К-ОТРІН® SC 50

до отрин sc50, k othrine sc50,

К-ОТРІН® SC 50 ефективний засіб від тарганів, препарат від клопів

К-ОТРІН® SC 50 інсектицид контактно-кишкової дії призначений для застосування спеціалістами установ профілактичної дезінфекції. Препаративна форма: концентрат суспензії. Застосовується для дотримання санітарних норм на об'єктах будь-якої форми власності та госп призначення: у торговельно-комунальних об'єктах, об'єктах громадського харчування, кафе, ресторанах, гуртожитках, офісних приміщеннях, дитячих до шкільних та шкільних установах, а також на транспорті для контролю чисельності тарганів, клопів , бліх, мурах, мух, комарів.

Основна діюча речовина k othrine sc50 - Дельтаметрин, 5%. Речовина за хімічною структурою відноситься до групи синтетичних піретроїдів при контакті з комахою надає гостру та залишкову дію.

Місця скупчення комах обробляють рівномірно за допомогою розпилювальної апаратури (обприскувачі, генератори холодного туману), що забезпечують формування дрібнодисперсного туману з відстані 20-30 см від поверхні, що обробляється. Наносити робочий розчин потрібно уникаючи стікань/потіків по поверхні. Дезінсекцію проводять шляхом вибіркової обробки поверхонь, яким комахи віддають перевагу (плінтуса, за кухонним приладдям, під умивальниками, за шафами, вентиляційні віддушини, сміттєпроводи, комунікаційні вводи тощо).

Котрин інструкція із застосування для знешкодження тарганів: 50-100 мл препарату розчиняють у 5 л води. Цього робочого розчину достатньо обробки до 100 м2. Професійний засіб від тарганів має тривалу захисну дію – 2-4 місяці. К-отрин від клопів застосовується у тих самих концентраціях як і від тарганів.

До отрин інструкція для знешкодження мух, комарів, бліх, ос, мурах, шершнів: 25-50 мл препарату розчиняють у 5 л води. Цього робочого розчину достатньо обробки до 100 м2. Необхідна/ефективна концентрація може відрізнятися від заявленої, через відсутність інформації про резистентність до діючої речовини.

Переваги до отрин байер:

- Широкий спектр застосування.

- Ефективний контроль 2-3 місяці (залежно від санітарно-технічного стану об'єкта).

- Швидкорозчинна у воді формуляція.

- Без запаху, не залишає плям після застосування.

До отрин купити Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Вінниця, Тернопіль, Львів, Кривий Ріг, Черкаси, Маріуполь, Чернівці, Житомир, Ірпінь, Суми, Чернігів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *