Боротьба з тарганами

факти про тарганів

Боротьба з тарганами Кривий Ріг

Боротися з тарганами самостійно складно через їх стійкість до інсектицидів та гелів. Таргани можуть жити і процвітати будь-де.

Фахівці компанії ЄДС ПЛЮС особливо добре знаються на виявленні тарганів, боротьбі з ними та їх знищенні. Ми ретельно оглядаємо всі області вашого будинку, обговорюємо наші висновки та розробляємо план дій щодо викорінення виявленої популяції шкідників та запобігання подальшому зараженню в майбутньому.

Чи є у мене таргани у квартирі?

Таргани - одні з найдавніших шкідників, вони з'явилися навіть раніше за людей. Існує понад 4000 видів, але німецький тарган найпоширеніший у домашніх умовах.

Якщо ви бачите у своєму будинку хоча б одного таргана, швидше за все, у вас проблема з тарганами.

Таргани соціальні комахи. Німецькі таргани, зокрема, залишають фекальний слід, запах якого приваблює інших до їх укриття та джерел їжі. Хоча вони можуть ю\жить при низьких температурах, вони віддають перевагу теплом в приміщенні.

Ось що потрібно шукати щоб визначити чи є у Вас зараження комахами у квартирі:

Фекальний послід. Перевіряйте свою велику побутову техніку, раковини та всі місця, де зберігаються продукти. Залежно від виду таргана знайдені вами фекалії можуть нагадувати крихітні цятки перцю, коричневі плями, кавову гущу або овальні гранули.

Яєчна оболонка (аотеки). Коли яйця вилуплюються, залишається коричнева довгаста оболонка або яйцеклітина (футляр для яєць). Оболонка з яєць німецького таргана може містити до 50 яєць. Шукайте кожухи за меблями, усередині тріщин або в будь-якому захищеному місці поза увагою.

Мертві таргани. Шукайте мертвих тарганів під раковиною, у шафі, під плитою чи холодильником.

Спостереження за тарганами вдень. Таргани ведуть нічний спосіб життя і уникають світла. Однак перенаселеність чи конкуренція за їжу призводять до активності тарганів протягом дня; вірна ознака того, що у них є популяція у вашому домі.

Чому у мене проблема з тарганами?

Якщо у вас є таргани, це не означає, що ваш будинок є брудним або недоглянутим. Але приділіть увагу на джерела, які створюють сприятливе місце існування для тарганів.

Їжа та вода. Доступність продуктів харчування для людей, кормів для домашніх тварин, картонних харчових контейнерів, незапечатаних упаковок для харчових продуктів, кранів, що протікають, і навіть миски для води для домашніх тварин приваблює тарганів.

Сміття. Баки для сміття, баки для сміття.

Сусіди. Якщо ви проживаєте в багатоквартирному будинку, ви також можете мати проблеми пов'язані з тарганами, які є у вашого сусіда.

Безладдя. Таргани люблять папір та картон. Зберігання без нагляду газет, коробок або книг — чудове місце для проживання тарганів.

Тараканам також подобається їсти клей у палітурках книг, на звороті марок або на шпалерах.

Таргани з'їдять практично все, що містить поживні речовини. Зараження тарганами ушкоджує меблі, шпалери, одяг, картон, книги та все, що виготовлено з натуральних матеріалів.

Але найбільша небезпека навали тарганів – для вашого здоров'я.

Алергії. Висипання на шкірі, чхання, сльозотеча, закладеність носа, вушна інфекція, інфекція носових пазух і хрипи — ось деякі з алергічних реакцій, пов'язаних із зараженням тарганами. Дослідження показують, що до 50% людей страждають алергією на білок, що міститься в слині тарганів, гіпсовій шкурі та посліді. Ви, мабуть, не дізнаєтеся, що у вас алергія, поки не стане надто пізно.

Астма. Якщо хтось у вашому будинку хворіє на астму, зараження може викликати загострення та серйозні ускладнення, якщо його не лікувати. Астми та алергії Фонд Америки попереджає алергічних реакцій та небезпеки таргана впливу людей з астмою.

Сальмонелла. Переноситься тарганами, він може викликати черевний тиф, гастроентерит та дизентерію.

Поліомієліт. Таргани переносять бактерії поліомієліту.

E. Coli. Таргани можуть передавати небезпечний штам бактерій Escherichia coli.

Ентерокок. Предмети, заражені тарганами, можуть викликати менінгіт та інфекцію сечовивідних шляхів.

Паразитичні хробаки та патогени.

Служба знищення тарганів ЄДС ПЛЮС позбавить Вас небажаних сусідів і проведе знищення тарганів з 100% результатом з першої обробки без запаху.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *