Рекомендації щодо застосування гелю від тарганів Адвіон

Де можна використовувати продукт Адвіон ® гель? Чи можна його застосовувати у харчовій промисловості? У закладах харчування?

Застосовують у житлових будинках, готелях, місцях громадського харчування, транспорті, складах, офісах та місцях зберігання харчових продуктів та кормів. Наносять гель невеликими кульками (розмір 0,5 см). При високій чисельності наносять 3-5 кульок на 3 погонних метри, при низькій - 1-3. Під час роботи з препаратом використовувати рукавички.

Продукт застосовують у сухих чи вологих умовах?

Сухі або вологі умови не вплинуть на привабливість Адвіон® гель або ефективність його діючої речовини. Продукт не можна застосовувати на поверхнях, температура яких перевищує 50°С (тостери, плити, духові печі тощо). Продукт слід наносити у місцях, які не підлягають вологому збиранню.

Чи небезпечний гель для нецільових видів?

Адвіон ® гель не становить небезпеки, коли його зберігають, транспортують, використовують та утилізують відповідно до інструкцій на етикетці.

Через який час гель висохне?

Це залежить від умов місця нанесення – температури та вологості. Зазвичай принада починає висихати за кілька днів. Після висихання гель залишається привабливим для тарганів.

Картридж Адвіон ® гель має захист від ультрафіолетових променів?

На продукт не впливає УФ-випромінювання, проте зберігайте його подалі від прямого сонячного проміння.

Як часто потрібно обробляти приміщення?

Якщо програма боротьби з цільовими об'єктами була успішною і повторне зараження не відбувається, то повторне нанесення не потрібно. Однак рекомендується проводити профілактичні обробки, особливо в багатоквартирних комплексах з потенційним новим зараженням, кожні три місяці. Через два дні після нанесення гелю обов'язково перевіряйте та оновлюйте гель, де комахи вже з'їли його. 

Безпечний Адвіон ® гель для довкілля?

Завдяки процесу біоактивації, який керується природними ферментами комах і відбувається тільки в їхніх тілах, Адвіон® гель відрізняє цільових комах-шкідників та нецільові види, такі як ссавці. Нецільові організми або не мають необхідних ферментів для деградації індоксакарбу або насамперед деградують індоксакарб до неактивних метаболітів альтернативними шляхами. Адвіон ® гель стає інсектицидом лише після того, як проходить процес біоактивації в організмі тарганів, тому продукт має сприятливий екологічний профіль.

Де потрібно утилізувати картридж після використання?

Картридж утилізують відповідно до місцевих законів та вимог країни щодо утилізації упаковки. Шприц-аплікатор виготовлений із повністю переробленого та вторинного ПЕТ.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *