Сольфак Дуо SC 75

Сольфак Дуо SC 75 — інсектицидний засіб у вигляді концентрату суспензії, що містить як діючі речовини високоактивну сполуку з групи піретроїдів бета-цифлутрин 2,5% (останнє покоління піретроїдів) та імідаклоприд 51TP1оти. Препарат виявляє гостру інсектицидну дію та залишкову активність на тарганів, мурах, постільних клопів, бліх, мух, комарів та інших членистоногих.

Призначення: Препарат призначений для контролю чисельності синантропних комах (таргани, постільні клопи, блохи, мурахи, мухи, комарі імаго, комарі личинки) на об'єктах різних категорій: у виробничих та житлових приміщеннях.

Застосування: Перед обробкою приміщення виявляють місця скупчення та пересування комах, на цій підставі визначають загальну площу поверхні для проведення дезінсекції та готують необхідну кількість робочого розчину. Робочий розчин готують безпосередньо перед застосуванням. Перед приготуванням розчину засіб «Сольфак® Дуо SC 75 (Solfac® Duo SC 75)» слід добре збовтати. Засіб розчиняють у воді за кімнатної температури, постійно і рівномірно перемішують протягом 5-7 хвилин.

Знищення тарганів за допомогою засобу Сольфак Дуо SC75 проводиться робочим розчином (0,5%) (5 мл концентрату в одному літрі робочого розчину) вибірково обприскують поверхні в місцях виявлення скупчення тарганів і на шляхах їх пересування «доріжках». Особлива увага приділяється отворам та щілинам у стінах, порогах, уздовж плінтусів, вентиляційних отдушинах, місцях на стику труб водопровідної, опалювальної та каналізаційної систем, навколо миття, під ванною, за меблями, холодильниками, у сміттєзбірників тощо. Норма витрати робочого розчину - 50-100 мл (робочого розчину) на 1 м2, залежно від чисельності комах та виду оброблюваної поверхні (ступінь поглинання). Ефективна концентрація може відрізнятися від обумовленої вище через відсутність розуміння про резистентність до діючої речовини, а також відсутність інформації щодо застосовуваних раніше засобів і методів боротьби з комахами.

Обробку проводять при відкритих вікнах одночасно у всіх приміщеннях, де було виявлено комахи. При дуже високій чисельності тарганів обробляють суміжні приміщення з профілактичною метою: для запобігання міграції та подальшого заселення їх тарганами. Після обробки приміщення залишають закритим протягом 2 - 4 годин, потім провітрюють не менше 30 хвилин і прибирають оброблені поверхні вологим способом.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *