Аерозольний генератор гарячого туману Longray TS-35A(E)

Генератор гарячого туману

Генератор гарячого туману Longray TS-35A(E)

чудове поєднання компактного дизайнерського виконання, простою та ефективною експлуатацією, ергономічних розмірів, що вкрай важливо у проведенні дезінсекційних заходів. Устаткування для аерозольної дезінфекції має великий попит у санітарно-епідемічних службах та інших організаціях для обробки різних об'єктів. Генератор працює на масляній, водній основі з різними дезінфікуючими засобами, у тому числі пестицидами, вакциною для тварин, птахів та іншими речовинами.

Купити генератор Longray TS-35A(E) виникає потреба, коли потрібне регулярне проведення заходів піст контролю та дезінфекції для великих площ. Його застосовують на різних об'єктах, у тому числі в готелях, будинках, квартирах, школах, торгових центрах, ресторанах, а також на складах, фабриках, фермах, птахофабриках, елеваторах та інших місцях.

Устаткування для дезінфекції дозволить зробити швидку обробку приміщень та територій із тривалим ефектом дії. Купити генератор гарячого туману за найкращими цінами пропонує наша компанія вже сьогодні!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *