Травля тарганів Кривий Ріг

Травля тарганів Кривий Ріг

Травля тарганів Кривий Ріг

серед великого асортименту препаратів на ринку інсектицидів виділяються гелі харчові приманки від відомих світових виробників Bayer, Syngenta

Коли на початку 1990-х років був представлений перший гель для тарганів, він став новим потужним інструментом для полегшення процедури позбавлення комах, особливо на підприємствах харчових продуктів. Фахівцю боротьби з шкідниками при обробці приміщення більше не потрібно було буквально обробляти кожну тріщину або порожнечу готовим робочим розчином з інсектицидом. Натомість гель можна було нанести на поверхню в місцях максимально заселених шкідниками, комахи відчуваючи гель завдяки харчовій привабливості були залучені та поїдали приманку.

Сьогодні доступна велика кількість гелів, до складу яких входять різні харчові інгредієнти, вони різняться за кольором, консистенцією та в'язкістю залежно від їх наповнення та вмісту вологи. Більшість з них досить м'які, що дозволяє легко видавлювати з аплікатора, натискаючи на поршень, але деякі з них можуть бути менш в'язкими або ставати рідкими в спеку.

Оскільки вода є обмежуючим ресурсом для тарганів, вона може бути універсальним аттрактантом для цих широко поширених шкідників, особливо при використанні гелевих складів принад.


EDS Market пропонує такі поради щодо застосування гелю:

Наносите гель в місця проживання тарганів або якомога ближче до них.

Не наносьте гелб у місцях, де малоймовірна поява тарганів.

Наносите гель кульками розміром з горошину, не лінією.

Не наносьте гелі на відкриті поверхні.

Не наносьте гель на гарячі поверхні або поруч із ними.

Не наносите гель на поверхні, які піддаються сонячному світлу.

Обов'язково змінюйте гель кожні 90-120 днів, щоб звести до мінімуму можливість розвитку резистентності (звикання).

Проблема з тарганами вирішується ефективними гелями для знищення тарганів, при цьому не потрібно готувати квартиру до проведення аерозольної дезінсекції, а після проведення дезінсекції вимивати контактні поверхні від інсектицидів. Також з огляду на вартість аерозольної обробки становить від 800.00 грн. залежно від площі це економія матеріальних засобів та часу.

Ми рекомендуємо тільки перевірені гелі від відомих світових брендів, цими гелями проводять профілактичну дезинсекцію служби з надання послуг у сфері PEST CONTROL

адвіон сингента
Гель Адвіон
Максфорс IC
Гель Максфорс

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *