Клопи! Стоп Клоп.

КЛОП

КЛОП СТОП. Не дозволяйте клопам пити вашу кров.

ЄДС ПЛЮС – провідна служба зі знищення клопів у Кривому Розі. Ми починаємо аудит приміщення замовника з ретельного огляду всіх ліжок, спалень, та відомих нам проблемних зон та разом із клієнтом вивчаємо історію зараження та виявляємо місця локалізації клопів. Ми даємо рекомендації про те, як зупинити міграцію комах та не заразити приміщення ваших друзів та родичів.

Обробка від клопів полягає в нанесенні дрібнодисперсного аерозолю з інсектицидом на матрац, пружинний блок, каркас ліжка, тумби і оброблюються плінтуса по всьому будинку, приділяється особлива увага спальням та іншим відомим проблемним зонам.

Коли справа доходить до боротьби з постільними клопами ЄДС ПЛЮС — найдосвідченіша служба видалення клопів. За останні 13 років ми провели понад 1000 обробок від клопів, і наша методика дає 99,1% успіху, тому ми з радістю надаємо 45-денну гарантію після обробки. У дуже рідкісному випадку, коли зараження приміщення тривало тривалий час більше півроку, потрібно буде повторити обробку для видалення постільних клопів це буде коштувати для клієнта -25% від повної вартості.

Постільні клопи — це кошмар для багатьох людей, але останніми роками вони повернулися до житла Криворожан та у всьому світі. На відміну від деяких інших видів заражень шкідниками, зупинити спалах постільних клопів нечасто можна поодинці за допомогою генерального прибирання та засобів, що купуються на ринку. Ці крихітні комахи можуть подорожувати з одного місця в інше на зараженому багажі або меблях, і як тільки вони оселилися, їх практично неможливо викорінити без допомоги професіонала. Вибір відповідного винищувача клопів у Кривому Розі – найважливіше рішення, яке ви приймете у цьому процесі.

Як дізнатися, чи є у вас постільна клоп? Більшість людей виявляють зараження, коли помічають невеликі шишки від укусів вночі. Ці істоти живляться кров'ю і вважають за краще жити в місці, яке дає їм легкий доступ до джерела їжі: людям. Матраци, кушетки та каркаси ліжок є найпоширенішими винуватцями, через які вони можуть вийти вночі та погодувати. Більшість клопів мешкають близько 1 метра від ліжка.

Найбільша проблема з постільними клопами полягає в тому, що їх дуже складно вивести. Звичайні пестициди на них не діють, і вони поступово поширяться до інших кімнат по всьому будинку. Тому професійні послуги по боротьбі з постільними клопами в Кривому Розі — ваш найкращий спосіб позбутися їх.

Довірте видалення клопів професіоналам

Маючи багаторічний досвід у видаленні шкідників, команда ЄДС ПЛЮС знає, що потрібно для ретельного усунення постільних клопів. Наша мета - позбутися паразитів у кожній кімнаті вашого будинку, залишивши при цьому ваші меблі чистими і неушкодженими. Ми швидко отримуємо результати, а на нашу роботу завжди надається 45-денна гарантія для вашого спокою.

 Незалежно від того, наскільки велика чи складна робота, ми завжди підходимо. ЄДС ПЛЮС - надійний винищувач комах у місті Кривий Ріг та Дніпропетровської області, як для житлової, так і для комерційної нерухомості. Якщо вам потрібна наша допомога в усуненні клопів, зателефонуйте нам сьогодні.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *