Мухи

мухи

Мухи

Дорослі особини тьмяно-сірого кольору. Личинки мух кремового кольору. Лялечки коричневого кольору, яйцеподібної форми.

Опис

Личинка - безока, безнога загострена від задньої частини до кінця і з парою темних гачків. На обличчях дорослих є дві бархатисті смужки, срібна зверху та золота знизу. Груди мають чотири вузькі смужки. Боки живота зазвичай бліді, ротовий апарат губчастий.

Розмноження

Самки відкладають яйця практично на будь-який теплий та вологий матеріал із їжею. Більшість кімнатних мух блукають всього за 1-2 кілометри від місця проживання личинок. Протягом дня вони відпочивають на поверхні на висоті півтора метра від землі або нижче; вночі вони відпочивають на висоті понад 1.5 метрів, але завжди поряд із їжею.

Їжа

Мухи люблять людську їжу, але також не гидують екскрементами вважаючи їх досить смачними.

Самка відкладає овальні білі яйця групами по 20-50 штук, які вилуплюються через 8-20 годин. За своє життя вона може відкласти 350–900 яєць. Личинки проходять 3 стадії за 3-7 днів за температури 25 градусів. Дорослі личинки долають висоту 750 метрів за 3-4 дні, щоб заляльковуватися в прохолодному і сухому місці. Залежно від температури та вологості лялечка змінює колір від жовтуватого до чорного протягом кількох днів до місяця. Після появи тіло твердне, а крила сохнуть приблизно протягом години. Життя швидке і недовговічне; Розвиток від яйця до дорослої особини може відбуватися протягом тижня, а загальна тривалість життя становить 15-25 днів, залежно від температури.

При приземленні мухи випльовують обидва хоботки. Крім виділення та відрижки, у них також є липкі подушечки на ногах, які допомагають переносити хвороботворні організми; особливо ті, які проводять більшу частину своїх днів у бруді.

Санітарія та герметичність житла є ключем до скорочення кількості цих шкідників, а також до скорочення місць розмноження. Використовуйте кришки контейнерів для сміття, що щільно закриваються, і регулярно випорожнюйте, очищайте і сушіть їх. Прибирання приміщень від крихт та залишків їжі допоможе скоротити присутність мух у вашій оселі. Перевірте віконні ґрати та дверні ущільнення, щоб мухи не потрапили у квартиру, будинок.

Боротьба з мухами важлива здоров'я. Якщо ви не можете впоратися з навалою мух, звертайтеся до компанії ЄДС ПЛЮС ми гарантовано позбавимо ваше житло настирливих прибульців, фахівці компанії в короткі терміни проведуть аудит Вашого об'єкту та запропонують різні варіанти обробки від мух. Можливо, вам доведеться провести кілька обробок з інтервалом від 10 до 14 днів. Це залежить від кількості популяції комах на об'єкті та прилеглій території.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *