Гель від тарганів ADVION

адвіон сингента

Гель від тарганів ADVION ефективний засіб від тарганів

Чи страждаєте від навали тарганів? Скористайтеся високоефективним засобом адвіон сингента гель. Препарат адвіон гель за відгуками багатьох користувачів найкращий засіб від тарганів, здатний знищити всі види відомих в Україні шкідників у найкоротший час.

Діючою речовиною інсектициду адвіон гель є індоксакарб, що миттєво блокує натрієві канали нервових волокон. Проникнення цієї речовини всередину членистоногих призводить до порушення координації, припинення харчування, паралічу і смерті. Адвіон випускається у формі шприца-аплікатора та максимально зручний у застосуванні.

Ефективний засіб від прусаків advion cockroach gel Syngenta - Це готова приманка, що допомагає швидко знищити шкідників членистоногих у будь-якому приміщенні та на об'єкті. Його можна застосовувати у квартирах, будинках, комерційних, виробничих, адміністративних, торгових та інших об'єктах, де докучають шкідники. При поїданні отрути комаха відразу стає небезпечною для своїх побратимів, передаючи отруйну речовину контактним шляхом. Наносити гель від тарганів advion слід у місцях проживання прусаків або тарганів, оновлюючи кожні 3 або 4 дні після поїдання. Також advion cockroach гель наноситься в місцях передбачуваного їх припливу (бар'єрна обробка від тарганів), включаючи стіни, плінтуса, щілини, під побутовим обладнанням, технікою, підвісні полиці, двері, вентиляційні шахти, балкон та інші місця . Наносити у місцях, віддалених від дітей та домашніх вихованців.

Засіб від тарганів наноситься на 1 м2 по 2-3 кульки при низькій чисельності, а 5 кульок при великій кількості шкідників у приміщенні. Через 2-4 дні перевірити місця нанесення, якщо не залишилося – слід повторити для повної безпеки та захисту приміщень. Гель не видаляють після повного зникнення шкідників.

Знищення прусаків так само, як знищення тарганів всіх видів проводиться у місцях їх проживання. Завдяки харчовій принаді - і її харчової привабливості, комахи поїдатимуть препарат через 5-10 хвилин після нанесення. Отрута проникає в організм таргана і починає активну дію. Один тарган здатний заражати інших особин до 52 шт., завдяки чому досягається швидкий ефект дії.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *