Дезинсекція від комарів

дезінсекція
Знищення комарів, обробка від комарів, кліщів, мух, жуків

Дратівливі, хворобливі укуси, неприємний писк від настирливих, дрібних комах, що літають, особливо докучають любителям природи, дачникам у літню пору. І навіть у квартирах їхня присутність виводить кожного з себе, якщо відсутні захисні засоби і немає порятунку. Але цей вид комах не лише затьмарює життя людей, а виступає джерелом алергічних та багатьох інфекційних небезпечних захворювань. Тому важливо боротися з комарами як побутовими засобами, і довіряти роботу професіоналам. Замовити в Кривому Розі послуги вигідно та розумно в компанії «ЕДС ПЛЮС» https://edsplus.com.ua/unichtozhenie-komarov/, фахівцями якої буде проведено дезінсекція від комарів із застосуванням сертифікованих засобів та ефективного обладнання.

Різновиди та особливості розвитку комарів

Комаха загону двокрилих кровосисних комар живе на землі більше 150 років, що дозволяє знати про нього все. Так, на території нашої країни мешкає один із головних видів комарів — пискун, який зустрічається повсюдно. Дорослі особини за розмірами у довжину досягають 8 мм, а кров споживають лише самки, щоб успішно виводити потомство. Самці цього виду харчуються соком рослин. І головна небезпека від пискунів або комара звичайного полягає у здатності переносити складні захворювання, у тому числі інфекцію екземи, вірус менінгіту. Тривалість життя пискунів може становити 1,5 - 4 місяці. Самки на відміну самців мають більш тривалий термін свого існування. Вони відкладають яйця переважно на поверхні водойми в межах 20-30 шт. Період розвитку кладки залежить від температурного режиму і може становити від 2-х до 80-ти днів.

Комари з довгими ногами під назвою дергун відносяться до представників хірономіду. Вони збираються великими зграями біля джерела світла чи вологи. Свою назву дергуни отримали за рахунок довгих ніжок, що смикаються. Самці цього виду харчуються соком рослин, тому не становлять небезпеки для людей та тварин. Тривалість життя комах залежить від багатьох факторів. І слід зазначити, що розвиток личинок, що вилупилися, проходить по стадіях в основному на дні водойм. Самками відкладають яйця у стоячій воді. Пересування комарів здійснюється за допомогою спинних м'язів, що скорочуються.

КОМАР ДОВГОНІЖКА

Довгоніжка - різновид комарів, що мешкають у місцях підвищеної вологості, у тому числі біля водойм, на ставках, болотах та інших водних джерел. Дорослі особини мають довге тонке тіло довжиною до 8-ми см, витягнуту голову, що нагадує рильце з довгими вусами, і два фасеткові очі. Їх легко переплутати з малярійним комаром за рахунок довгих зі шпорами ніг та великого розміру тіла. Але вони не є небезпечними для людей і тварин, тому що не харчуються кров'ю і не кусаються. Харчування цих комах складається з рослинного соку і нектару, але вони здатні завдавати шкоди сільськогосподарським угіддям через ненажерливість. Особливо загрозу несуть ненажерливі личинки, споживаючи молоді рослини, водорості.

МАЛЯРІЙНИЙ КОМАР

До небезпечних паразитів комах належить анафелес - малярійний комар, будучи переносником збудника захворювання малярії. Його відносять до головних тропічних різновидів комарів, куди відносяться і москіти. Розміри комах цього виду перевищують звичайних комарів, а також мають задні довгі лапки. У малярійного комара вусики та жало однакової довжини. Самки відкладають яйця у воді, оскільки основними місцями комах є водойми.

До не менш небезпечних тропічних комах відносяться комари під назвою кусака жовтохорошковий. Їхні укуси становлять небезпеку за рахунок ризиків зараження вірусом Зіка та лихоманкою. Основним харчуванням комах є водна рослинність.

Чому так важливо проводити знищення комарів?

АКАРИЦИДНА ОБРОБКА ВІД КЛІЩІВ І КОМАРІВ

Як бачимо з вищеописаної інформації, абсолютно всі види комарів становлять небезпеку для здоров'я людей та тварин. І навіть у багатьох рейтингах за небезпечними комахами комарі займають лідируючі позиції не випадково. Причиною тому є безліч хвороб, які переносяться цими комахами. Від їхніх укусів у всьому світі гине щороку щонайменше три мільйони людей. До найстрашніших захворювань відноситься малярія, а також не менш небезпечними вважаються гельмінтози, жовта лихоманка, енцефаліт, хвороби лімфатичної системи, алергічні реакції та інші. Як переносник захворювання від тварини до людей, комахи впливають на зниження імунітету людини. Якщо раніше улюбленими місцями комарів були вологі місця біля водойм, то на сьогоднішній день вони досить добре освоїлися у вологих підвалах, теплотрасах, вентиляційних системах та інших місцях, проявляючи свою активність цілий рік. Найчастіше проводити знищення комарів власними силами у будинку чи ділянці побутовими і народними засобами стає малоефективним, оскільки їх дію спрямовано лише з індивідуальний захист. Щоб позбутися довгих років від навали шкідливих і небезпечних комах, варто скористатися послугами професіоналів компанії «ЕДС ПЛЮС».

Дезінсекція від комарів – послуги для населення від професіоналів

ЗНИЩЕННЯ КОМАРІВ У ПІДВАЛАХ ЖИЛИХ БУДИНКІВ

При зверненні до компанії клієнти отримують повний спектр послуг зі знищення шкідливих комах. Ми знаємо про комарів все, включаючи їх життєвий цикл від яйця до дорослої особини, що дозволяє виявляти оперативно житла кровососних у будь-якому приміщенні та на ділянці. Фахівцями компанії проводиться ретельна обробка поверхонь на ділянці та в приміщеннях з підвищеною вологістю, включаючи підвали, підсобки, сараї та інші місця. У роботі застосовуються високоефективні сертифіковані препарати європейського виробництва та висококласне обладнання. Ми використовуємо засоби, що не завдають шкоди навколишньому середовищу, здоров'ю людей та тварин. Дезінсекція від комарів виконується у підвалах житлових багатоквартирних будинків, у санаторіях, дачних селищах та на об'єктах будь-якого призначення, а також на застійних водоймах та інших місцях. Наші фахівці в найкоротші терміни позбавлять будинок, ділянку, підвал або горище від комарів, що дозволить заощадити нерви, час та здоров'я всіх близьких та оточуючих людей. Компанія «ЕДС ПЛЮС» пропонує для всіх своїх клієнтів разову обробку територій та регулярну співпрацю з проведенням профілактичних заходів щодо знищення комах, гризунів із забезпеченням 100% результату якості на послуги.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *