Реальне Знищення тарганів в Івано-Франківську

Безкоштовна консультація

Введіть телефон, і ми передзвонимо через 5 хвилин та відповімо на запитання:

  або зателефонуйте:

  Наші переваги

  Консультації та робота 24/7

  Консультації, рекомендації, реагування у форматі 24/7

  Європейська гарантія якості

  Ми цінуємо свою репутацію, тому надаємо реальну гарантію

  Безпечно для всіх

  Ми використовуємо Євпропейські препарати, рекомендовані МОЗ України, внесені до Реєстру дезінфікуючих засобів

  Спеціальна пропозиція для наших клієнтів

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від 10 до 25%

  10 до 25%

  До закінчення акції залишилось:

  • 00днів
  • 00годин
  • 00хвилин
  • 00секунд
  Отримати знижку

  Введіть телефон та зафіксуйте знижку на дезінфекцію

   Дізнайтесь подробиці, це вас ні до чого не зобов'язує

   Вартість обробки від тарганів в Івано-Франківську

   Дезинсекція приміщень від тарганів Вартість в Івано-Франківську
   Гуртожиток, 1 кімната
   800 грн
   Гуртожиток, 2 кімнати один вхід
   1000 грн
   1 кімнатна квартира
   900 грн
   2 кімнатна квартира
   1000 грн
   3 кімнатна квартира
   1100 грн
   4 кімнатна квартира
   1200 грн
   Житловий будинок: до 70 м2
   1100 грн
   Житловий будинок: від 70 до 200 м2
   від 1100 грн

   Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

    або зателефонуйте:

    Використовуємо безпечні європейські препарати Bayer та Syngenta

    Висновки СЕС

    Служба від тарганів EDS PLUS вже багато років успішно виводить шкідливих комах, які отруюють повсякденне життя в Івано-Франківську.

    Дезінсекція – це процес знищення тарганів, із застосуванням спеціальних розчинних інсектицидів. Боротьба з тарганами – одне з основних завдань нашої компанії. Ми надаємо професійні послуги найвищої якості для мешканців нашого міста та завжди готові до реагування за Вашими вимогами.

    Причина боротьби зі шкідниками очевидна як санітарна, і економічна. Ніхто не хоче мати непроханих гостей у вигляді шкідливих комах. Наша компанія проводить дезінсекцію фізичними, механічними, хімічними або біологічними засобами. Насамперед, ми адаптуємо метод боротьби до індивідуальних потреб та навколишнього середовища. Проводимо дезінсекцію перевіреними та сертифікованими засобами, схваленими МОЗ України.

    Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

     або зателефонуйте:

     Від чого залежить вартість обробки?

     Вартість обробки розраховується індивідуально і залежить від площі приміщення, кількості кімнат, типу шкідників, віддаленості від міста та інших факторів. Зверніться до нашого спеціаліста, щоб дізнатися точну вартість. Працюємо за договором!

     Ви гарантуєте результат 100%?

     Ми гарантуємо результат у разі дотримання рекомендацій щодо підготовки до обробки та мінімальної експозиції.

     Скільки часу займає обробка?

     Час обробки залежить від заставленості приміщень меблями. В середньому обробка однокімнатної квартири займає 30 хвилин, обробка двокімнатної квартири — 45 хвилин, трикімнатної квартири — 60 хвилин.

     Якими засобами проводиться обробка?

     Обробка виробляється безпечними для людини та тварин препаратами, які дають високий результат, не мають запаху та не залишають видимих слідів на поверхнях. Усі кошти схвалено МОЗ України.

     Як довго після обробки не можна перебувати у приміщенні?

     Після завершення обробки приміщення необхідно залишити закритим протягом 4-х годин, а потім ретельно провітрити.

     Як підготуватись до обробки приміщення?

     Все залежить від виду шкідників, із якими боремося. Основні моменти: До приходу фахівців необхідно відсунути меблі від стін та плінтусів, зняти постільну білизну, упакувати в пакети дитячі іграшки. Посуд, кухонне та гігієнічне приладдя прибрати або обмотати плівкою. Під час процедури обробки у приміщенні не повинні перебувати люди та домашні тварини.

     Методи обробки від тарганів

     Спрей-дезінсекція – це метод, що передбачає використання рідких засобів з використанням різних типів обприскувачів, наприклад, бензинових, ручних або ранцевих. Це один з методів дезінфекції, що найчастіше використовуються, для якого ми використовуємо розчини інсектицидів. Насправді його можна використовувати для всіх видів комах.

     Напилення зазвичай застосовується переважно у квартирах та інших закритих приміщеннях, площа яких не надто велика. Квартири, приміщення, офіси – це ті місця, де найкраще працює метод розпилення.

     Ми компанія, яка індивідуально підбирає вид дезінсекції для кожної ситуації. Ми виконуємо їх з належною ретельністю, що гарантує ефективність нашої діяльності.

      

     Обробка туманом – дуже ефективний метод, щоб вивести тарганів, особливо у високих приміщеннях, просторих приміщеннях та на відкритому повітрі. Туман, що розпорошується в повітрі, ефективний, тому що він дійсно досягає всіх укриттів, затишних куточків і закутків. Ми є офіційними дилерами компанії Longray, що гарантує використання високоефективного обладнання.

     Ми використовуємо лише особисто перевірені інсектицидні засоби, які одночасно ефективні та безпечні.

     Професійна служба зі знищення тарганів

     Наші співробітники вже багато років займаються ефективним видаленням різноманітних шкідників та комах. Надаємо послуги з дезінсекції та дератизації у Кракові та його околицях. Ми допомагаємо позбутися найпопулярніших комах таких як: таргани, таргани, клопи, лусниці, метелики, блохи, воші, мурахи, комарі, кліщі, мухи та багато інших.

     Травля тарганів службою EDS PLUS – один із найефективніших способів позбавитися небажаних прусаків у Вашій квартирі. Телефонуйте та записуйтесь на лікування прямо зараз!

     Ви не бажаєте терпіти сусідство з небезпечними комахами? Тоді набирайте номер нашої компанії сьогодні, і буквально за кілька годин Ви зможете позбавитися тарганів на тривалий час! Послуги, що надаються населенню по цькуванню тарганів, мають ряд переваг.

     Переваги:

     Методи

     Застосування сучасних методів та високоефективних сертифікованих засобів щодо знищення тарганів, не небезпечних здоров'ю людини та тварин. Обробка виконується за договором із наданням гарантії

     Ціна

     Прозорі ціни, що формуються з урахуванням площі приміщення та обсягу робіт. У середньому ціна на обробку приміщень становить 600 грн.

     Оперативність

     Оперативне проведення робіт, завдяки великому досвіду та професіоналізму співробітників нашої компанії. У процесі застосовуються також авторські алгоритми зі шкідниками на об'єктах різної площі та призначення

     Відгуки про знищення тарганів та інших комах в Івано-Франківську

     Довго ми боролися з тарганами, всіма силами нічого не могли з ними поробити, вони їли кульки з отрутою які ми катали, багато разів труївся сам тим отрутою яким намагався цькувати їх .... Результат був нульовим. Знайшов контакти ЄДС – домовилися, померло Все! І так по всій квартирі! Більше ніхто не бігає на кухні, по стінах, що вижили, не залишилося 🙂

     Михайло Євстратенко

     Звернувся до компанії ЄДС плюс у грудні минулого року. У мене вже були проблеми раніше з комарами у підвалі власного будинку. Не міг нічим їх знищити, але в помічники до них приєдналися мурахи та ще й блохи з'явилися. Культурно висловлюватись не можу від цього сусідства). Довго шукав надійну компанію і зупинився на "ЄДС плюс". Швидко, злагоджено, оперативно було проведено роботу!!! Відмінно – цього мало, тому що мені сподобався професійний підхід, унікальні засоби обробки та максимальна відповідальність до поставленого завдання. Я рекомендую всім звертатися у Кривому Розі, та й за містом до цих хлопців! А вам успіхів та процвітання в такій не простій роботі! І більше вдячних клієнтів! Велике спасибі від усієї родини!

     Володимир Федоров

     Все супер! Хлопці молодці! Моя проблема в тому, що на балконі постійно були бджоли, а ще долали мухи восени та взимку в теплі дні. Гидке дзижчання з пілотуванням по квартирі дратувало жахливо, відкрити балкон неможливо. Ні стрічки не допомагали, ні інші засоби. Але навіть не підозрювала, що можна впоратися з проблемою назавжди, якщо користуватися послугами фахівців. Професійні засоби - супер як і сама робота, все чітко за часом без зволікань. Якщо у Вас проблеми з комахами, гризунами та іншою живністю, набирайте номер телефону лише ЕРС Плюс. Всім рекомендую звертатися до цієї компанії.

     Юлія Ломенко

     Професіонали своєї справи! Фахівці, які знають і найважливіше – розуміють, що роблять і чим займаються. Дякуємо величезним хлопцям за якісну та результативну обробку. Удачі вам!

     Тетяна Нагірна

     Review TextПрацюють швидко та якісно. Претензій жодних немає, лише подяка за професіоналізм. Усім залишилися задоволені.

     Євген

     Мені допомогли позбутися гризунів на дачі, всі сусіди тепер просять контакти, дякую хлопцям за відмінну роботу!

     Вікторія

     Вітаю! Я рекомендую звертатися до цієї компанії всім. Знаю, як складно боротися з гризунами у власному будинку. І вже не вперше користувалася послугами санітарних служб, але компанія "ЕДС Плюс" перевершила мої очікування. Це супер сучасні професійні засоби, це професійна консультація – безкоштовно), це оперативна та злагоджена робота фахівців. Обробка проводилася у вересні. Так ось досі ми живемо в будинку спокійно (без дрібних, але неприємних сусідів) всі задоволені. Спасибі вам! Процвітання та успіхів!

     Галина Яковлєва

      Реквізити

      Час роботи: