Генератори туману - принцип роботи?

генератори туману

Генератори туману - як це працює?

Робочий розчин, що складається з води та інсектицидів під тиском повітря, надходить до розпилювальної голівки, де потужний потік повітря від повітродувки розбиває хімічні речовини на дрібні краплі. На шляху до розпилювальної голівки хімічний розчин проходить через форсунку або сопло, що дозує, при постійній швидкості нанесення і виробляє однорідні дрібні краплі. Це допомагає скоротити час на розпилення інсектициду і відповідно використовувати менше робочого розчину, тим самим досягаючи найвищого ефекту та оптимального покриття.

Приклад утворення крапель: УМО – 1 мл рідких хімікатів при розмірі 20 мкн = 239 млн крапель МО – 1 мл рідких хімікатів при розмірі 100 мкн = 1,91 млн крапель

Це означає, що певна норма внесення, застосовувана методом УМО(ультра малий об'єм), дає більше крапель порівняно з традиційним розпиленням або методом LV (малий об'єм). Чим менший розмір після форсунки, тим більша кількість краплі, що забезпечують ефективне покриття цільової області.

УМО метод обробки це низька норма внесення інсектицидів, що допомагає використовувати менше препаратів, економити час дезінфектора. Чудовий розподіл, регульована швидкість потоку розпилення та розмір крапель туману, Низький рівень шуму в електродвигуні з електричним приводом. Висока глибина проникнення без додаткової вентиляції, що використовується у приміщенні. В встановлення холодного туману застосовуються всі біоциди, включаючи порошки, що змочуються.

Всі товари компанії Longray це обладнання професійного рівня з гарантією від 12 місяців

Менеджери компанії ЄДС ПЛЮС допоможуть у виборі обладнання для дезінфекції тваринницьких приміщень, обладнання для дезінфекції приміщень від вірусів, обладнання для дезінфекції, відповідно до Ваших вимог та технічних запитів. У нас є моделі генераторів холодного та гарячого туману з резмерами баків на 2,5, 5 та 10 літрів.

Всі генератори туману для боротьби зі шкідниками мають найвищу якість, яка може запропонувати промисловість. ЄДС ПЛЮС працює з компаніями боротьби зі шкідниками, елеваторами, складськими господарствами, ландшафтними дизайнерами та виробниками, щоб надати найбільш ефективне та надійне обладнання, доступне на ринку. Ми беремо до уваги відгуки наших клієнтів під час експлуатації обладнання для аерозольної дезинфекції.

Використовуючи наші генератори холодного туману Для боротьби зі шкідниками ви можете бути впевнені, що ваше обладнання прослужить роки при мінімальному технічному обслуговуванні. Регулярне обслуговування установки холодного туману не складе труднощів завдяки нашому великому вибору запасних частин. Захистіть свої вкладення та зведіть до мінімуму час простою. Перегляньте наші найпопулярніші генератори туману для боротьби зі шкідниками та купити генератор холодного туману.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *