Як позбутися тарганів

факти про тарганів

Як позбутися тарганів

Більшість домовласників обізнані про ризики для здоров'я та безпеки, пов'язані із зараженням тарганами, включаючи алергію та астму, спричинені алергенами тарганів, а також мікробами та бактеріями, які вони, як відомо, поширюють. комахи - дуже стійкі шкідники, вони демонструють дивну поведінку та тактику виживання. Наприклад, таргани проводять 75% свого часу у стані спокою та можуть витримувати температуру нижче 0

Ось дев'ять фактів та особливостей тарганів:

1.) Таракан може прожити тиждень без голови

Внаслідок відкритого кровотоку і того факту, що вони дихають через мікроскопічні проломи в кожній ділянці свого тулуба, вони не залежать від дихання через рот і голову. Вмирає лише тому, що без рота не може пити воду та вмирає від спраги.

2.) Чорний тарган може утримувати дихання на 40 хвилин.

Ці шкідники можуть вижити навіть після півгодинного занурення під воду. Вони часто затримують подих, щоб зменшити втрату води.

3.) Рудий тарган може пробігти до трьох миль на годину.

Хоча це може здатися вражаючою спортивною здатністю, насправді це означає, що вони можуть дуже швидко поширювати мікроби та бактерії по дому.

4. Новонароджені таргани стають дорослими лише за 36 днів.

Фактично тарган був причетний до спалахів хвороб та алергічних реакцій у багатьох людей.

5. Одноденний тарган може бігати майже з тією ж швидкістю, як і дорослі особини.

Таким чином, вони не тільки швидкі, а й невловимі, що є небезпечною комбінацією для шкідників, які, як відомо, переносять різні хвороби.

6.) Американський тарган показав потяг до алкоголю.

Подібно до інших шкідників, цей вид тарганів тяжіє до деяких алкогольних напоїв, особливо до пива. Швидше за все, їх приваблює хміль та цукор, присутні у напої.

7.) Таргани справді старі

Вважається, що таргани виникли понад 280 мільйонів років тому у кам'яновугільну епоху.

8.) У світі існує понад 4000 різних видів тарганів.

Найпоширеніший вид – німецький тарган.

9.) Таргани можуть жити без їжі протягом одного місяця.

Прусаки здатні так довго обходитися без харчування, тому що вони холоднокровні комахи. Однак без води вони можуть прожити лише один тиждень, тому їх зазвичай можна знайти у вологих або вологих приміщеннях навколо будинку, наприклад у підвалах та ванних кімнатах.

У тарганів є три стадії життєвого циклу: яйце, німфа та доросла особина. Дорослі самки виробляють від 12 до 36 яєць за раз, залежно від виду. Яйця захищені бобовидною капсулою або оотекою (о-о-о-ках). Кількість яйцеклітин, що виробляються самками, залежить від виду. Самка таргана несе капсулу яйця до тих пір, поки вона не дозріє, або поки вона не знайде затишне місце, щоб приклеїти її до поверхні або впустити. Деякі самки несуть його доти, доки не почнуть вилуплюватися яйця. Після вилуплення німфи, як правило, залишаються у темних, захищених тріщинах та щілинах, які вони часто поділяють із дорослими тарганами.

При середній температурі в приміщенні німфі німецького таргана потрібно від 50 до 60 днів, щоб перетворитися на дорослу особину. Оптимальна температура для німецьких тарганів становить близько 20 градусів за Цельсієм. Вищі температури скорочують час їх розвитку та збільшують потенціал зростання популяції.

Більшість видів тарганів ведуть нічний спосіб життя: вдень вони ховаються, а вночі виходять пошуки їжі. Наприклад, німецький тарган проводить близько 75 відсотків свого життя у вузьких тріщинах та щілинах шириною до 3 мм. З цих притулків уночі виходять дорослі особини у пошуках їжі та води.

Якщо ви бачите тарганів вдень, це зазвичай означає, що їх багато. Вони схильні збиратися поруч із джерелами тепла та вологи, що прискорює їх зростання та репродуктивну здатність.

Ці факти доводять, що таргани – одні з найлегше пристосовуваних істот на землі, що ще більше ускладнює контроль та усунення зараження тарганами. Щоб позбутися тарганів у вашому будинку, ми рекомендуємо зберігати продукти закритими особливо на кухні, яку слід прибирати щодня, щоб запобігти скупченню крихт та сміття. Сміття слід регулярно утилізувати та зберігати в герметичних контейнерах. Домовласники повинні знайти і закласти всі тріщини та дірки в будинках, у тому числі точки входу для інженерних мереж та труб.

Боротьба з тарганами важлива здоров'я. Якщо ви підозрюєте зараження тарганами, звернувшись до компанії ЄДС ПЛЮС ви гарантовано позбавитеся тарганів, фахівці компанії в короткі терміни проведуть аудит Вашого об'єкту та запропонують різні варіанти обробки від тарганів. Можливо, вам доведеться провести кілька обробок з інтервалом від 10 до 14 днів. Це залежить від кількості популяції комах на об'єкті та прилеглій території.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *