Квік Байт Спрей

Засіб від мух Байєр

Квік Байт спрей - це інсектицидна приманка для боротьби з мухами (Musca domestica), призначена тільки для використання в тваринницьких приміщеннях або сільськогосподарських будинках або внутрішніх конструкційних поверхнях будівель, що зберігають побутові відходи.

Привабливість приманки для мух обумовлена її цукровою основою, унікальним поєднанням ароматизатора та феромону (Bayer LEJ та Muscalure). Квік Байт також містить гіркий агент BITREX для запобігання проковтуванню людьми, домашніми тваринами.

Застосування Квік Байт спрею:

-Використовується в тваринницьких приміщеннях і сільськогосподарських будинках (наприклад, птахофермах, тваринницьких стійлах, молочних фермах, клітинах для несучок і невеликих тваринницьких приміщеннях, наприклад, розплідниках і т. д.) також застосовується на внутрішніх поверхнях будівель, що зберігають побутові відходи.

-Найкращі результати будуть отримані, коли приманка наноситиметься в приміщенні в декількох місцях, наносите приманку в місцях скупчення мух або проникнення мух в приміщення. Уникайте обробки дуже запорошених місць і не наносите приманку на поверхню, що вбирає.

-Якщо після нанесення приманка покриється пилом, видаліть її та нанесіть повторно.

-Не наносите на ділянки, які схильні до прибирання або змивання.

— Наносите приманку в місцях, недоступних для тварин, дітей та домашніх тварин, а також уникайте припадки приманки в продукти харчування.

Приготування робочого розчину Квік Байт.

-Щоб приготувати приманку, змішайте 100 г гранул зі 100 мл теплої води і ретельно перемішайте отриманий розчин не менше 2 хвилин - цього розчину достатньо для захисту території 40м2.

— Через п'ятнадцять хвилин після змішування пасту можна наносити пензлем або валиком безпосередньо на внутрішні структурні поверхні, наприклад стіни, балки, підвіконня та інші поверхні, що кріпляться до будівлі.

-Після використання кисть слід промити теплою водою, а потім безпечно утилізувати.

-QuickBayt може забезпечити тривалий контроль за домашніми мухами в умовах санітарної гігієни. Однак, ймовірно, найкраще цього досягти, якщо застосування приманки поєднуватиметься дотриманням правил гігієни.

-Мінімальний період повторного застосування – 6 тижнів.

-Якщо протягом 6 тижнів потрібна повторна обробка, слід використовувати продукт з іншим механізмом дії. QuickBayt не слід використовувати більше 6 разів протягом 12 місяців.

-Цей продукт не слід використовувати постійно проти домашніх мух у тваринницьких приміщеннях з інтенсивним або контрольованим середовищем, оскільки це може спричинити резистентність (звикання до інсектицидів).

-Якщо потрібна послідовна обробка, використовуйте продукт з іншою діючою речовиною

Діюча речовина Квік Байт спрей

-Imidacloprid – активний компонент QuickBayt. Він належить до нового класу інсектицидів, неонікотиноїдів, які раніше не використовувалися для боротьби з мухами у світі.

-Неонікотиноїди мають інший механізм дії порівняно з іншими класами інсектицидів, такими як піретроїди та органофосфати. Використання нанесення пензлем гарантує, що більша частина приміщення для тварин не буде оброблена, що знижує ймовірність контакту тварин з препаратом. Тим не менш, щоб звести до мінімуму можливість розвитку резистентності в майбутньому, рекомендується уникати використання QuickBayt виключно і постійно як єдиний засіб боротьби з мухами. QuickBayt слід використовувати як один з компонентів комплексної програми боротьби зі шкідниками, яка включає продукти з альтернативних хімічних класів, ларвіциди, а також нехімічні засоби (наприклад, сітки від мух, санітарні методи).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *