Поцькувати тарганів Кривий Ріг

Травити тарганів Кривий Ріг

Поцькувати тарганів Кривий Ріг

У 2021 році пандемія Covid-19 торкнулася всіх аспектів життя та бізнесу. Зокрема, через локдаун серйозно постраждали ресторани, деякі з яких були повністю закриті на кілька місяців, тоді як більшість з них продовжували працювати частково, надаючи послуги з доставки продукції на виніс. Однак для тарганів насправді нічого не змінилося, і локдаун їм не перешкода продовжувати розмножуватися і тим самим збільшувати свою популяцію.

Коли ресторан закривається на кілька тижнів або місяців, він перестає виробляти продукцію і їжу для комах, але це не означає, що популяції тарганів постраждають. Навіть у тих установах, які скористалися локдауном для проведення генерального прибирання або проведення аерозольно-газової обробки, немає гарантії, що популяції тарганів не повернуться до рівня, що передує пандемії. Це тому, що в цих закладах залишається достатньо залишкової їжі та вологи для харчування популяції тарганів, що перебувають у приміщенні. Без людської діяльності і якщо послуги по боротьбі зі шкідниками будуть припинені, навали тарганів зростатимуть і, можливо, поширяться з кухні на багато ділянок ресторану.

При локдауні таргани залишилися вірними своїй природі і в основному житла залишилися колишні біля джерел вологи та їжі. Отже, підхід спеціаліста по боротьбі зі шкідниками або власника при вході в ресторан, який був закритий на час локдауну, повинен бути аналогічним підходу, що використовується при виконанні первинного обслуговування. Раковини, лінії для плит, місце для миття посуду, буфети/салатні станції, холодильники та столи для приготування їжі слід перевіряти на активність за допомогою ліхтарика. Наявність під рукою пилососа корисна видалення тарганів у міру їх виявлення, що забезпечує швидке скорочення невеликої популяції. Якщо Ви виявили популяцію комах, яку неможливо скоротити гелями, самостійно рекомендуємо замовити аерозольно-газову обробку Вашого приміщення фахівцями компанії ЄДС Плюс.

Після того, як під час огляду виявлено ділянки з активністю, ці притулки можна обробити за допомогою гелю від тарганів для приманки від тарганів. Застосовуйте гель безпосередньо в місцях, де ви бачите переміщення комах, це дасть найкращі результати. Численні краплі гелю меншого розміру навколо ділянок з активністю тарганів можуть бути ефективнішими, ніж нанесення декількох гелів більшого розміру.

гель від тарганів Максфорс IC

 

Гель від тарганів Максфорс IC Байєр

Чим більше Ви бачите тарганів, тим більше потрібно нанести точок гелю в місцях їх проживання. Якщо тарганів виявлено не багато (до 15), приманку слід застосовувати в активних місцях їх проживання або поруч з ними, а також застосовувати там, де є ймовірність міграції комах у разі негерметичності приміщення – за раковинами та проходами водопроводу у стінах, тріщинами навколо плит та духовок, столами для підготовки тощо. Також варто звернути увагу на міграцію з продукцією або технікою, за наявності складу або приймального відділення магазину або об'єкта громадського харчування рекомендуємо провести бар'єрну обробку цього приміщення гелем Максфорс IC, гелем від тарганів Адвіон що забезпечить максимальний захист від міграції комах від постачальників продукції.

Таргани є експертами в галузі «укриття», тому наше завдання як власників приміщень та житла, а також експертів у галузі знищення шкідників — визначити, де живуть таргани, та застосувати відповідну обробку гелем місць укриття та шляхів міграції комах для недопущення розвитку популіції комах.

Якщо Ви зацікавлені в аудиті Вашого приміщення та проведенні гелевої обробки – аерозольної обробки спеціалістами компанії ЄДС ПЛЮС Ми зможемо в найкоротші терміни провести безкоштовний Аудит приміщення в день звернення.

Замовити Аудит

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *