До Обіоль на конференції GRAIN UKRAINE

Захист зерна від довгоносика

Технологія захисту зерна препаратом К Обіоль на конференції GRAIN UKRAINE - міжнародна галузева платформа для діалогу найбільших представників агроринку, керівників українських агропродовольчих компаній, комерційних та інвестиційних банків, а також технологічних трендсеттерів в агросфері.

Компанія Баєр Україна презентувала інтегровану технологію захисту зерна спеціально розроблену для виключення розвитку звикання (резистентності) у шкідників. Технологія складається із застосування інсектицидного препарату До Обіоль ЄС 25 для обробки незавантажених складських приміщень, а також для обробки зерна в потоці методом приготування робочого розчину та внесення його за допомогою аерозольного обладнання на зерно в потоці. Також у компанії Байєр є ексклюзивний продукт. К-Обіль УЛВ 6 готовий для застосування препарат, який використовується для обробки зерна в потоці за допомогою обладнання для мало об'ємного внесення.

Технологія захисту зерна препаратом К Обіоль - це гарантія зберігання Вашого зерна без втрат з боку шкідників комори (довгоносики, моль, шашель, кліщі)

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *