Реальне Знищення тарганів у Рівному

Безкоштовна консультація

Введіть телефон, і ми передзвонимо через 5 хвилин та відповімо на запитання:

  або зателефонуйте:

  Наші переваги

  Консультації та робота 24/7

  Консультації, рекомендації, реагування у форматі 24/7

  Європейська гарантія якості

  Ми цінуємо свою репутацію, тому надаємо реальну гарантію

  Безпечно для всіх

  Ми використовуємо Євпропейські препарати, рекомендовані МОЗ України, внесені до Реєстру дезінфікуючих засобів

  Спеціальна пропозиція для наших клієнтів

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від

  ПОДВІЙНИЙ УДАР

  Тільки у нас гарантовано отримайте знижку на послугу європейської якості від 10 до 25%

  10 до 25%

  До закінчення акції залишилось:

  • 00днів
  • 00годин
  • 00хвилин
  • 00секунд
  Отримати знижку

  Введіть телефон та зафіксуйте знижку на дезінфекцію

   Дізнайтесь подробиці, це вас ні до чого не зобов'язує

   Вартість обробки від тарганів в Рівному

   Дезинсекція приміщень від тарганів Вартість у Львові
   Гуртожиток, 1 кімната
   800 грн
   Гуртожиток, 2 кімнати один вхід
   1000 грн
   1 кімнатна квартира
   900 грн
   2 кімнатна квартира
   1000 грн
   3 кімнатна квартира
   1100 грн
   4 кімнатна квартира
   1200 грн
   Житловий будинок: до 70 м2
   1100 грн
   Житловий будинок: від 70 до 200 м2
   від 1100 грн

   Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

    або зателефонуйте:

    Використовуємо безпечні європейські препарати Bayer та Syngenta

    Висновки СЕС

    EDS PLUS - компанія, що спеціалізується на наданні послуг з дезінсекції від тарганів. Наша мета – виявити проблеми, з якими ви стикаєтесь, та запропонувати вам найкращі шляхи їх вирішення. У цьому сенсі ми надаємо кваліфікований персонал, пропонуємо послуги за реальними та справедливими цінами та використовуємо найсучасніші препарати. Всі роботи з цькування тарганів виконуються на сучасному обладнанні, що підходить для будь-якої ситуації.

    У нас є ноу-хау, які необхідні для вирішення проблеми прусаків. Незалежно від того, чи є ви фізичною особою, представляєте бізнес або володієте орендованою квартирою, ми запропонуємо вам допомогу у вирішенні проблеми знищення тарганів.

    Для замовлення обробки залиште свій номер телефону

     або зателефонуйте:

     Від чого залежить вартість обробки?

     Вартість обробки розраховується індивідуально і залежить від площі приміщення, кількості кімнат, типу шкідників, віддаленості від міста та інших факторів. Зверніться до нашого спеціаліста, щоб дізнатися точну вартість. Працюємо за договором!

     Ви гарантуєте результат 100%?

     Ми гарантуємо результат у разі дотримання рекомендацій щодо підготовки до обробки та мінімальної експозиції.

     Скільки часу займає обробка?

     Час обробки залежить від заставленості приміщень меблями. В середньому обробка однокімнатної квартири займає 30 хвилин, обробка двокімнатної квартири — 45 хвилин, трикімнатної квартири — 60 хвилин.

     Якими засобами проводиться обробка?

     Обробка виробляється безпечними для людини та тварин препаратами, які дають високий результат, не мають запаху та не залишають видимих слідів на поверхнях. Усі кошти схвалено МОЗ України.

     Як довго після обробки не можна перебувати у приміщенні?

     Після завершення обробки приміщення необхідно залишити закритим протягом 4-х годин, а потім ретельно провітрити.

     Як підготуватись до обробки приміщення?

     Все залежить від виду шкідників, із якими боремося. Основні моменти: До приходу фахівців необхідно відсунути меблі від стін та плінтусів, зняти постільну білизну, упакувати в пакети дитячі іграшки. Посуд, кухонне та гігієнічне приладдя прибрати або обмотати плівкою. Під час процедури обробки у приміщенні не повинні перебувати люди та домашні тварини.

     Які бувають і чим небезпечні таргани

     Прусаки живуть у різних середовищах по всьому світу. Ці комахи легко пристосовуються до навколишнього середовища, але віддають перевагу теплом будівель.

     Шипи на ногах раніше вважалися сенсорними, але спостереження за пересуванням по піску і дротяній сітці показали, що вони допомагають пересуватися важкопрохідною місцевістю. 

     Прусаки залишають у своїх фекаліях хімічні сліди, які виділяють феромони для роїння та спарювання. Інші особи будуть слідувати цим маршрутам, щоб виявити джерела води та їжі, а також місця, де ховаються інші групи.

     Вони, як правило, ведуть нічний спосіб життя і тікають при попаданні світла. Виняток становлять азіатські жуки, яких приваблює світло.

     Правильне нанесення коштів від тарганів

     Таргани, як відомо, найшкідливіші комахи. Вони харчуються їжею домашніх тварин та людей і можуть залишати неприємний запах. Вони також можуть переносити мікроби на своєму тілі, у тому числі ті, які є небезпечними для людини, особливо в таких умовах, як лікарні. 

     Загальні заходи щодо запобігання шкідникам включають зберігання продуктів харчування у герметичних контейнерах, використання лотків з герметичними кришками, підтримання чистоти на кухні та регулярне прибирання пилососом. Витоки води, такі як течія крана, повинні бути усунені. Це корисно для герметизації точок входу, таких як отвори між кухонними шафами, трубами, дверима, вікнами.

     Розмноження комах

     Прусаки розмножуються загалом 4 десь у рік. Вони використовують феромони для залучення партнерів, а самці практикують ритуали залицяння. Як і багато інших комах, кухонні жуки спаровуються, склеюючись і прикріплюючись до своїх геніталій. Самка вставляет кубышку в щель для защиты или носит ее до тех пор, пока не вылупятся яйца.

      Самка прусака може зачати 30 груп яєць, у тому числі вилуплюється близько 1000 нащадків. Деякі види тримають яйця всередині свого тіла з капсулою або без неї, доки вони не вилупляться. Личинки жуков в целом похожи на взрослых особей, за исключением неразвитых крыльев и половых органов. Развитие идет медленно и может занять от нескольких месяцев до года. Взрослые также имеют долгую продолжительность жизни до 4 лет.

     Служба обробки від тарганів EDS PLUS

     Наша компанія здійснює боротьбу з тарганами з 2011 року. Ми цінуємо свою репутацію, тому завжди чесні з клієнтом і намагаємося вивести тарганів раз і назавжди, надаючи консультації щодо підтримки захищеності приміщення від комах у майбутньому, а також:

     • надаємо ефективні послуги та використовуємо сучасне обладнання,
     • використовуємо сучасні речовини та кваліфікований персонал,
     • застосовуємо лише дозволені МОЗ засоби, безпечні для вашої родини, довкілля та свійських тварин.

     Ми вкладаємо у вирішення вашої проблеми всю свою майстерність та досвід, накопичений нами за час. Якщо необхідно потравити тарганів, звертайтеся до компанії EDS PLUS і Ви позбавитеся цієї проблеми в короткий термін і надовго.

     Переваги:

     Методи

     Застосування сучасних методів та високоефективних сертифікованих засобів щодо знищення тарганів, не небезпечних здоров'ю людини та тварин. Обробка виконується за договором із наданням гарантії

     Ціна

     Прозорі ціни, що формуються з урахуванням площі приміщення та обсягу робіт. У середньому ціна на обробку приміщень становить 600 грн.

     Оперативність

     Оперативне проведення робіт, завдяки великому досвіду та професіоналізму співробітників нашої компанії. У процесі застосовуються також авторські алгоритми зі шкідниками на об'єктах різної площі та призначення

     Відгуки про знищення тарганів та інших комах у Рівному

     Довго ми боролися з тарганами, всіма силами нічого не могли з ними поробити, вони їли кульки з отрутою які ми катали, багато разів труївся сам тим отрутою яким намагався цькувати їх .... Результат був нульовим. Знайшов контакти ЄДС – домовилися, померло Все! І так по всій квартирі! Більше ніхто не бігає на кухні, по стінах, що вижили, не залишилося 🙂

     Михайло Євстратенко

     Звернувся до компанії ЄДС плюс у грудні минулого року. У мене вже були проблеми раніше з комарами у підвалі власного будинку. Не міг нічим їх знищити, але в помічники до них приєдналися мурахи та ще й блохи з'явилися. Культурно висловлюватись не можу від цього сусідства). Довго шукав надійну компанію і зупинився на "ЄДС плюс". Швидко, злагоджено, оперативно було проведено роботу!!! Відмінно – цього мало, тому що мені сподобався професійний підхід, унікальні засоби обробки та максимальна відповідальність до поставленого завдання. Я рекомендую всім звертатися у Кривому Розі, та й за містом до цих хлопців! А вам успіхів та процвітання в такій не простій роботі! І більше вдячних клієнтів! Велике спасибі від усієї родини!

     Володимир Федоров

     Все супер! Хлопці молодці! Моя проблема в тому, що на балконі постійно були бджоли, а ще долали мухи восени та взимку в теплі дні. Гидке дзижчання з пілотуванням по квартирі дратувало жахливо, відкрити балкон неможливо. Ні стрічки не допомагали, ні інші засоби. Але навіть не підозрювала, що можна впоратися з проблемою назавжди, якщо користуватися послугами фахівців. Професійні засоби - супер як і сама робота, все чітко за часом без зволікань. Якщо у Вас проблеми з комахами, гризунами та іншою живністю, набирайте номер телефону лише ЕРС Плюс. Всім рекомендую звертатися до цієї компанії.

     Юлія Ломенко

     Професіонали своєї справи! Фахівці, які знають і найважливіше – розуміють, що роблять і чим займаються. Дякуємо величезним хлопцям за якісну та результативну обробку. Удачі вам!

     Тетяна Нагірна

     Review TextПрацюють швидко та якісно. Претензій жодних немає, лише подяка за професіоналізм. Усім залишилися задоволені.

     Євген

     Мені допомогли позбутися гризунів на дачі, всі сусіди тепер просять контакти, дякую хлопцям за відмінну роботу!

     Вікторія

     Вітаю! Я рекомендую звертатися до цієї компанії всім. Знаю, як складно боротися з гризунами у власному будинку. І вже не вперше користувалася послугами санітарних служб, але компанія "ЕДС Плюс" перевершила мої очікування. Це супер сучасні професійні засоби, це професійна консультація – безкоштовно), це оперативна та злагоджена робота фахівців. Обробка проводилася у вересні. Так ось досі ми живемо в будинку спокійно (без дрібних, але неприємних сусідів) всі задоволені. Спасибі вам! Процвітання та успіхів!

     Галина Яковлєва

      Реквізити

      Час роботи: