Дезінфекція Кривий Ріг

Дезінфекція

Дезінфекція Кривий Ріг

Послуги спеціалізованої дезінфекції приміщень та транспорту

ЄДС ПЛЮС пропонує широкий спектр комерційних послуг з дезінфекції, які допомагають усунути ризик для здоров'я. Якщо вам можуть знадобитися наші послуги в одноразовій надзвичайній ситуації або хочете запланувати регулярні дезінфекційні рішення, наша команда забезпечить швидке реагування 24/7.

Наші спеціалізовані дезінфекційні послуги здійснюється нашими навченими дезінфекторами із застосуванням акредитованого обладнання, які мають досвід роботи на різних типах приміщення, такі як комерційні приміщення, офіси, школи та заклади охорони здоров'я.

Послуги з дезінфекції коронавірусом

У випадку, якщо у вас є підтверджений або підозрюваний випадок коронавірусу (Covid-19) у вашому приміщенні, компанія ЕРС ПЛЮС може швидко відреагувати та надати професійне рішення для спеціальної дезінфекції у місті Кривий Ріг, яке відповідає вашим вимогам.

Оснащені необхідними засобами індивідуального захисту (ЗІЗ), засобами захисту органів дихання (ЗІЗ) та спеціальним дезінфекційним обладнанням, наші досвідчені техніки надають широкий спектр послуг з дезінфекції, щоб допомогти вашому бізнесу у боротьбі з коронавірусом.

Ми надаємо допомогу в локалізації та контролі коронавірусу та ретельно дезінфікуємо всі кімнати та зони, які становлять ризик перехресного зараження, та дезінфікуємо всі часто використовувані точки дотику, такі як вимикачі, дверні ручки та поручні, щоб гарантувати, що ваші клієнти, співробітники та відвідувачі входять у чисте та безпечне середовище.

передзвоніть нам, щоб обговорити з нашими експертами послуги спеціальної дезінфекції в Кривій Ріг. Дезінфекція

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *