Як позбавитися від постільних клопів

клопи постільні

Як позбавитися від постільних клопів

У більшості комах форма тіла залежить від умов проживання, тому має певний ряд відмінностей. Клопи розрізняються на кілька видів, включаючи вид шкідливої черепашки, плоскі - паразити, при насиченні які округляються, кулясті сімейства пустельних і земляних щитників, а також паличкоподібні. По довжині тіла самки завжди більше за самців. Деякі види комах не досягають 1 мм, а більші можуть мати довжину тіла 15 мм.

В окрему категорію можна віднести клопів, які паразитують на тваринах і людях. Зокрема, до них належать постільний, що налічується до 100 видів. Слід зазначити, що постільний без крил має гарний нюх, за рахунок чого легко знаходить кровоносні судини. У більшості випадків комаха кусає дітей. Постільного клопа можна зустріти в будь-якій точці планети, тому що йому не страшні суворі кліматичні умови та спекотна погода. При виявленні шкідників у своєму будинку, готелі, квартирі або ж на ділянці слід провести дезінсекцію від клопів. І найкращим варіантом буде звернення до служби зі знищення від клопів вони допоможуть позбавитися комах у найкоротші терміни.

Особливості життя постільних клопів

Цей вид комах, що мешкають у житлі людини, живиться кров'ю людини та свійських тварин. Свою активність паразити знижують за відсутності людини тривалий час, але зберігають внутрішню енергію до появи першої жертви. І попри свою назву цей вид клопів мешкає над ліжку людей, у темних місцях по сусідству. Спосіб життя у них нічний, що перешкоджає виявленню комахи. Комахи гніздяться у матрацах, складській меблевій оббивці, у місцях відсталих шпалер, на задній частині килимів, у шафах, у статевих щілинах та інших місцях. Розміри цього виду клопів не перевищують 7 мм завдовжки. Вони мають довгу овальну форму тіла коричневого кольору, поділяючись на черевце, що приймає кулясту форму після живлення, і голову з короткими антенами. Молодші особини відрізняються світлим відтінком тіла та меншими розмірами.

Клопи пересуваються досить швидко, що дозволяє їм без проблем діставатися до годівлі. На тілі людини або тварини вони можуть залишати до 5 укусів. І якщо на території комах величезна кількість, то вранці можна виявити не менше 400 укусів на тілі людини. Симптомами укусів виступають такі ознаки, як сильне свербіння, припухлості, почервоніння у вигляді плям, розташованих близько один до одного, запалення та алергічні реакції. Укуси комах здатні провокувати спазми в бронхах, нудоту, непритомність, сильну набряклість, психологічні розлади. Тому при виявленні неприємних сусідів необхідно терміново позбавлятися їх.

Дезинсекція від клопів – надійний спосіб захисту!

Надійним варіантом позбавлення паразитів на сьогоднішній день є виклик дезінсекторів, які в роботі використовують надійні засоби знищення. Зокрема, спеціалістами нашої компанії застосовується кілька способів боротьби, включаючи методи холодного/гарячого туману, використання сертифікованих нетоксичних засобів, безпечних для здоров'я людини та тварин. Ми проводимо дезінсекцію із забезпеченням захисту від паразитів на довгі роки та наданням гарантії на послуги. Замовити їх можна в будь-який зручний час за телефонами компанії, а також ви можете проконсультуватися безкоштовно по всім питанням.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *