Блохи в квартирі, як позбутися бліх у будинку

Блохи

Блохи, блохи в будинку

Опис комахи - статевозрілі домашні блохи мають довжину в районі 3 мм, не мають крил забарвлення темного непрозорого кольору. Тулуб сплощений з боків, розвинена будова задніх лап для стрибків, висота на яку може стрибнути бліха - 1м. Ореал проживання комах найчастіше це шерсть тварини-господаря; яйця, личинки та лялечки знаходяться поза твариною-господарем.

Укуси від бліх зазвичай знаходяться в області ступнів та гомілок. Укуси надають маленькі червоні висипання, що турбують, і дуже схожі на багато інших типів укусів комах. У людей, які страждають на алергічні реакції на укуси бліх, можуть з'явитися такі симптоми, як висип або кропив'янка.

Для боротьби з бліхами реалізуйте комплексну програму, використовуючи різні способи. Дотримання санітарних норм і правил дуже важливо при появі комах, при виявленні кровопивців або виявленні висипки негайно пропилісосьте підлогу, килими, м'які меблі і по можливості позбавтеся мішка пилососа викиньте його у відро для сміття. Випрати постільну білизну в гарячій мильній воді при температурі не менше 60С.

Якщо блохи у кота і тварина є переносником, доглядайте їх і звертайтеся з ними підходящими ветеренарними засобами - проводьте обробку холки краплями від бліх, застосовуйте нашийник від бліх.

Якщо проблема викликана зараженням вихованця при прогулянці в дикій природі в цьому районі, спіймайте і/або виключіть контакти свого вихованця з дикими бродячими тваринами, щоб запобігти їх доступу до будови, перш ніж розпочинати програму лікування бліх.

Як вивести бліх у будинку

Як позбавитися від бліх у квартирі питання турбує багато благополучних сімей протягом літнього періоду — по-перше необхідно провести аерозольну обробку робочим розчином інсектициду всіх внутрішніх та зовнішніх поверхонь територій будинку на висоту до 1.2 метра.

Також необхідно обробити вхідні ділянки квартири або будинки-прибудинкову територію, під'їзд, майданчик, килимок вхідний - забезпечивши тим самим бар'єрний захист від бліх.

Звернувшись до компанії ЄДС ПЛЮС ви гарантовано позбавитеся бліх, фахівці компанії в короткі терміни проведуть аудит Вашого об'єкту та запропонують різні варіанти обробки від бліх. Можливо, вам доведеться провести кілька обробок з інтервалом від 10 до 14 днів, це залежить від кількості популяції бліх на об'єкті та прилеглій території.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *