам тим отрутою яким намагався цькувати їх .... Результат був нульовим. Знайшов контакти ЄДС – домовилися, померло Все! І так по всій квартирі! Більше ніхто не бігає на кухні, по стінах, що вижили, не залишилося 🙂

     Михайло Євстратенко

     Звернувся до компанії ЄДС плюс у грудні минулого року. У мене вже були проблеми раніше з комарами у підвалі власного будинку. Не міг нічим їх знищити, але в помічники до них приєдналися мурахи та ще й блохи з'явилися. Культурно висловлюватись не можу від цього сусідства). Довго шукав надійну компанію і зупинився на "ЄДС плюс". Швидко, злагоджено, оперативно було проведено роботу!!! Відмінно – цього мало, тому що мені сподобався професійний підхід, унікальні засоби обробки та максимальна відповідальність до поставленого завдання. Я рекомендую всім звертатися у Кривому Розі, та й за містом до цих хлопців! А вам успіхів та процвітання в такій не простій роботі! І більше вдячних клієнтів! Велике спасибі від усієї родини!

     Володимир Федоров

     Все супер! Хлопці молодці! Моя проблема в тому, що на балконі постійно були бджоли, а ще долали мухи восени та взимку в теплі дні. Гидке дзижчання з пілотуванням по квартирі дратувало жахливо, відкрити балкон неможливо. Ні стрічки не допомагали, ні інші засоби. Але навіть не підозрювала, що можна впоратися з проблемою назавжди, якщо користуватися послугами фахівців. Професійні засоби - супер як і сама робота, все чітко за часом без зволікань. Якщо у Вас проблеми з комахами, гризунами та іншою живністю, набирайте номер телефону лише ЕРС Плюс. Всім рекомендую звертатися до цієї компанії.

     Юлія Ломенко

     Професіонали своєї справи! Фахівці, які знають і найважливіше – розуміють, що роблять і чим займаються. Дякуємо величезним хлопцям за якісну та результативну обробку. Удачі вам!

     Тетяна Нагірна

     Review TextПрацюють швидко та якісно. Претензій жодних немає, лише подяка за професіоналізм. Усім залишилися задоволені.

     Євген

     Мені допомогли позбутися гризунів на дачі, всі сусіди тепер просять контакти, дякую хлопцям за відмінну роботу!

     Вікторія

     Вітаю! Я рекомендую звертатися до цієї компанії всім. Знаю, як складно боротися з гризунами у власному будинку. І вже не вперше користувалася послугами санітарних служб, але компанія "ЕДС Плюс" перевершила мої очікування. Це супер сучасні професійні засоби, це професійна консультація – безкоштовно), це оперативна та злагоджена робота фахівців. Обробка проводилася у вересні. Так ось досі ми живемо в будинку спокійно (без дрібних, але неприємних сусідів) всі задоволені. Спасибі вам! Процвітання та успіхів!

     Галина Яковлєва

      Реквізити

      Час роботи: