Аерозольний генератор гарячого туману Longray TS-36S

Генератор гарячого туману

Генератор гарячого туману Longray TS-36S         

Надзвичайно легкий аерозольний генератор Longray TS-36S та зручний у застосуванні допоможе швидко продезінфікувати приміщення та території будь-якої площі. Генератор гарячого туману універсальної конструкції працює на масляній та водній основі з будь-якими хімічними речовинами. Апарат, виконаний із високоміцних матеріалів, простий у запуску та обслуговуванні, дозволяючи проводити обробку будь-якої складності.

Представлене обладнання для дезінфекції Longray TS-36S відповідає міжнародним стандартам якості, що дозволяє застосовувати пристрій для обробки об'єктів із підвищеними вимогами до санітарно-гігієнічних вимог. Його можна використовувати у житлових комплексах, заміських котеджах, квартирах, торгових центрах, паркових зонах, на сільськогосподарських підприємствах, фермерських господарствах та інших об'єктах. В апараті можна регулювати продуктивність 8-42 л/год.

Устаткування для аерозольної дезінфекції забезпечує високий ефект дії з мінімальною витратою робочих розчинів на одиницю оброблюваної площі. При розпиленні аерозолю дрібні крапельки залишаються у повітрі кілька годин, забезпечуючи покриття поверхонь та летальний контакт із шкідниками. Дезінфекція приміщень із обладнанням представленої моделі допоможе максимально швидко позбутися шкідливих комах, гризунів, вірусів та бактерій. Купити апарат для дезінфекції повітря за найкращими цінами вигідно в нашій компанії вже сьогодні!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *