Генератор гарячого туману Longray TS-75L

Генератор гарячого туману

Аерозольний генератор гарячого туману Longray TS-75L         

Генератор гарячого туману Longray TS-75L ідеально підходить для знищення вірусів, інфекцій, шкідливих комах та гризунів на великих об'єктах. Легка вага, міцна конструкція з компактними розмірами та привабливим дизайном забезпечують максимальний комфорт у використанні. Апарат для дезинфекції працює з хімічними речовинами на олійній основі, економно витрачаючи робочий розчин.

Устаткування для дезінфекції приміщень від вірусів забезпечено легкою пластиковою ємністю та додатковим зовнішнім баком на 25 л. Для безпечної роботи оператора у пристрої термостійкий кожух виконаний із нержавіючої сталі, а швидкий запуск здійснюється за допомогою автоматичного запуску.

Застосовувати обладнання можна з дезінфікуючими препаратами, гербіцидами, інсектицидами та дезодорантами. В основному його застосовують для обробки птахівницьких та тваринницьких ферм, тепличних господарств для захисту рослин від шкідників, у ветеринарних службах та для дезінсекції приміщень будь-якого типу. За найкращими цінами сьогодні купити генератор гарячого туману доступно у нашій компанії з доставкою по всій Україні. Наші спеціалісти проконсультують з питань роботи обладнання для дезінфекції по телефонам у будь-який час.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *