EDS
PLUS

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД - Запорука успіху!

EDS PLUS - експерт у галузі знищення шкідників

Про компанію

Наша історія

Компанія ЄДС ПЛЮС була заснована у 2011 році. Одним з основних видів діяльності компанії на сьогодні є надання послуг з боротьби зі шкідниками/Pest Control, які ми надаємо підприємствам, організаціям, а також населенню міста Кривого Рогу та Дніпропетровської області. Компанія наголошує на якісному наданні послуг за допомогою високотехнологічного обладнання та сучасної, сертифікованої хімії Європейського виробництва.
За час ефективної діяльності ЄДС ПЛЮС зарекомендувала себе як надійний та ефективний оператор з надання послуг знищення та контролю шкідників (дезінсекція, дезінфекція, дератизація, газація).
EDS PLUS™ санітарна служба №1 Кривий Ріг
ЄДС ПЛЮС є офіційним представником компанії Shenzhen Longray Technology Co.,Ltd в Україні, яка займається виробництвом високотехнологічного обладнання для вирішення питань пов'язаних з дотриманням санітарного законодавства та належним змістом суб'єктів господарювання (об'єктів різних форм власності та призначення), обладнання для дезінсекції, дезінфекції, дезо , газації. Генератори гарячого (термомеханічні генератори) та холодного (ультра-малого об'єму) туманів.

Наша місія

Створення оптимальних, комфортних умов життя, ведення бізнесу наших замовників. Smart Pest Control - вибірковий ефект, мінімум ризику для не цільових об'єктів.

Переваги

Ми використовуємо передові методи та технології у своїй роботі!

Мы заботимся о Вас!

Застосовуємо тільки сертифіковані препарати, що пройшли реєстрацію та допущені МОЗ України від Європейських виробників. Мінімум ризику для нецільових об'єктів. З нами безпечно та ефективно!

EDS PLUS
Травля тарганів Кривий Ріг

Новейшие технологии

Компанія EDS PLUS володіє технологіями дезінсекції, боротьби з комахами - "БЕЗ ПАХУ". Використовуємо високотехнологічне обладнання, схвалене ВООЗ. Smart Pest Control.

EDS PLUS

Точно во время

Ми цінуємо власний час і час замовника, саме тому всі замовлення виконуються в чітко обумовлений час. Головне вчасно звертатися і не відтягувати вирішення проблеми боротьби з комахами, гризунами.

EDS PLUS

Комфорт

Ми несемо КОМФОРТ у кожний будинок на об'єкт. Адже життя без шкідників комфорту, чи не так? Ви дотримуєтеся наших рекомендацій, ми гарантуємо Вам комфортне життя та ведення бізнесу без шкідників.

EDS PLUS

Цікаві факти про нас

100 грн
така ціна консультації
pest аудиту
1 років
у сфері надання послуг
по боротьбі зі шкідниками
0 /7

ми працюємо для Вас
цілодобово

0
позитивних
відгуків

Наші партнери

Разом із нашими партнерами, ми робимо світ навколо нас комфортнішим. Унікальне високотехнологічне обладнання. Препарати європейської якості. Безцінний досвід піст контролю. Ось складові успішного контролю шкідників!

Дистриб'ютор

Shengen LONGRAY TECHNOLOGY CO., LTD.

Дистриб'ютор BAYER

Відділ санітарно-гігієнічних препаратів

Член

ДС "Пест контроль України"

Дистриб'ютор Syngenta

Напрями "Захист від гризунів, тарганів та інших"
  *Увага! При заповненні поля з номером телефону будьте уважні.
  Адже вказавши помилкові дані, ми не зможе з вами зв'язатися.

  Заповніть форму та отримайте гарантовану знижку на послугу

  3%

  +38 097 595 41 31 info@edsplus.com.ua

  Реквізити

  Час роботи:

  © Copyright 2022 Edsplus